Sari la conținut

Adelina - blonda plinuta - 0768432732


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Tandra si pasionala, mereu atenta la visele tale , fara graba si fara fite. Mediu intima si relaxanta. Daca vrei sa nu ai regrete in viata, asa ca pune mana pe telefon si suna-ma acum!!. Exclusiv domnilor seriosi si rafinati. Poze reale 100%.

post-172588-0-94743800-1515325478_thumb.jpg

post-172588-0-32991000-1515325479_thumb.jpg

post-172588-0-75102900-1515325479_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta

   Nu acum multa vreme am sunat si eu la numarul de telefon care avea atasat ultimul set de poze pus de Cenzurat. Am fost indrumat pe strada Primaverii la blocul de langa statia GPL. Am fost intampinat de o fata draguta si cu niste sani foarte mari si frumosi, undeva la 18/19 ani, care nu se afla in nici una din pozele de mai sus. A zis ca o cheama Andreea, mai era cu 2 fete in apartament, una din ele semand cu fata din primul set de poze. O sa pun aici patania pentru ca fetele raspund toate la acelasi numar, urmand tu sa iti alegi la fata locului. Nu stiu daca mai au si alte numere. 

   Odata ales cu cine sa intru, m-am cerut la dus. Dupa ce am iesit, a intrat si domnita, luand cu ea cateva servetele umede. Dupa nici 2 minute vine in camera, moment in care imi dau seama ca probabil s-a jucat candy-crush pe wc pentru ca dus sigur nu facuse, mirosul de transpiratie simtinduse imediat cum s-a dezbracat. Dupa o laba energica si doua pupaturi pe pula am pus prezervativul. La normal am schimbat 2 pozitii si cred ca mi-am dat drumul sau s-a intamplat ceva, ca deja eram ametit de la mirosurile care nu mai conteneau sa se inteteasca. Imbracat urgent si plecat instant!

   Note?

oral: 3 (care oral?)

normal: 3

igiena: 2 

gfe: 4 (vorbareata, ar fi luat 5 daca nu imi zicea de 4 ori ca dureaza 20 de minute numarul)

 

100fin/200ora

 

Recomandare: doar la dusmani

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...