Sari la conținut

Ana 23 ani 0737668719


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Oras:Bucuresti sector 3

Esti la inceput si amnezia se scuza pentru moment... ;) . Dar vezi sa nu devina un tabiet !

 

mda sunt la inceput ai si tu dreptatea ta dar nu am amnezie si nici vro retardata nu sunt a fost prima zi cand m-am inscris pe acest site si nu cred ca merit sa fiu criticata
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mda sunt la inceput ai si tu dreptatea ta dar nu am amnezie si nici vro retardata nu sunt a fost prima zi cand m-am inscris pe acest site si nu cred ca merit sa fiu criticata

 

 Bine...vom vedea ce meriti (cum spui tu)...Depinde de tine...deocamdata nu te "critica", dar nici nu te lauda nimeni :P  . Oare de ce ;) ? Vrei sa fi discreta si misterioasa :) ?      

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

dar de ce nu suni ?

nu a sunat-o pentru ca a vrut sa raspunda aici... cateodata sunt informatii care sunt folositoare pentru mai multe persoane. mor dupa intrebarea asta "dar de ce nu suni?" parca lucrati pt o companie telefonica!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

dar de ce nu suni ?

mai terminati cu intrebarea asta retorica...sunt informatii utile pentru majoritatea, ca d'asta e FORUM in plm, altfel am sta toata ziua pe telefoane, daca ar fi intrebat-o daca e disponibila intr-o anumita zi dupa o anumita ora, mai intelegeam ca nu-si avea rostul

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...