Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am o intrebare scurta la care nu gasesc raspuns nicaieri: Câte postari pot face pe zi (ora?) un curvar ucenic sau maistru?

Nu vreu sa le irosesc pe toate pe fazan, ca poate am ceva mai portant de postat, dar nici sa pun mai putine pentru ca doresc acces la PM.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am o intrebare scurta la care nu gasesc raspuns nicaieri: Câte postari pot face pe zi (ora?) un curvar ucenic sau maistru?

Nu vreu sa le irosesc pe toate pe fazan, ca poate am ceva mai portant de postat, dar nici sa pun mai putine pentru ca doresc acces la PM.

Fara numar

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am o intrebare scurta la care nu gasesc raspuns nicaieri: Câte postari pot face pe zi (ora?) un curvar ucenic sau maistru?

Nu vreu sa le irosesc pe toate pe fazan, ca poate am ceva mai portant de postat, dar nici sa pun mai putine pentru ca doresc acces la PM.

 

Mi se pare ca un user nou inregistrat poate sa posteze la un anumit interval de timp.

 

Deja cred ca ai acces la PM. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Mi se pare ca un user nou inregistrat poate sa posteze la un anumit interval de timp.

 

Deja cred ca ai acces la PM. 

 

Acum da, cand am pus intrebarea nu aveam. Ca „curvar ucenic” trebuie să faci o pauză între 2  postări, dar tb să supoți asta numai până la 40 de postări până devii „maistru.”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...