Sari la conținut

Doamna...i-am uitat numele 0743396048


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator costel55
Reputație: 0

A plouat azi

Aha, s-a facut cucuzul, de ai rasarit? Sau poate din buiezi? Sau, cel mai probabil, ai avut ca ingrasamant o balega de vaca.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

E prima mea postare despre cineva aici, sper sa fiu destul de obiectiv. Am nimerit ieri din greseala pe acest site, căutând un numar de telefon. Daca-mi spunea cineva de acest nume de site as fi crezut ca glumeste.

 

Mi-am pierdut cateva ore cu cititul si vizionatul. Am recunoscut pozele astea (am memorie pe partea de fotografie, si cea cu acel bici, sau ce naiba o fi, nu ma pricep, mi-a ramas in cap), eu stiam de alt numar, Google mi-a confirmat ca e vorba de aceeasi persoana.

 

Se intampla acum o luna si ceva. Am identificat rapid zona, e usor de ajuns, am gasit repede si loc de parcare. Domnisoara/doamna ma astepta zambind intr-un halat deschis la culoare, cu capul usor aplecat. Fizionomie placuta, ochii de un albastru deschis de tinut minte.

 

Am intrat in bucatarie, eu intru mai greu in atmosfera si de aia prefer sa cer o ora; mai vorbim, mai glumim, oricum viteza mea nu depaseste o data pe ora. Am baut Fanta, parca, ea a fumat. Femeie volubila, glumeata, mi-a parut isteata, ma rog, inteligenta, nu stiu - i se invart rotitele, in general sunt atent la asta, o companie agreabila, per total. Avea la descriere "matura", cred ca se potriveste si la gandire. Mi-a parut ca se uita cam des la telefoane, dar asta e boala secolului, trec peste.

 

Dormitor: supla, fizic placut. Sub halat, o costumatie de asta de Batman: glumesc, dar nu retin mai mult, nu ma omor dupa costumatii. Sanii mari, usor lasati, pe gustul meu, mi-ar fi placut sa fie ceva mai fermi, dar cu fermitatea as avea ceva reclamatii si la adresa mea. Fotografiile postate aici (de astea trei mai explicite nu stiam, dar confirma ca spun) cred ca o dezavantajeaza, in realitate e mai ok. Asta e o deformatie profesionala, sunt obisnuit cu fotografia (de produs, mai specific) la un alt nivel (ex.: aici balans de alb nepotrivit, iluminat prost, culori neconforme cu realitatea etc.), dar tehnic vorbind, exprima realitatea. Sex: oral neprotejat, normal cu prezervativ. Urasc prezervativul ala, dar, nah... Nu pot da note, nu-s profesor in asa ceva, am citit aseara din postarile de aici, nici macar nu stiu ce inseamna prescurtarile alea si n-am rabdare sa caut.

 

Din punct de vedere al igienei, impecabil (69 delicios), apartamentul curat, patul parca scartia, dusul curat si cu toate alea (prosoape, geluri etc.). Nu are centrala, deci cam tremuri pana vine cea apa calda, sau oi fi eu obisnuit cu centrala.

 

Am lasat mai mult decat cei 250, raportul calitate/pret mi-a parut corect. Per total, recomand, drept dovada am numarul ei inca in telefon, spre deosebire de altele.

 

Cat m-am straduit pe aici, alte persoane n-am recunoscut. Voi pleca in alt colt de tara o perioada si poate mai revin de acolo cu alte pareri, numai sa caut o fata care apare pe aici mai intai.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare ....

 

 

Vin si eu cu o recenzie pozitiva de aceasta data la doamna Beatrixxxlove.

 

Dupa o informare legat de ce face cum face respectiv un apel inainte de informare am ajuns la Beatrix

exact cum spuneau antefutadori de mai sus .... Calea Bogdanestilor colt cu Mendeleev. Urcat sus, unde

Beatrix astepta cuminte dupa usa. Prima impresie a fost WOW adica imbracata intr-o costumatie de dresuri

negre cu gaurele si ... fara chilotei (deci cu alte cuvinte vazut placut - ramas).

 

Asadar am fost invitat sa ma fac comod (dat fiind faptul caci am prins o zi supercalduroasa am cerut un paha

cu apa si am primit chiar si suc). Am mai discutat inca odata oferta si am convenit sa raman in teste 1 ora

adica 250 RON. Acestea fiind spuse am marcat banu pe masa si trecut la lucru.

 

Primul numar un oral NP din parte ei ... eu recunosc ca doar m-am relaxat ... deci cum facea Beatrix oralul

foarte bun ... soldatul nu a mai putut rezista si a descarcat toata munitia in gurita pofticioasa a lui Beatrix.

 

Nr. 2 dupa o pauza de hidratare a venit prin acelasi oral bun (trezirea soldatului adormit) dupa care un pic de

masaj cu ulei ... (pentru mine placut :) ) dupa care prezervativ si dai si dai si dai .... dar soldatul nimic si

nimic ... poate ca si caldura fiind vinovata, deci finalizare nr. 2 nu a mai venit ... dar asta e.

 

Asadar am decis ca ajunge si am mai stat de povesti ... una alta ... dupa care am plecat ...

 

Din punctul meu de vedere Beatrix este de RECOMANDAT

 

Note:

 

Oral: 10 - mie mi-a placut (si soldatului la fel)

Normal: 8 - nu am apucat sa fac tot ce am vrut (vinovata fiind caldura)

Anal: nu practica

GFE: 7 - decoamndata (lipseste implicare din parte ei ... adica ea ar trebui sa vina cu initiative)

Apartament: curat

Baie: curata, prosoape, gel, dus

 

Pret:

100 ron/nr/20 min - oral protejat/neprotejat functie de igiena la care se adauga 30 ron (finalizare orala)

- normal protejat

250 ron/2 nr/ ora - oral protejat/neprotejat functie de igiena (finalizare orala inclusa)

- normal protejat

 

PS: - din punctul meu de vedere - treaba cu 30 ron finalizare orala nu isi are rostul

- chesti cu 250 ron ora din nou nu isi are rostul

- dar respectam pe Beatrix - deoarece se straduie si ea sa va respecte

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...