Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Bruneta langa sala Olimpia

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
3 raspunsuri in acest thread

#1 rr1947

rr1947

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 68 Postari:
  • Inscris la:
    07 July 2016
  • Reputatie: 69

Postat 05 January 2018 - 05:10 PM

https://www.publi24....7478686555.html

Acesta este anuntul domnisoarei la care am fost zilele trecute. Eram pe acasa acuma cateva nopti si m-a apucat cheful de o distractie nocturna. Am sunat mai multe domnisoare insa doar asta mi-a raspuns. Am zis hai sa incerc.. in primul rand pozele sunt reale, domnisoara are un corp superb... aveam un feeling sa nu raman cand am intrant pe usa dar am ramas de prost ce sunt... A inceput cu un oral protejat ajutat de mana, mediocru... apoi dupa cateva minute am trecut la protejat normal... respectiv misionarul... nu a durat mult ca apoi am schimbat pozitia respectiv doggy, ca o doare ca nu stiu ce... nu stiu cum... instant buzzkill.... sa ma termin ca a trecut prea mult timp ca sa o lasam pe data viitoare... in fine m-am terminat cu un hj si aia a fost... o pierdere de bani si de timp... Pararea mea ca ii de evitat acuma depinde de voi domniilor.. pacat ca are un corp frumos. Numai bine.... Amenda a fost 150 pentru aproximativ 10-15 minute.. Va rog pubeti careva pozele cu domnisoara pentru ca eu sunt de pe telefon. Numai bine domniilor
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 gvbolovan

gvbolovan

Platinum Member

• Platinum Member
    • 17327 Postari:
    • Inscris la:
      31 January 2017
  • Reputatie: 22925

Postat 05 January 2018 - 05:48 PM

6e9ec5ad76702fadad9259f35fb2494d.jpg

2fe1154b42e9122aa939565fd70f8c27.jpg

8d87a790a967848dcb2537b1ca712de7.jpg

• 1

#3 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 2051 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017
  • Reputatie: 778

Postat 07 January 2018 - 09:32 AM

https://www.publi24....7478686555.html

Acesta este anuntul domnisoarei la care am fost zilele trecute. Eram pe acasa acuma cateva nopti si m-a apucat cheful de o distractie nocturna. Am sunat mai multe domnisoare insa doar asta mi-a raspuns. Am zis hai sa incerc.. in primul rand pozele sunt reale, domnisoara are un corp superb... aveam un feeling sa nu raman cand am intrant pe usa dar am ramas de prost ce sunt... A inceput cu un oral protejat ajutat de mana, mediocru... apoi dupa cateva minute am trecut la protejat normal... respectiv misionarul... nu a durat mult ca apoi am schimbat pozitia respectiv doggy, ca o doare ca nu stiu ce... nu stiu cum... instant buzzkill.... sa ma termin ca a trecut prea mult timp ca sa o lasam pe data viitoare... in fine m-am terminat cu un hj si aia a fost... o pierdere de bani si de timp... Pararea mea ca ii de evitat acuma depinde de voi domniilor.. pacat ca are un corp frumos. Numai bine.... Amenda a fost 150 pentru aproximativ 10-15 minute.. Va rog pubeti careva pozele cu domnisoara pentru ca eu sunt de pe telefon. Numai bine domniilor

Nu ai rămas de prost ce ești cum te ai exprimat, ai rămas ca "pizda ne mănâncă creierii" uneori. Ha! Spor la treaba !
    • 0

#4 rr1947

rr1947

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 68 Postari:
    • Inscris la:
      07 July 2016
  • Reputatie: 69

Postat 07 January 2018 - 07:16 PM

Asta este m-a mancat si am platit... aveam o gramada de unde sa aleg dar am zis sa incerc ceva nou... Sper ca v-am fost cat de putin se folos. Numai bine
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi