Sari la conținut

Sexy Patricia ��💋💄👠0770743093👗🎀�💯


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Mai antipaticule, eu ma simt bine cu domnisoara. 

Cu tine s-a simtit bine cineva, vreodata? 

De ce te amesteci unde nu-ti fierbe oala?

 

Nu îl mai bagă in seama dragule! Nici scrisul nu este bine să-l irosești pe acest specimen! =))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Mai rau ca la nebuni...acest interlop doar "online" nu are ce face si se cearta cu toata lumea

Curiozitatea mea ar fi daca ar avea curaj sa se intalneasca cu unul din astia pe care ii face sclavi,lingai si in toate felurile...

Acum ca fata e sau nu de lux e problema de gusturile fiecaruia.

Spor la futut si terminati cu cearta peste tot ca nu e frumos.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Doctore, situatie similara celei de pe topicul Sashei asa ca este aplicabila ultima mea postare de acolo.

Din fericire, suntem cu toti diferiti - un slogan frumos si adevarat, valabil si aici.

Only-me este un user credibil, chiar foarte credibil. Am mers pe mana lui de cateva ori - Eva lasciva, Andreea Piata Muncii, Carina (recent retrasa) -  si fetele au fost super, asa cum le descrisese in recenzii. Prin urmare, merg si acum. Asta e, Patricia, nu poti sa te schimbi, nu poti altfel. Si au trecut cateva luni bune de cand ai aparut. Pentru unii corespunzi - de aceea ti-au devenit clienti, pentru altii - nu. Ce sa facem, mergem mai departe.

"Succesuri" !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Mai rau ca la nebuni...acest interlop doar "online" nu are ce face si se cearta cu toata lumea

Curiozitatea mea ar fi daca ar avea curaj sa se intalneasca cu unul din astia pe care ii face sclavi,lingai si in toate felurile...

Acum ca fata e sau nu de lux e problema de gusturile fiecaruia.

Spor la futut si terminati cu cearta peste tot ca nu e frumos.

Doctore, situatie similara celei de pe topicul Sashei asa ca este aplicabila ultima mea postare de acolo.

Din fericire, suntem cu toti diferiti - un slogan frumos si adevarat, valabil si aici.

Only-me este un user credibil, chiar foarte credibil. Am mers pe mana lui de cateva ori - Eva lasciva, Andreea Piata Muncii, Carina (recent retrasa) -  si fetele au fost super, asa cum le descrisese in recenzii. Prin urmare, merg si acum. Asta e, Patricia, nu poti sa te schimbi, nu poti altfel. Si au trecut cateva luni bune de cand ai aparut. Pentru unii corespunzi - de aceea ti-au devenit clienti, pentru altii - nu. Ce sa facem, mergem mai departe.

"Succesuri" !

ðŸ‘ðŸ»ðŸ‘ðŸ»ðŸ‘ðŸ»ðŸ¤—
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Doctore, situatie similara celei de pe topicul Sashei asa ca este aplicabila ultima mea postare de acolo.

Din fericire, suntem cu toti diferiti - un slogan frumos si adevarat, valabil si aici.

Cerone, va inteleg pe cei ce sunteti analitici si implicit exigenti. 

Eu prefer imaginea de ansamblu in care se integreaza senzatii si afecte. 

Imi convine sa vad pădurea si nu copacii. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ziua buna stimați colegi! 

Recenzie: 

Azi am reluat activitatea cu Patricia. 

Si ce credeți ca am făcut noi? 

Da, aveți dreptate ne-am iubit frumos in mai multe moduri. 

Acum notele, in viziune personala, neexistand un standard universal: 

Aspectul Patriciei, ochi verzi = 10 

Corpul Patriciei - impecabil - se simte ca face sport

sanii imi plac, nu are nevoie de implant = 10 

Zona - Rondul cu fete = 10 

Locatia curata, cu tot ce trebuie,

apartament cu vedere spre centrul cercului = 10 

Respectarea programarii:

am ajuns mai devreme si  m-a primit cu drag, am beneficiat de extra timp = 10 

Atmosfera generala - ca de obicei - calda si afectuasa (cred ca se zice GFE),

totdeauna ne-am simtit bine impreuna = 10 

Cadou, 200+ (căci nu ma duc cu mana goala). 

De revenit, cu siguranta! 

Pacat ca are de gand sa plece iarasi afara pentru un timp. 

Multumesc Patriciana! 

:kiss2

Această recenzie nu trebuie luată în seamă. 

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

Doctore, situatie similara celei de pe topicul Sashei asa ca este aplicabila ultima mea postare de acolo.

Din fericire, suntem cu toti diferiti - un slogan frumos si adevarat, valabil si aici.

Only-me este un user credibil, chiar foarte credibil. Am mers pe mana lui de cateva ori - Eva lasciva, Andreea Piata Muncii, Carina (recent retrasa) -  si fetele au fost super, asa cum le descrisese in recenzii. Prin urmare, merg si acum. Asta e, Patricia, nu poti sa te schimbi, nu poti altfel. Si au trecut cateva luni bune de cand ai aparut. Pentru unii corespunzi - de aceea ti-au devenit clienti, pentru altii - nu. Ce sa facem, mergem mai departe.

