Sari la conținut

SANDRA BROWN


Postări Recomandate

  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

cam barbatesc ceasul... iar poza cu wc-ul e nemaipomenita. pana si telefonul a focalizat automat closetul in loc sa prinda un sfarc ceva.

ceasul e superb ,e elvetian si chiar costa,in fine ..pentru tine daca ma vei cunoaste o sa imi pun alt ceas si o sa inchid usa de la baie sa nu vezi wc- ul. :)
Link spre comentariu
  • Oras:Unde trebuie
  • Oras:Unde trebuie

Mă gândesc la faptul că nu am întrebat-o dacă era o cititoare a autoarei care a stârnit ceva furnicări, când m-am întâlnit cu ea, Sandra Brown. Era săptămâna trecută după ora 22. O zi agitată de miercuri și după un SMS de prim contact pe la prânz îi spun cu aproximație când aș putea ajunge. Fără probleme ne înțelegem seara și bucuros mă îndrept înspre Rin Grand. Acolo găsesc mai multă agitație ca de obicei, cu lume venind la bairamul de la localul poate cunoscut de unii.

Strecurându-mă prin parcarea întunecată ajung la locația Sandrei, destul de spațioasă dar de la ale cărei detalii am fost repede distrat privind-o pe ea. Ținuta sexy pe care o are parcă-i frământă sânii ce mă atrăseseră și-n poze, iar posteriorul, lăsat rebel deja-mi indicase zonele ce așteptau să fie atinse, strânse, jucate… Stând în mijlocul camerei de parcă aștepta să o :doggystyle  :hump , mă apropii și începem să ne atingem, sărutăm și parcă filmul clipelor de plăcere ce urma, rulează pentru mine în timp ce-i simt fesele în palme, atingerea sânilor și sărut după sărut, de tresar după duș când îmi văd în oglindă buzele înroșite de rujul ăla aprins!

Brusc mi-o înghite și cu o poftă similară cu a copiilor care înfulecă prima înghețată după o iarnă lungă începe un DT luuung, mi-o lasă liberă câteva secunde și iar! Îmi descoperă coaiele, care au același destin și rând pe rând se fac nevăzute după buzele-i cărnoase, cărora le mulțumesc și acum că nu erau vegane. CIM consistent și final.

Scurtă igienizare, vorbim, întâmplător aflu că Dunărea ne e numitor comun și un 69 ne face trecerea la normal cu Sandra mișcăndu-se bine pe lady on top reversed. Alte câteva schimbări, doggy neapărat de experimentat pentru reliefarea de minune a fundului și finalizez. Fără să realizez trece ora mă despart de Sandra nefiind zorit.

 

Regulamentare

Zona-6, Locație - 8,5 cadă, gel de duș, prosopul a fost curat, camera avea parchet, iar patul, o canapea extinsă, că parcă mi-a intrat genunchiul într-o îmbinare de aia :p

Sandra - Eu m-am simțit bine cu ea. Mi-a plăcut atitudinea, am dialogat, ne-am sărutat și acțiunea a curs așa de la sine, fără să aibă obiecții. Confirm pozele recente și ceea ce face cu buzele ei la sărut și-n special la oral e…

Oral NP - 10 pentru deep și faptul că nu a neglijat nici restul familiei

FK, DFK - 10

Normal - 9

Plicul - 350 lei pentru două numere și probabil depășirea celor 60 de minute

 

În concluzie, deși am ajuns la Sandra într-o zi în care avusesem deja parte de ceva acțiune, a fost suficient de ademenitoare și talentată astfel încât să mă dublu satisfacă :D

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Mă gândesc la faptul că nu am întrebat-o dacă era o cititoare a autoarei care a stârnit ceva furnicări, când m-am întâlnit cu ea, Sandra Brown. Era săptămâna trecută după ora 22. O zi agitată de miercuri și după un SMS de prim contact pe la prânz îi spun cu aproximație când aș putea ajunge. Fără probleme ne înțelegem seara și bucuros mă îndrept înspre Rin Grand. Acolo găsesc mai multă agitație ca de obicei, cu lume venind la bairamul de la localul poate cunoscut de unii.[/size]

Strecurându-mă prin parcarea întunecată ajung la locația Sandrei, destul de spațioasă dar de la ale cărei detalii am fost repede distrat privind-o pe ea. Ținuta sexy pe care o are parcă-i frământă sânii ce mă atrăseseră și-n poze, iar posteriorul, lăsat rebel deja-mi indicase zonele ce așteptau să fie atinse, strânse, jucate… Stând în mijlocul camerei de parcă aștepta să o [/size] :doggystyle  :hump , mă apropii și începem să ne atingem, sărutăm și parcă filmul clipelor de plăcere ce urma, rulează pentru mine în timp ce-i simt fesele în palme, atingerea sânilor și sărut după sărut, de tresar după duș când îmi văd în oglindă buzele înroșite de rujul ăla aprins![/size]

Brusc mi-o înghite și cu o poftă similară cu a copiilor care înfulecă prima înghețată după o iarnă lungă începe un DT luuung, mi-o lasă liberă câteva secunde și iar! Îmi descoperă coaiele, care au același destin și rând pe rând se fac nevăzute după buzele-i cărnoase, cărora le mulțumesc și acum că nu erau vegane. CIM consistent și final.[/size]

Scurtă igienizare, vorbim, întâmplător aflu că Dunărea ne e numitor comun și un 69 ne face trecerea la normal cu Sandra mișcăndu-se bine pe lady on top reversed. Alte câteva schimbări, doggy neapărat de experimentat pentru reliefarea de minune a fundului și finalizez. Fără să realizez trece ora mă despart de Sandra nefiind zorit.[/size]

 

Regulamentare[/size]

Zona-6, Locație - 8,5 cadă, gel de duș, prosopul a fost curat, camera avea parchet, iar patul, o canapea extinsă, că parcă mi-a intrat genunchiul într-o îmbinare de aia :p[/size]

Sandra - Eu m-am sim[/size]ț[/size]it bine cu ea. Mi-a plăcut atitudinea, am dialogat, ne-am sărutat și acțiunea a curs așa de la sine, fără să aibă obiecții. Confirm pozele recente și ceea ce face cu buzele ei la sărut și-n special la oral e…[/size]

Oral NP - 10 pentru deep și faptul că nu a neglijat nici restul familiei[/size]

FK, DFK - 10[/size]

Normal - 9[/size]

Plicul - 350 lei pentru două numere și probabil depășirea celor 60 de minute[/size]

 

În concluzie, deși am ajuns la Sandra într-o zi în care avusesem deja parte de ceva acțiune, a fost suficient de ademenitoare și talentată astfel încât să mă dublu satisfacă[/size] :D

multumesc pentru recenzie. Te pup si sper sa ne mai vedem . :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...