Sari la conținut

Anemona 0757470185


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

  • Oras:The Dark Side
  • Oras:The Dark Side

Salutare !

Si eu am vizitat astazi aceasta domnisoara la locatia descrisa mai sus.

Contact prin SMS - facil, ora respectata

 

Inca de la inceput s-a stabilit o chimie intre noi si incet incet lucrurile au luat-o razna (in sensul bun, evident).

Da, ii place sa aiba initiativa si este atenta sa-si primeasca si ea portia de placere. La finalul intalnirii a remarcat totusi ca rolul dominant s-a schimbat pe parcurs.

 

Locatie: 8

Aspect fizic:  9

Atitudine: 10 +

Sex oral: 9

Sex normal: 9

 

Recomand!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Dumbravita
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Dumbravita

Programat dimineata pentru acum seara la ora 21.

 

Pe cat de prietenoasa pe atat de agresiva, pe cat de agresiva pe atat de prietenoasa.

Impresionat de atitudinea ei exagerat de prietenoasa, parca te-ai intalni cu fosta si ii e dor sa isi aminteasca de vremurile bune.

Prestatia e de nota 10 pe toate planurile, la oral 10*.

Aspect nota 10.

45 de min, 1 fin, 150lei.

 

Nu e de recomandat... e de luat acasa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am înțeles gluma :P doar am continuat:)))

 

Vezi , cu programarea din 23.02, eu nu am glumit si ai grija sa nu cumva sa incerce sasa21 sa-si faca programare la data si ora solicitata de mine, nu de alta dar il vad in stare sa mi-o coaca :) .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vezi , cu programarea din 23.02, eu nu am glumit si ai grija sa nu cumva sa incerce sasa21 sa-si faca programare la data si ora solicitata de mine, nu de alta dar il vad in stare sa mi-o coaca :) .

stai linistit omule nu fac eu de asta,sa incurc lumea,mai bine ajut de cat sa fac rau la cineva!!!bafta sa ai si distractie. :bow  :beex2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sasa21, se poate o programare pe 23.02 undeva pe la 12 pm, la aceasta minunata domnisoara? Doar atunci mi-a zis consoarta ca pot pleca la Cluj :) .

nu fii asa omule nu am nici o legatura ce si cum fac fetele doar ajut si eu lumea cu ce pot adica:informatii!!!!de aia suntemi aici pe forum ca sa schimbami informatii si sa ne ajutami intre noi!!!! :bow  :beex2

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

nu fii asa omule nu am nici o legatura ce si cum fac fetele doar ajut si eu lumea cu ce pot adica:informatii!!!!de aia suntemi aici pe forum ca sa schimbami informatii si sa ne ajutami intre noi!!!! :bow  :beex2

 

Sper ca ai inteles glumele mele ;) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Felicitări Anemona! Dacă nu ma înșel, e cea mai rapidă promovare în top de când sunt pe forum, lucrul acesta se datorează,în special, prestației ei, indiferent de client. Bravo!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...