Sari la conținut

Esti plictisit...?0725067196


Postări Recomandate

@ pissy20

 

buna,

 

intrebare: tu ai avut cumva locatia pe soveja la medicina legala, parter, garsoniera draguta cu o cabina de dus care nu avea un picior si dadea sa cada nu tine inauntru? daca tu esti fata de care vorbesc eu imi aduc aminte ca aveai si atunci o situatie personala diferita, dar care-ti permitea uneori anumite iesiri din rutina zilnica. am sesizat ca ai disparut de pe scena la un moment dat, ai reaparut acum?

 

daca am gresit si am facut eu o confuzie te rog sa accepti scuzele mele!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

@ pissy20

 

buna,

 

intrebare: tu ai avut cumva locatia pe soveja la medicina legala, parter, garsoniera draguta cu o cabina de dus care nu avea un picior si dadea sa cada nu tine inauntru? daca tu esti fata de care vorbesc eu imi aduc aminte ca aveai si atunci o situatie personala diferita, dar care-ti permitea uneori anumite iesiri din rutina zilnica. am sesizat ca ai disparut de pe scena la un moment dat, ai reaparut acum?

 

daca am gresit si am facut eu o confuzie te rog sa accepti scuzele mele!

Da eu sunt....:)))intradevar(am iesit dupa scena)asa cum zici tu:)))....sportul asta nu il mai practic momentan ,dar contul inca il mai pastrez pentru ca uneori ma intru si ma amuz de ce este pe aici....deci daca stii de faimoasa cabina de dus care avea probleme clar ai fost la mine:)))

Link spre comentariu

Da eu sunt.... :)))intradevar(am iesit dupa scena)asa cum zici tu:)))....sportul asta nu il mai practic momentan ,dar contul inca il mai pastrez pentru ca uneori ma intru si ma amuz de ce este pe aici....deci daca stii de faimoasa cabina de dus care avea probleme clar ai fost la mine:)))

 

intr-adevar am fost si mi-ai placut! am mai cautat anunturile tale dar nu am mai gasit nimic si nu am salvat nr. tau de telefon atunci. daca vreodata vrei sa mai savurezi stralucirea scenei, macar ptr o ora doua, ma poti contacta la adresa de e-mail sau mess de la profilul meu. daca nu se poate in locatia ta te asigur ca se poate foarte discret si placut la mine! daca "momentan" stipuleaza ca e pe vine barza, sa stii ca sunt mare fan al femeilor gravidute! 

 

toate cele bune iti urez.

Link spre comentariu

intr-adevar am fost si mi-ai placut! am mai cautat anunturile tale dar nu am mai gasit nimic si nu am salvat nr. tau de telefon atunci. daca vreodata vrei sa mai savurezi stralucirea scenei, macar ptr o ora doua, ma poti contacta la adresa de e-mail sau mess de la profilul meu. daca nu se poate in locatia ta te asigur ca se poate foarte discret si placut la mine! daca "momentan" stipuleaza ca e pe vine barza, sa stii ca sunt mare fan al femeilor gravidute! 

 

toate cele bune iti urez.

si eu ador gravidutele

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

si eu ador gravidutele

Usor baieti nu sunt gravida:))si nici nu o sa vina barza prea curand:)))nu mai (muncesc)deoarece sunt logodita iar viata mea a luat o intorsatura un pic mai ciudata,datorita acestui job sa ii zic asa :))nu mai stau in tara si cand vin ,vin doar sa imi vad parinti  si chiar daca m-as apuca din nou nu sunt genul sa caut clientul scuze dar nu imi place ..... :kiss3  :blushing2 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...