Sari la conținut

💯🔞noua in oras! - 0732518719


corsair

Postări Recomandate

  • Oras:Miami, Florida, USA
  • Oras:Miami, Florida, USA

Salutare :D ! Am fost ieri  la tipa asta că mă plictisisem deja de aceleași anunțuri la nesfârșit de pe p24  și am zis să văd dacă merită. 

Am optat pentru o finalizare ON + NP . Tarifele sunt 100 lei finalizarea , 200 ora, ca să facă oralul neprotejat a mai cerut 50 de lei, deci în total 150 , nu-i ceva fotomodel dar are un corp  frumos. Nu mai dau note că nu-s profesor dar mie unul mi-a plăcut că se străduie fata, a mimat gemete dar cui îi pasă, mie asta îmi place la o gazelă de companie că își dă interesu puțin :D, oralul a fost decent, nimic spectaculos, miroase frumos, în timp ce îl smotocea pe maior m-am jucat cu piersicuța ei rasă și umedă, cred că s-a dat cu ceva gel că prea umedă mai era :)))) nu prea vorbește sau poate din cauză că eu nu am avut chef de discuții , i-am dat banu și am trecut la fapte, are un fund superb fapt pentru care am luat-o pe la spate. Ce să zic, am plecat mulțumit, cred că mai e cu cineva în apartament că eu i-am cerut rest de la 100 de lei și s-a dus într-o altă cameră să îi schimbe :D

De recomandat io zic că merge încercată pentru palmares, apropo stă la R10.

Poze la attach, reală sau nereală , sânii și fundul sunt ca în poză , la piercing nu mai îmi duc aminte dacă l-a avut sau nu :D am căutat după poze și apare cu anunțuri doar pe Arad

post-103741-0-44936500-1515478941_thumb.jpg

post-103741-0-66686400-1515478948_thumb.jpg

post-103741-0-33197400-1515478958_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat-o pe Deny anul trecut in toamna, aceiasi locatie Ared UTA R 10, la telefon super ok, draguta, nerabdatoare, ajuns la locul faptei imi deschide usa o scolarita,trec pe la dus totul ok... in camera ma asteptat cuminte, nici un fel de galagie, liniste totala in tot ap, ii dau bani imi multumeste frumos. Imi spune ca daca vreau oral neprotejat sa mai pun 50,nu multumesc, vreau sa ii ating sanii frumosi, siliconati,nu ca o doare, totusi ma lasa sa ii ling putin chiar foarte putin de parca se spargeau, e pregatita pt marea actiune dar ii spun ca vreau cunilingus, nici o problema, ia pozitie frumos in pat si baga frate, o savarina carnoasa, fara mirosuri,o ling, o frec, ii bag limba, degetul, ma lasat sa stau intre picioarele ei fine cat am vrut spre surprinderea mea nu ma intrerupt, foarte cuminte fata, poate si putin obosita era trecut de ora 22,in final ma opresc ma intind pe spate, se intinde peste picioarele mele pune prezervativul,isi da parul peste cap ma priveste scurt si dai si baga, un oral destul de ok, dar nu a insistat mult, m-a si intrebat cum vreau...

Locatie:9 accesibila,curat,liniste, patul creaza disconfort... baia super ok

Oral protejat:8 nimic spectaculos

Normal protejat:9 ea deasupra a fost super ca i_am admirat sanii, se misca bine, era tacuta, sex pe silent, schimbam , trec eu deasupra, sta cuminte e prea serioasa, ii propun sa ne intoarcem in pat pe lateral, prea scartia prea ma scufundam in saltea, imi propune sa finalizez dar nu prea imi venea, ma uitam la pisicuta ei se mula perfect pe ciocan, ii simteam caldura interioara, priveam sanii excitati si in toata linistea pac vorbeste modelul:nu vrei sa ma iei pe la spat?!eu: da normal ca vreau, cum sa nu vreau de parca nu era bine asa cum stateam

Ia pozitie de caprioara si io bag adanc auuuu, la care imi zice ca ar fi bine sa o fut, atunci dai in ea, rupere, imi era teama sa sa nu se rupa prezervativul, da contre, am pleznito peste funt si gata, a stat linistita sa pot sa iau aer si sa lasat usor pe burta dupa care a disparut la baie, merg si eu la baie,cand revin in camera era imbracata iar in scolarita aranja patul, isi pune ochelarii, ma trec toate fanteziile cand o privesc

Nota de plata: 100ron acceptabil in raport cu corpul si servicile

GFE:5 daca ar comunica, ar mai zambi

De revenit: Da, arata bine in pozitia capra si trebuie testata la anal si finalizare in gurita

Parerea mea ca ar fi mai bine sa fie vizitata dimineata cand e fresh!

Link spre comentariu
  • Oras:Miami, Florida, USA
  • Oras:Miami, Florida, USA

Ba da , ea este ai dreptate:D, acum mi-am amintit ca avea un lantisor exact ca ala din celelalte anunturi:D Are o atitudine ok fara figuri cel putin din cat am fost eu la ea. Ar putea fi de top daca ar lucra la gfe dar e ok de trecut pe la ea o data.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...