Sari la conținut

Rebeca bruneta din Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Abia intors de la Rebeca, posibil ca recenzia mea sa nu fie obiectiva. Luat prin surprindere ca azi este ultima zi in bucuresti mi am spus ca trebuie neaparat sa o vad si bine am facut.

Locatia este aproape de pizza hut intr o garsoniera open-space curatica dar veche. As da un 7 pentru ca nu e dezastru iar canapeaua extensibila nu e printre cele mai confortabile.

Fata este frumusica, nu aveam asteptari prea mari dar ma surprins.Corp frumos cu un fundulet tare, sani mici si usor lasati dar placuti. 9

Oralul a fost printre cele mai bune din ultima vreme, terminam de la oral dar era pacat sa nu incerc si normal( din nou o buna idee) 9

La normal a inceput sa se implice din ce in ce mai mult creand impresia ca ii place, spre final chiar se incolacise pe mine. 9

Anal descalificat din nou:(

 

Gfe foarte sociabila, usor timida la inceput fiind prima intalnire dar apoi din ce in ce mai calda. Mult FK si imbratisari. 10

 

Sper ca la urmatoarea vizita sa o prind mai libera pt mai mult timp chiar mi a facut o impresie buna.

 

Halat 100

 

Numai bine!

  • Like 4
Link spre comentariu

Abia intors de la Rebeca, posibil ca recenzia mea sa nu fie obiectiva. Luat prin surprindere ca azi este ultima zi in bucuresti mi am spus ca trebuie neaparat sa o vad si bine am facut.

Locatia este aproape de pizza hut intr o garsoniera open-space curatica dar veche. As da un 7 pentru ca nu e dezastru iar canapeaua extensibila nu e printre cele mai confortabile.

Fata este frumusica, nu aveam asteptari prea mari dar ma surprins.Corp frumos cu un fundulet tare, sani mici si usor lasati dar placuti. 9

Oralul a fost printre cele mai bune din ultima vreme, terminam de la oral dar era pacat sa nu incerc si normal( din nou o buna idee) 9

La normal a inceput sa se implice din ce in ce mai mult creand impresia ca ii place, spre final chiar se incolacise pe mine. 9

Anal descalificat din nou:(

Gfe foarte sociabila, usor timida la inceput fiind prima intalnire dar apoi din ce in ce mai calda. Mult FK si imbratisari. 10

Sper ca la urmatoarea vizita sa o prind mai libera pt mai mult timp chiar mi a facut o impresie buna.

Halat 100

Numai bine!

Foarte frumos...ma inscriu pe lista de asteptare la domnisoara.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Abia intors de la Rebeca, posibil ca recenzia mea sa nu fie obiectiva. Luat prin surprindere ca azi este ultima zi in bucuresti mi am spus ca trebuie neaparat sa o vad si bine am facut.

Locatia este aproape de pizza hut intr o garsoniera open-space curatica dar veche. As da un 7 pentru ca nu e dezastru iar canapeaua extensibila nu e printre cele mai confortabile.

Fata este frumusica, nu aveam asteptari prea mari dar ma surprins.Corp frumos cu un fundulet tare, sani mici si usor lasati dar placuti. 9

Oralul a fost printre cele mai bune din ultima vreme, terminam de la oral dar era pacat sa nu incerc si normal( din nou o buna idee) 9

La normal a inceput sa se implice din ce in ce mai mult creand impresia ca ii place, spre final chiar se incolacise pe mine. 9

Anal descalificat din nou:(

Gfe foarte sociabila, usor timida la inceput fiind prima intalnire dar apoi din ce in ce mai calda. Mult FK si imbratisari. 10

Sper ca la urmatoarea vizita sa o prind mai libera pt mai mult timp chiar mi a facut o impresie buna.

Halat 100

Numai bine!

Cred c-ai fost primul ei client de la 11 pe ziua de azi, nu? Eu tocmai o sunasem...

Mie mi-a dat un interfon gresit cred, pt ca nu am nimerit!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred c-ai fost primul ei client de la 11 pe ziua de azi, nu? Eu tocmai o sunasem...

Mie mi-a dat un interfon gresit cred, pt ca nu am nimerit!

Da, dar la 10:30 ca avea programarea de la 11 cand am sunat. Locatia e usor de gasit blocul cu libraria eminescu pe colt.

Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

O fi, dar mi-a dat 112 in loc de 122! Probabil ca vroia sa sune la salvare si a gresit, tampita!! Mi-am pierdut timpul!

😂😂😂Se mai intamplă...si la case mai mari.
Link spre comentariu

Lista mea de preturi este aceasta:

1 finalizare costa 100 de Lei si include oral protejat/neprotejat , normal protejat ,69,saruturi,masaj de relaxare ,anillingus fac doar daca zona este epilata complet si facut dus obligatotiu la mine.
O ora costa 200 de lei si include tot ce am scris si mai sus ,2 finalizari intr-o ora,fac CIM si COB.
Anal fac dar in functie de marime ,sa nu fie mai mare 17 cm si grosime nu mai mare de 4cm si se plateste 50 de lei in plus si la finalizare si la ora.
Pretul la HOTEL este de 450 de lei..
Daca sunt 2 barbati care vor sa ma viziteze pretul pentru o ora petrecuta cu mine este de 350 de lei (175 de lei de fiecare) in banii astia beneficiaza de oral ,normal ,69,masaj,saruturi,iar daca doresc si anal se taxeaza 50 de lei de fiecare.
Pretul pentru cuplu (el+ea) este 350 de lei o ora,mentionez ca nu ii dau limbi ei.
Multumesc. 

  • Like 7
Link spre comentariu

Am bifat si eu pe aceasta domnisoara.

Am sunat mi-a facut o programare si am mers in vizita.

Locatia este fata in fata cu Muzeul de Arta, locuri de parcare la discretie.

Am ajuns in fata blocului am primit numarul de interfon si am urcat,s-a deschis usa dupa ea o tanara bruneta draguta.

Am intrat in apartament este stilul putin mai retro la mobila, o plasma mare in fine astea sunt lucruri prea putin interesante pentru mine deoarece merg sa fut nu sa ii fac decorul.

Am socializat la o tigare , am primit prosop curat si fuga fuga la dus, apoi a urmat distractia.Domnisoara aceasta se vede ca face treaba asta din placere , s-a umezit natural si gemea foarte tare poate si din cauza ca eu sunt putin mai dotat.Am schimbat mai multe pozitii,chiar ea a venit cu propuneri.Daca esti gentelman cu ea ai parte de o partida de sex pe cinste,din ce am inteles unii sunt mai badarani ca si comportament iar altii isi fac programari pe care nu le respecta.Nu ma apuc acuma sa detaliez toate pozitiile si ce am mai facut, dar eu m-am simtit foarte bine cu ea.

Notele pentru prestatie:

Oral 9 neprotejat executat cum am cerut eu, 10 se obtine mai greu

Normal 10 am facut tot ce mi-a trecut prin cap , este stramta s-a mulat bine pe steagul meu.

Anal: nu am avut parte deoarece marimea mea este putin cam mare si a zis ca nu poate cu asa ceva,dar nu m-am suparat deoarece nu sunt fan anal.

Atitudine :10 s-a comportat exemplar cu mine.

Locatia:8 am descris putin mai sus

Amenda :200 de lei o ora

Eu unul o recomand, de revenit poate candva deoarece imi place sa incerc tot timpul noutati

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...