Sari la conținut

Cristina - 0733865965 - reala


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la domnisoara.

 

Locație:strada cimpoierilor,in berceni.

 

Pozele sunt mult modificate,in poze arată mult mai bine.

În realitate,aproximativ 175 cm,corp Ok,solicitată,fund micuț. La fața nu mi-a plăcut,are o problemă si cu un dinte din față.

 

200 euro mi-a cerut pentru o tragere,am refuzat.

Nici bani d'o plomba n-are :)

Link spre comentariu

Am fost la domnisoara.

 

Locație:strada cimpoierilor,in berceni.

 

Pozele sunt mult modificate,in poze arată mult mai bine.

În realitate,aproximativ 175 cm,corp Ok,solicitată,fund micuț. La fața nu mi-a plăcut,are o problemă si cu un dinte din față.

 

200 euro mi-a cerut pentru o tragere,am refuzat.

 

eu v-am zis ca unii dintre noi au inebunit

cum dracu 200 de euro tragerea auzi in capatul berceniului (daca google maps nu minte e pe brancoveanu intre nitu vasile si huedin, adica mai ai 5 minute de mers pe jos pana iesi din oras spre selgros).

pai acolo cu banii astia iti platesti chiria pe o luna intreaga in plm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti, constanta, timisoara
  • Oras:bucuresti, constanta, timisoara

Bai baieti, hai sa revenim la treburile noastre si sa dam o nota fetei daca a fost cineva pe la ea. Daca ni se pare scump eu zic sa ne indreptam atentia in alta parte nu sa ne plangem ca nu merita ca o fi ca o plesni... asta e, femeia poate sa ceara si 50.000 coco pentru o mameleala, sunt tatele ei si cere cat vrea. Acum stiu ca voi ati vrea s-o futeti cu 50 lei si pe Adriana Lima dar asta e alta poveste. Eu chiar m-as bucura sa vad aici fete care se fut doar pe bani multi, macar sa fi sigur ca nu o fut chiar toti ghertoii care s-au lipit de 50 lei si gata s-au facut mari barbati...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai baieti, hai sa revenim la treburile noastre si sa dam o nota fetei daca a fost cineva pe la ea. Daca ni se pare scump eu zic sa ne indreptam atentia in alta parte nu sa ne plangem ca nu merita ca o fi ca o plesni... asta e, femeia poate sa ceara si 50.000 coco pentru o mameleala, sunt tatele ei si cere cat vrea. Acum stiu ca voi ati vrea s-o futeti cu 50 lei si pe Adriana Lima dar asta e alta poveste. Eu chiar m-as bucura sa vad aici fete care se fut doar pe bani multi, macar sa fi sigur ca nu o fut chiar toti ghertoii care s-au lipit de 50 lei si gata s-au facut mari barbati...

Pai du-te tu, si vii si dai note.

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Bai baieti, hai sa revenim la treburile noastre si sa dam o nota fetei daca a fost cineva pe la ea. Daca ni se pare scump eu zic sa ne indreptam atentia in alta parte nu sa ne plangem ca nu merita ca o fi ca o plesni... asta e, femeia poate sa ceara si 50.000 coco pentru o mameleala, sunt tatele ei si cere cat vrea. Acum stiu ca voi ati vrea s-o futeti cu 50 lei si pe Adriana Lima dar asta e alta poveste. Eu chiar m-as bucura sa vad aici fete care se fut doar pe bani multi, macar sa fi sigur ca nu o fut chiar toti ghertoii care s-au lipit de 50 lei si gata s-au facut mari barbati...

 

Si noi putem sa te injuram cat vrem ca incerci sa prostesti lumea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti, constanta, timisoara
  • Oras:bucuresti, constanta, timisoara

Si noi putem sa te injuram cat vrem ca incerci sa prostesti lumea

Poti sa injuri cat vrei tu si pe cine vrei tu mai ales ca doar atat poti! Poti sa faci si spume, cui ii pasa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...