Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Nicoleta pustoaica frumoasa

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
24 raspunsuri in acest thread

#21 masterkosher

masterkosher

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    17 January 2018
  • Reputatie: 3

Postat 22 January 2018 - 09:12 AM

Are cumva un tatuaj pe unul din brate?ca un chip ceva?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 durboy

durboy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 20 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2017
  • Reputatie: 0

Postat 22 January 2018 - 10:48 AM

chiar daca ar avea nu se dau astfel de detalii!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 masterkosher

masterkosher

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      17 January 2018

Postat 22 January 2018 - 10:52 AM

Daca are un tatuaj pe unul din brate as putea lasa si eu o recenzie.as fi sigur ca e ea.asa nu am cum sa fiu sigur
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 masterkosher

masterkosher

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      17 January 2018

Postat 22 January 2018 - 12:24 PM

Am vizitat o aprox 2 luni in urma undeva in spate la luceafarul.e cea din poze,arata bine,nu face cim( mi a spus de vreo 3 ori sa nu imi dau drumul in guritza ei ca vomita) oral neprotejat.cat despre normal,a fost clar protejat,nu m a dat pe spate,se cam plangea ca e groasa si o doare) ,initiativa am avut o 90 % din timp
    Eu.e f prietenoasa,calda,vb mult si am simtit o ca o prietena veche.halatul a fost 200 ptr 1 ora.s a meritat.anal nu face iar saruturi pe gura cu mine a vrut(insa a specifificat ca se saruta doar cu oameni curati si doar dupa ce ii vede) una peste alta e de recomandat insa nu stiu daca as mai merge o data la ea.raportat la ce avem in bc tip chiar e frumoasa si curata.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >joe black<

joe black

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 723 Postari:
    • Inscris la:
      30 July 2014
  • Reputatie: 391

Postat 23 January 2018 - 11:09 AM

Deci .... un mare NU

Sunt si imi fac o programare ...  din prima la telefon mi-a dat asa un feeling ca nu ar trebui sa ajung ...voce plictisita si fara nici un "vino'n coa' ".

Ajung in locatie dupa un sfert de ora si imi deschide usa o domnisoara in jur de 19-20 de ani bruneta, inalta, slaba si cu sanii medii spre mari. Era doar in sutien si CHILOTI ... dar chilotii astia parca erau din anii 20  ...  mai bine ii arunca.

Ma trimite la dush dar nu imi da prin cap sa intreb daca a fost si ea pentru ca parea curatica. Ajung in pat si incepe cu un oral foarte slab si cu atentionarea sa nu imi dau drumu in gura ei. Intreb daca putem incerca un 69 si aici s-a rupt filmul ....  m-a lovit un miros de pizda nespalata si epilata foarte neglijent iar la cur ditamai floaca ... ii zic repede sa schimbam ... insa prea tarziu ...  pentru ca partenerul meu prinsese mirosul si dadea semne de retragere.

Reusesc sa o penetrez insa pur si simplu a murit pentru ca nu puteam sa imi scot mirosul din nas ... o intorc in misionar insa tot degeaba ....  

II spun sa ne oprim ca nu pot sa termin si s-a oferit sa imi faca un semir-oral-laba pentru ca nu voiam sa plec asa.

Am terminat pe mine ...  dush ... imbracat si fugi .

Locatie 9 - curatel, gel de dush in baie insa nu cred ca lenjeria era schimbata

Aspect 8 - frumusica insa prea slaba pentru gustul meu cu fundul prea mic

Igiena 3 - ba fetelor ...  cum dracu sa stai cu floaca la cur si sa nu te speli cand te trezesti (cica eram primul) asta chiar nu o inteleg

Oral - 3 

Normal -3 

Cadou - 100 lei

De revenit .. clar ca nu ...  

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi