Sari la conținut

maya-0738586874


Postări Recomandate

  • Oras:Pe undeva pe aici
  • Oras:Pe undeva pe aici

La timisoare am gasit oameni cu bun simt ... care nu te suna sa te injure sau sa faca misto de tine , care te respecta si iti vorbesc frumos ...spre deosebire de pitesti ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Spre binele comunitatii noastre, sper ca nu ai gresit si chiar despre Pitesti voiai sa spui ca nu a fost ok. Si nu despre al nostru Ploiesti.

 

Si la noi sunt destule "uscaturi", din pacate, dar sper ca oamenii de calitate sa primeze si sa te faca sa mai stai pe aici...

Printre "picaturi"... o sa incerc si eu sa te cunosc...

La timisoare am gasit oameni cu bun simt ... care nu te suna sa te injure sau sa faca misto de tine , care te respecta si iti vorbesc frumos ...spre deosebire de pitesti ...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

La timisoare am gasit oameni cu bun simt ... care nu te suna sa te injure sau sa faca misto de tine , care te respecta si iti vorbesc frumos ...spre deosebire de pitesti ...

Diferența mare intre Olteni si Ardeleni... Dar zi sincer nu era mai greu cu finalizarea la Ardeleni!? =))

La Ploiesti numai băieți extraordinari. Lapte si miere :D

Eu sincer de-abia aștept sa te cunosc.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe undeva pe aici
  • Oras:Pe undeva pe aici

Diferența mare intre Olteni si Ardeleni... Dar zi sincer nu era mai greu cu finalizarea la Ardeleni!? =))

La Ploiesti numai băieți extraordinari. Lapte si miere :D

Eu sincer de-abia aștept sa te cunosc.

Nu .. la fel ca peste tot fiecare om in felul lui ... si la pitesti am intalnit baieti/barbati ok dar si multi cu un comportament/limbaj urat sper ca aici sa nu am ocazia sa intalnesc persoane de genul😊
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Timisoara-Ploiesti; Ardeal-Oltenia????????

Wtf? Care e similitudinea?

Hai sa-ti desenez:

Fata vine de la Pitești (Oltenia) acum unde a avut o experiența mai “neplăcuta” dar dacă te uiti la locație încă scrie Deva ... Domnișoara declara ca a fost si pe la Timișoara (Ardeal) unde a fost “Ok”.

Noi cum suntem mai educați decât oltenii ii spunem bine ai venit si speram sa ne ofere servicii pe măsura ospitalității noastre (eventual mai bune :D) ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai sa-ti desenez:

Fata vine de la Pitești (Oltenia Muntenia) acum unde a avut o experiența mai “neplăcuta” dar dacă te uiti la locație încă scrie Deva (Ardeal)... Domnișoara declara ca a fost si pe la Timișoara (Ardeal Banat) unde a fost “Ok”.

Noi cum suntem mai educați decât oltenii ii spunem bine ai venit si speram sa ne ofere servicii pe măsura ospitalității noastre (eventual mai bune :D) ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe undeva pe aici
  • Oras:Pe undeva pe aici

Hai sa-ti desenez:

Fata vine de la Pitești (Oltenia) acum unde a avut o experiența mai “neplăcuta” dar dacă te uiti la locație încă scrie Deva ... Domnișoara declara ca a fost si pe la Timișoara (Ardeal) unde a fost “Ok”.

Noi cum suntem mai educați decât oltenii ii spunem bine ai venit si speram sa ne ofere servicii pe măsura ospitalității noastre (eventual mai bune :D) ;)

De fapt am fost in pitesti...apoi in deva...apoi inapoi la pitesti ...dupa la timisoara ...si acum la ploiesti... nu sunt din deva nu stiam ce oras sa pun acolo(adica altul decat cel din care provin)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe undeva pe aici
  • Oras:Pe undeva pe aici

si sa va asteptati clientii imbracate si aranjate cum trebuie ... nu ca la piata :snap

:)))

Nu stiu cred ca am sa va citesc comentariile dar nu mai raspund ... adica ... daca aveam un profil fake sau eram vreo ...schioapa...handicapata ...chioara ... chiar atat de urata incat sa nu ma poti f**e ... era ok un comentariu aiurea sau rautacios ... daca vorbesc urat sunt curva ... daca vorbesc frumos tot curva sunt pentru ca nu va convine voua ca ... eram dezbracata si nu aveam nush ce tinuta pe mine ..ba sunt aroganta ...ba sunt nush cum

Numai comentarii aiurea... frate daca ai fost la mine ... ca ai ramas sau ... fa o recenzie si gata ce tot atatea pareri din ce am scris ...sau mai stiu eu ce

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu stiu cred ca am sa va citesc comentariile dar nu mai raspund ... adica ... daca aveam un profil fake sau eram vreo ...schioapa...handicapata ...chioara ... chiar atat de urata incat sa nu ma poti f**e ... era ok un comentariu aiurea sau rautacios ... daca vorbesc urat sunt curva ... daca vorbesc frumos tot curva sunt pentru ca nu va convine voua ca ... eram dezbracata si nu aveam nush ce tinuta pe mine ..ba sunt aroganta ...ba sunt nush cum

Numai comentarii aiurea... frate daca ai fost la mine ... ca ai ramas sau ... fa o recenzie si gata ce tot atatea pareri din ce am scris ...sau mai stiu eu ce

 

Pai determina-i tu sa iti faca recenzie, ca altfel nu vor...  :no2

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Nu stiu cred ca am sa va citesc comentariile dar nu mai raspund ... adica ... daca aveam un profil fake sau eram vreo ...schioapa...handicapata ...chioara ... chiar atat de urata incat sa nu ma poti f**e ... era ok un comentariu aiurea sau rautacios ... daca vorbesc urat sunt curva ... daca vorbesc frumos tot curva sunt pentru ca nu va convine voua ca ... eram dezbracata si nu aveam nush ce tinuta pe mine ..ba sunt aroganta ...ba sunt nush cum

Numai comentarii aiurea... frate daca ai fost la mine ... ca ai ramas sau ... fa o recenzie si gata ce tot atatea pareri din ce am scris ...sau mai stiu eu ce

Sa clarificam un aspect. Oricum vorbesti, orice vorbesti, oricata scoala ai, oricat de inteligenta esti, oricum arati, fie ca esti aroganta sau nu, fie ca esti nus cum etc. Curva tot esti si nu ai cum sa schimbi asta. Faci sex pe bani = curva, tarfa, prostituata si alte sinonime.

Eu nu inteleg de ce va e rusine ca sunteti curve ca doar voi ati ales sa faceti asta, nu va forteaza nimeni.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...