Sari la conținut

Rebeca bruneta din Timisoara


Postări Recomandate

cum a ramas cu locatia? ca data trecuta te-am ratat...  :hug1

Buna dragule acum nu ma vei rata :)) 2 saptamâni avem timp :* iar locatia si meniul cu preturi si ce ofer,voi anunta aici pupici umezi p.s sa va pregatiti ciocanele ca vin sa va devorez :)) te pup o zi faina :*
Link spre comentariu

Asa cum v-am promis, astazi am revenit cu detaliile complete referitoare vizitei mele de 2 saptamani in Bucuresti , in data de 25.07.2018 ora 10.30 dimineata ma puteti gasi.

Locatia se va afla in zona Universitate, vis-a-vis de Sala Palatului pe strada Stirbei Voda. Vreau sa va reamintesc ca serviciile mele sunt profesioniste. Finalizarea are durata de 30 minute, iar o ora 60 minute. Atat timp cat faceti alegerea de a ma vizita, eu am datoria de a va face sa plecati multumiti.

Acum trebuie sa va ofer detaliile referitoare la preturi :

 

150 ron/ finalizare care include Oral neprotejat/protejat in functie se dorinta si igiena, saruturi, mangaieri, 69, finalizare orala sau pe corp si masaj de relaxare (daca doriti si anal se mai taxeaza inca 50 ron)

250 ron/ 1 ora care include serviciile de mai sus + ANAL (in functie de marime)

 

 

 

Pentru hotel pretul este de 450 ron/ 1 ora si se face sex total !

 

Va astept cu mare drag si voi face tot posibilul sa ne simtim excelent impreuna. Va pup !

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragii mei din acest moment :)) sunt disponibila pentru programari pe whatsapp sau telefonic la numarul 0753626167 :* locatia se afla in sectorul 3 pe strada stirbei voda numarul 2 este vis a vis de sala palatului va pup cu drag si abia astept sa ne revedem :)) Puteti incepe sa imi scrieti pe whatsapp :* sa va programati astazi programul de lucru ii pana la 2:00 noaptea :))

post-227852-0-68412200-1532415933_thumb.jpg

post-227852-0-41521600-1532415955_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna dragii mei din acest moment :)) sunt disponibila pentru programari pe whatsapp sau telefonic la numarul 0753626167 :* locatia se afla in sectorul 3 pe strada stirbei voda numarul 2 este vis a vis de sala palatului va pup cu drag si abia astept sa ne revedem :)) Puteti incepe sa imi scrieti pe whatsapp :* sa va programati astazi programul de lucru ii pana la 2:00 noaptea :))

Esti in aceeasi locatie ca data trecuta, nu? Zi asa...da nu e sectorul trei, sa stii! :-)

  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna dragii mei disponbila pentru programari :)) va astept sa imi scrieti pe whatsapp pupici :* Programul de lucru ii pana la 2:00 la noapte 😂 puteti face programari si de pe zi pe alta :* cu conditia sa imi comfirmati cu o ora înainte va pup si va astept :))

post-227852-0-37747900-1532606071_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...