Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

Da ai dreptate cu pozitionarea locatiei, faci trei ture de centusa poti sa parchezi,dar problema mai mare este pentru ce?Spatiu este, decorul e bunicel dar mai trebuie esenta ,maseuze bune.Eu daca ma duc la un masaj erotic ma duc pentru masaj nu pentru a admira ambianta,Sigur este foarte important ca si curatenia  dar daca la mincare se aduce numai garnitura si un os de rontait nu cred ca te mai intorci.Si mai faci o jumatate de ora sa poti iesi de la locul unde ai parcat si din centru.Platesti o ora primes doua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Da ai dreptate cu pozitionarea locatiei, faci trei ture de centusa poti sa parchezi,dar problema mai mare este pentru ce?Spatiu este, decorul e bunicel dar mai trebuie esenta ,maseuze bune.Eu daca ma duc la un masaj erotic ma duc pentru masaj nu pentru a admira ambianta,Sigur este foarte important ca si curatenia  dar daca la mincare se aduce numai garnitura si un os de rontait nu cred ca te mai intorci.Si mai faci o jumatate de ora sa poti iesi de la locul unde ai parcat si din centru.Platesti o ora primes doua.

Deacord, din pacate asta e realitatea!!

Link spre comentariu

Salutare.

M-am gandit sa mai dau o tura la masaj. De data asta am facut programarea la Jasmine. Fatuca e ok ca si aspect absolut nimic deosebit. M-a invitat in camera unde sa se desfasoare activitatea. A inceput cu un masaj de relaxare (ma rog asa zis masaj) fara a lasa vreo impresie deosebita. A urmat masjaul erotic de fapt o laba mai deosebita. Am intrebat facuta daca se poate mai mult eventual in alta locatie si pe alti bani. Raspunsul a fost negativ. Asa stand lucrurile mi-am dat seama ca nu e nimicnou sub soare. Eventual ca au veit niste fete noi fata de cand s-a deschis, insa fara pricepere, plictisite. Este un fel de masaj cum e la Kharma la pret dublu. Inca o data pot remaca interiorul locatiei care e superb in rest....mai lasa de dorit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Eu am fost la acest salon de vreo patru  ori , am încercato pe ALICE care cred că nu mai este cred că era printre primele și mai mult ca sigur era împrumutată , am fost la ANA MARIA, ANDRA și cred că la ANDREEA . Fetele sunt frumoase dar totul se rezumă la masaj erotic ... 150 Ron , + ceva bacsiș dacă vrei .

Locația e bună - 10 

Ftele - 8/9

Serviciile față de alte saloane - 8/9 

Dacă vreți alte detalii puteți întreba la ce știu vă mai răspund din ce am trăit atât aici cat și prin alte saloane că la mureș am văzut aproape toate și am mai umblat Cluj , BV , București , Elveția , Germania , Austria , Olanda etc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

buna

 

cei de la luxury mai schimba fetele

este ana maria - ok ca si masaj

larisa si maria (genul big woman) - pentru amatorii de finalizare intre sâni

ultima o las pe sonia: o pustioaica de 19-20 ani, foarte draguta, genul skinny ... daca esti amator de ''fresh meat'' ... e foarte cautata, cred ca are clienti pe bandă, caci nici macar nu se uscase apa la duș

 

nici una nu accepta mai mult decit masaj , atingeri doar pînă la buric... sau nu am stiut cum sa pun problema

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Incet-incet neseriozitatea iese la iveala si la acest salon.

Am avut o programare, am ajuns cu 5 minute inainte de ora stabilita, mi s-a spus ca domnisoara va fi disponibila imediat si sa mai astept.

Dupa aproape 30 de minute de asteptare, sun din nou. Mi se spune sa intru si sunt intampinat de tigancusa mica slaba si plina de cosuri.

Imi transmite ca domnisoara la care aveam programare inca este ocupata si mai dureaza cam 30-40 de minute.

In mod evident, am plecat.

In concluzie, calitatea fetelor lasa de dorit (am vazut 2 pana acum si nici una nu-i de recomandat) si daca se mai adauga si lipsa de seriozitate a singurei domnisoare care pare sa arate bine, atunci devine nerecomandabil acest salon.

Link spre comentariu
  • Oras:texas
  • Oras:texas

Salut,

 

Ei mereu am vizitat-o pe Ana. La restu fetelor nu am fost dar am sunat deja de 4-5 ori sa imi fac programare la Ana si mereu zice ca astazi nu lucreaza.

 

A mai fost careva pe la salon stie ceva de ea ?

 

Sau s-a mutat ?

 

Daca stiti ceva da-ti de veste. 

 

O zi frumoasa tuturor. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...