Sari la conținut

Buna rau!!


nicuuu

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut. Da am fost eu la frumoasa domnișoara mai de mult. Prețul este 300 RON/h. Nu accepta mai nimic. Doar arata bine si este f curată. Totul mecanic. Sau poate nu am fost eu pe gustul ei. Dar merita sa te duci macar o data.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu sta cu ochii pe ceas, chiar nu, încerca poate e altfel la tine.

Fii mai omule si tu mai explicit. Ce servicii are ? FK face ? Foot-fetish ? Ce anume e mecanic ? Face sex de mantuiala sau prefera un anume stil ?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Ok

Ca si servicii oferă oral si normal, amandoua protejate, oralul nimic special normal la fel, nu accepta săruturi nici mângâieri, putin pe silicoane, cred ca e obsedată de ei. La felul cum arata nu se mișca la fel de spectaculos. F curată si îngrijită. Prețul cam mare pt ceea ce face cred ca este doar pt cum arata. Mie unul mi a placut f mult cum arata, in schimb nu mi a placut sexul cu ea. Dar poate nici eu nu am fost pe placul ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ok

Ca si servicii oferă oral si normal, amandoua protejate, oralul nimic special normal la fel, nu accepta săruturi nici mângâieri, putin pe silicoane, cred ca e obsedată de ei. La felul cum arata nu se mișca la fel de spectaculos. F curată si îngrijită. Prețul cam mare pt ceea ce face cred ca este doar pt cum arata. Mie unul mi a placut f mult cum arata, in schimb nu mi a placut sexul cu ea. Dar poate nici eu nu am fost pe placul ei.

Ok... Multumesc, dar in cazul asta mai bine nu... :(

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...