"Succesuri" !

cerone te inteleg ! dar ceea ce trebuie sa intelegi si tu este ca aceste fete minunate , au si ele pretentiile lor , iar cand vine unu care a fugit de langa nevasta abandonata in mall , simt asta !!! una este sa te prezinti la nivelul lor , si alta este sa mergi la aceste fete superbe ca la cele de 50 fin ....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

Această recenzie nu trebuie luată în seamă. 

la fel ca si recenzia ta in care afirmi clar ca Sasha ti-a refuzat FK-ul pe care nu l-ai solicitat !!! :slap2  :slap2  :slap2

mai lasa-ne !!! =))  =))  =))

PS - la Patricia ai fost ??? :@  :@  :@

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

la fel ca si recenzia ta in care afirmi clar ca Sasha ti-a refuzat FK-ul pe care nu l-ai solicitat !!! :slap2  :slap2  :slap2

mai lasa-ne !!! =))  =))  =))

PS - la Patricia ai fost ??? :@  :@  :@

Băiete, ești pe lângă. Nu am afirmat clar, ceea-ce ai spus tu, ci că nu l-a oferit și nici eu nu l-am solicitat. Oricum nu este nici corect, nici regulamentar să invoci alte fete pe topicele destinate recenziilor.

Pentru mine (și nu numai), nu ești decât un linge-pizdă penibil și nici cu memeaca nu stai prea bine!

Nu e nevoie să merg la Patricia, pentru a spune că acea recenzie este exagerată, colț cu jenantul. Nu există perfecțiune și nu e nevoie să o băgați tu și alții ca tine, pe aia cu nu suntem la școală. 

Mă gândesc să deschid un topic la DG, prin care asemenea recenzii să nu fie luate în calcul, în vederea promovării la top. Cu cele care sunt deja. să se recalculeze prin eliminarea acestora. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aha.. deci devfrica de Top era vorba.. acum inteleg eu multe atacuri la adresa mea:)

Ups :)

Nu Ines, e vorba că unora, fie le-a mâncat pizda creierii, fie sunt lingăi pur-și-simplu. 

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu Ines, e vorba că unora, fie le-a mâncat pizda creierii, fie sunt lingăi pur-și-simplu.

 

las-o putin pe Patricia , sa stii ca tocmai am primit si eu acum inca o recenzie de 10 pe linie!!😂😂 toate recenziile sunt subiective... e de ajuns sa il deranjezi pe om cu ceva..,, si iti da imediat 4 pe linie si te face cu ou si cu otet.. aceeasi chestie e si la 10 pe linie. fiecare isi descrie actiunea.. si punctul de vedere.
  • Like 110
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

hai  ma , recunoaste ca mai lingi si tu cate o pizda !!!  =))  =))  =))

haideti la mine pe topic , eu am moderare. Lasati si fata asta sa mai respire . Vorbim acolo si apoi sterg.
  • Like 109
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

las-o putin pe Patricia , sa stii ca tocmai am primit si eu acum inca o recenzie de 10 pe linie!! toate recenziile sunt subiective... e de ajuns sa il deranjezi pe om cu ceva..,, si iti da imediat 4 pe linie si te face cu ou si cu otet.. aceeasi chestie e si la 10 pe linie. fiecare isi descrie actiunea.. si punctul de vedere.

Evident că și în cazul tău, este aceeași situație! Nu poți fi perfectă, iar 10 pe linie e o aberație. Și la fel de evident, că nu e vina ta. Există o doză de subiectivism în orice recenzie, dar există un prag, peste care se cade în penibil.

 

 

hai  ma , recunoaste ca mai lingi si tu cate o pizda !!!  =))  =))  =))

Nu, mă, cu asta te ocupi tu și lingăii de teapa ta. Piersicuțe zemoase ... știți voi... :laugh2

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

Evident că și în cazul tău, este aceeași situație! Nu poți fi perfectă, iar 10 pe linie e o aberație. Și la fel de evident, că nu e vina ta. Există o doză de subiectivism în orice recenzie, dar există un prag, peste care se cade în penibil.

 

 

Nu, mă, cu asta te ocupi tu și lingăii de teapa ta. Piersicuțe zemoase ... știți voi... :laugh2

plm !!! altu e cu piersicute  !!! =))  =))  =))

inca o bila neagra !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras://
  • Oras://

haideti la mine pe topic , eu am moderare. Lasati si fata asta sa mai respire . Vorbim acolo si apoi sterg.

 

Cenzura tu o numesti moderare? Vine unu la tine, te plateste, dar nu poti sa stergi chiar si recenzii sau sa inchizi topicul cand doresti.

Mai e una, in Buc, la fel, cu aceeasi "filozofie"

Cat de tont sa fie unu sa ceara permisiune fetei pe care a platit-o, sa o recenzeze?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...