Sari la conținut

FIRST CONTACT: FAZE LA TEL., P.M., MESAJ, E-MAIL, EYE- CONTACT


lazy

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

- Aaaaa, da, dar am doua prenume, am ingaimat eu, nu stiu cat de credibil.

 

Daaaaaa...ştu ci zişi !!! Niminea nu ma crede nişi pi mini cînd li zik kă cielălant prenumi al mieu ie Luiza !!! Akuma io cie sã fac ??? Sa li arăt buletinu ???

 

:))))))))))

 

Amelia Luiza U...... !!! Adika U.L.Amelia !!! Adika U.L. U.L.Amelia !!!

 

:))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

app de True caller ,pe care eu nu îl folosesc și habar nu am cu ce se mănâncă, eu cartela asta am luat-o fix noua, din magazin. Și ce credeți ca apare în aplicația aia legate acest număr - 0763505227 ???? Dl. Gigi Falcă. Who the fuck is Giga Falca? Ca nu sunt eu sigur :) Și cum.pot sa scap de dansul ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

nu ai cum sa scapi, asa te are trecut cineva in telefon, la mn se mai intampla sa ma fii trecut tovarasii in telefon, gigel frone, instalatorul, marele G ( ca-s gras si plm ) o fii vazut unele fete unele din nickname-urile astea, iti dai seama panica totala =)))) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

app de True caller ,pe care eu nu îl folosesc și habar nu am cu ce se mănâncă, eu cartela asta am luat-o fix noua, din magazin. Și ce credeți ca apare în aplicația aia legate acest număr - 0763505227 ???? Dl. Gigi Falcă. Who the fuck is Giga Falca? Ca nu sunt eu sigur :) Și cum.pot sa scap de dansul ?

Gigi Falca de vreun an! :))

Am alta fata...ii zice ISU Viorel Costache! Ai dracu futaci ce nume bagaaa!:))))

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Eu le zic de la inceput, ca mai au talente copilele astea basite, sa-ti ia telefonu cand nu esti atent, si le zic de la inceput , ba eu si tovarasii mei nu prea vrem sa ne dam numele chestii nebunii, asa ca pe florinel il am trecut, tarfa de la gara, pe fratele silviu il am trecut Larisa, iar pe aurica marisa, csf sunt un bagabont sunt un derbedeu =))))) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...