Sari la conținut

Alexandra


Postări Recomandate

  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Am fost eu pana în revelion la ea... pare a fi de etnie. ..Însă nu m-a deranjat chestia asta. .. fire joviala, primitoare, am optat pentru un oral (ca iei combinat sau nu finalizarea e tot 100 așa Cum spune și anuntul) are cam 22 24 ani... locație curata baie ok nota 8.... oral nu fără atenție la zonele adiacente sa zic tot nota 8... Însă executat încet fără graba tel pe silențios. .. Ce sa zic , o sa mă mai duc pt un oral pt ca mi-a plăcut per ansamblu

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Am fost eu pana în revelion la ea... pare a fi de etnie. ..Însă nu m-a deranjat chestia asta. .. fire joviala, primitoare, am optat pentru un oral (ca iei combinat sau nu ,finalizarea e tot 100 așa Cum spune și anuntul) are cam 22 24 ani... locație curata baie ok nota 8.... oral fără atenție la zonele adiacente sa zic tot nota 8... Însă executat încet fără graba tel pe silențios. .. Ce sa zic , o sa mă mai duc pt un oral pt ca mi-a plăcut per ansamblu

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Pozele cred că sunt photo'shopate... nu e chiar cea din poze... arata ok... ti-Am zis...Cred că e de etnie. .. Însă compensează prin atitudine și prin faptul că oralul a fost neprotejat ceea ce e un plus pt ca în opinia mea decât un oral protejat la 100 lei mai bine o laba sănătoasa

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Am fost eu pana în revelion la ea... pare a fi de etnie. ..Însă nu m-a deranjat chestia asta. .. fire joviala, primitoare, am optat pentru un oral (ca iei combinat sau nu ,finalizarea e tot 100 așa Cum spune și anuntul) are cam 22 24 ani... locație curata baie ok nota 8.... oral fără atenție la zonele adiacente sa zic tot nota 8... Însă executat încet fără graba tel pe silențios. .. Ce sa zic , o sa mă mai duc pt un oral pt ca mi-a plăcut per ansamblu

Ce zona a Slatinei?

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Mda... Așa Cum am mai spus, ca voi reveni la domnișoara, astăzi am reușit să ajung la ea pt a 2 oară. ..aceeași fire primitoare. .. pare-Se ca oralul a fost îmbunătățit deoarece au fost și încercări de deep .. halat 100 neprotejat. ..notele rămân aceleași. . Ce sa fac dacă sunt fan oral? 😀 în orice caz. .. Te suge fata asta de-ți rămân adidasii largi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...