Sari la conținut

Rebeca- 0731095462 / 0736893020


Postări Recomandate

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Cauta dupa numar, are topicuri pe Bucuresti si alte orase, pe scurt se spune ca e cam plictisita, cam fast-fuck, dar ar merge o data pentru corp, la 100/finalizarea. 

Dar aici suntem la Ploiesti, raiul curvelor in transhumantza, am un feeling ca o sa vrea cel putin 150/fin, da-i un telefon vezi ce si cum  :laugh2 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Am fost la ea locatie pe elena domna, inaltime 1,55 am 45 kg frumusica la fata

 

Op- nu am cerut am sarit peste desi face

Np: eu deasupra si dogy mia placut 8

e fata din poza prima poza o reflecta cel mai bine 

1 finalizare 20 min -100 lei

Are fundulet bun e mica dar mica gen deea miniona asa de mica percing in limba si in lindicul pizz ,e pustuloaica dati macar o data pe la ea 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Buna seara.

Sunt doua fete in locatie cea,din pozele de mai,sus e o fata,scunda(miniona) simpatica corpolenta.cu,sani perfecti merita sa stam dar mai eram cu un amic si desi mai,avea o,colega care nu merita interes nu am,stat deoarece doream sa,ramanem o ora,

Colega ei nu merita o sa revin cu siguranta la bruneta mini on a superba .

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Buna seara.

Sunt doua fete in locatie cea,din pozele de mai,sus e o fata,scunda(miniona) simpatica corpolenta.cu,sani perfecti merita sa stam dar mai eram cu un amic si desi mai,avea o,colega care nu merita interes nu am,stat deoarece doream sa,ramanem o ora,

Colega ei nu merita o sa revin cu siguranta la bruneta mini on a superba .

Salut,

Din ce cauza vi s-a parut ca nu merita cu colega, din cauza aspectului (era grasa, urata, etc?) sau din cauza comportamentului (plictisita de moarte, ochii doar in telefon, etc) ? Incercam sa ne dam seama care este colega, ce anunt/telefon are...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat`o si eu ieri pe Rebeca,a raspuns cu o voce cam plictisita,o intreb daca ii pot face o vizita si imi spune o strada iar eu ii zic in ce zona ca nu stiu google maps si incepe sa tipe la mine ca vezi doamne nu este din ploiesti si nu stie apoi ia repede telefonu colega ei si imi spune la capatul lui 30 in cina,din moment ce nu am mai vrut sa ma duc la ea am apelat la Andreea,revin cu o recenzie

  • Like 2
Link spre comentariu

Am sunat`o si eu ieri pe Rebeca,a raspuns cu o voce cam plictisita,o intreb daca ii pot face o vizita si imi spune o strada iar eu ii zic in ce zona ca nu stiu google maps si incepe sa tipe la mine ca vezi doamne nu este din ploiesti si nu stie apoi ia repede telefonu colega ei si imi spune la capatul lui 30 in cina,din moment ce nu am mai vrut sa ma duc la ea am apelat la Andreea,revin cu o recenzie

Probabil eu eram ocupată și a răspuns colega mea care nu știe foarte bine zona .. nu trebuie sa te superi , eu nu sunt in permanenta la telefon daca am multe programări . Acum ce vroiai sa sara pe tine prin telefon de fericire ca ai sunat o ? :)
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

de gasca tu Rebeca asa ... daca ti ai astepta clientii in alta tinuta decat cea de strada sau la pasarica goala ar iesi mult mai ok lucrurile.

nu te trag de urechi dar poate inveti si tu ceva din ce ti scrie lumea pe aici.

succes!

  • Like 2
Link spre comentariu

de gasca tu Rebeca asa ... daca ti ai astepta clientii in alta tinuta decat cea de strada sau la pasarica goala ar iesi mult mai ok lucrurile.

nu te trag de urechi dar poate inveti si tu ceva din ce ti scrie lumea pe aici.

succes!

Ți se pare ți-e ca tea așteptat cineva in ținuta de strada ? Nu înțeleg care este problema ta . Nu ai timp de multe ori sa mai îmbraci ținute dacă vine cineva și trebuie sa îți faci și duși și sa răspunzi la telefon ... nu cred Ca am nevoie sa ma înveți tu cum sa îmi primesc clienții dacă era așa ma lăsam de meserie ;) eu cred ca am recenzii bune dar ai stricat o tu cu părerea ta . Doar a ta ;) succes
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ți se pare ți-e ca tea așteptat cineva in ținuta de strada ? Nu înțeleg care este problema ta . Nu ai timp de multe ori sa mai îmbraci ținute dacă vine cineva și trebuie sa îți faci și duși și sa răspunzi la telefon ... nu cred Ca am nevoie sa ma înveți tu cum sa îmi primesc clienții dacă era așa ma lăsam de meserie ;) eu cred ca am recenzii bune dar ai stricat o tu cu părerea ta . Doar a ta ;) succes

Ai băgat tărie sau esti in starea ta normală?

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...