Sari la conținut

Evelina Krystyna


Postări Recomandate

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/Evelina/7b01637571686a5f.html e o tips mica de statura,skynny,de etnie...dar etnie vero vero:D E curata totusi,ingrijita,cu ruj strident de culoare...mov,violet. Sani medii,moi,rasa,fara mirosuri suspecte la pussy. Incearca sa se faca placuta,conditii decente,in spate la  MAll,bloc nou.  Cere 100 pe finalizare,totul protejat. Am optat sa raman pt o finalizare,de test. Usor mecanic laba,pana organul s-a arat interesat,pus guma si un oral usor mecanic,fara atentie  decat la organ,si acolo doar dute-vino sus,jos,si cam atat...cu tendinte spre deep,dar asa...rar,timid. Am trecut la normal,am optat pt 2 pozitii,terminat in doggy in guma.Curatat cu servetel..nu lasa dus la dispozitie,ce e nasol.Ok,imbracat si plecat. Nimic specatculos....dar pt pretul asta Alina sau LAvinia produce minuni....pt o testare a fost ok,nu sunt prea tentat mai ales ca Alina revine in oras...si LAvinia e rezidenta

Link spre comentariu

Pozele sunt cu ea...arata in poze mai bine,dar mi-a aratat pe telefon pozele fara blur si se vede ca ea este in ele. Dar realitatea e mai prozaica...pt activitate tarzie ca era si seara deja,neavand nimic la dispozitie pt 100 de roni,sa zicem ca mere'.....langa altele care cer pt 10 sau 15 minute 150,nu fac mai nimic decat te tot fugaresc ca deja asteapta urmatorul pe scara blocului. Atunci zicea ca ramane in vizita doar cateva zile dar se pare ca s-a razgandit.Dar atitudinea era mai realaxata fata de  specimenele de pe langa SRI sau alte cuiburi chiar nu m-am simtit repezit.Vedem,ce experiente au si altii legat de ea

Link spre comentariu

Anuntul de pe publi postat mai sus e cu alt numar,alta fata...fata pt care am deschis rubrica mai apare sporadic cu anunt si pozele ei.Cea de mai sus nu stiu cine e si nici tautajaele nu sunt aceleasi cu fata care am vizitat-o...aceea avea tatuaje clare,usor de identificat,nu urme de labe( :P) pe fund. Oricum tipa  originala are preieten,peste ce o fi...si-a schimbat vizuina pe Victoriei bloc nou in incinta cafe Rivulus. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...