Sari la conținut

Tanara blonda...0752551191


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutare tuturor, ma ajutati cu ceva detalii mai concrete despre anuntul asta din Glasul "Tanara, blonda,draguta, raspund dorintelor tale"tel:0752551191.

Tot sun si nu raspunde probabil este prea ocupata.

Numarul e vechi.....presta intr-o garsoniera in spate la romtelecom initial....eu am vizitat-o intr-un apartament vis a vis de hotelul Mara...era in urma cu vreo 2 ani....o experientza naspa....o fatuca cu origini romanes....care nu stie cum sa-ti ia banii mai repede si sa te vada dus....

Platisem o ora....parca 150 lei....mi-a facut un oral slabutz.....si...al 2-lea numar nu m-a mai tentatat....a bucurat-o...nespus...asa ca ..din punctul meu de vedere este de nefrecventat...face parte din fetele pe care nu le intereseaza clientul...banii...si altul la rand....

Ar trebui sa facem ceva cu aceste practicante ale celei mai vechi meserii din lume care considera ca se pot face bani..fara o minima implicare..fara sa asigure minime conditii igienice...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Numarul e vechi.....presta intr-o garsoniera in spate la romtelecom initial....eu am vizitat-o intr-un apartament vis a vis de hotelul Mara...era in urma cu vreo 2 ani....o experientza naspa....o fatuca cu origini romanes....care nu stie cum sa-ti ia banii mai repede si sa te vada dus....

Platisem o ora....parca 150 lei....mi-a facut un oral slabutz.....si...al 2-lea numar nu m-a mai tentatat....a bucurat-o...nespus...asa ca ..din punctul meu de vedere este de nefrecventat...face parte din fetele pe care nu le intereseaza clientul...banii...si altul la rand....

Ar trebui sa facem ceva cu aceste practicante ale celei mai vechi meserii din lume care considera ca se pot face bani..fara o minima implicare..fara sa asigure minime conditii igienice...

Multumesc ca mi-ai deschis ochii :bow si in legatura cu ce spui despre genu asta de practicante ai mare dreptate, iar ce putem face cu ele, sa ne ajutam aici pe forum si sa nu le frecventam.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...