Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici

Avand in vedere ca domnisoara ( doamna mai bine zis ) nu prea are recenzii, si ca sa va multumesc voua, sogori sau ce sunteti, pentru activitatea voastra si ajutorul pe care ni-l oferiti cu diferite recenzii, am zis ca merita sa-mi sacrific 10 minute. Am intalnit-o pe mamica Sinthya acum ceva timp, fiind prin Oradea. Am trimis un mesaj, iar in cateva minute am primit raspuns. Dupa o mica discutie, am convenit o ora comuna. Intru la dus, toate cele necesare si ma bag in masina. Ajung in zona lotus, undeva pe langa magazin 3G. Nu mai stiu strada sau blocul. Fiind seara, mi-am permis sa parchez pe trotuar. Cred ca si-n timpul zilei sa gasesc locuri. Apartamentul este usor de gasit, blocul fiind la strada. Cand sa o resun pentru locatie .. surpriza. Nu raspunde. Ma gandeam ca mna, am luat o muie. Mai stau 2 minutele, ma suna ea, putin grabita si-mi spune sa astept inca putin ca ma va suna pentru a-mi zice ce numar sa formez la interfon. Nu sunt genul care sa ma grabesc sau ma enervez pentru chestii de astea. Inteleg. Meseria  :laugh2 .  Stau la o tigara, si intr-adevar primesc telefonul. Ajung la usa, sun, gasesc locatia si intru. Mamica, cum ii zic eu, nu arata rau. Avea niste tocuri si o lenjerie destul de sexi. Nu pe placul meu, oricum. Dar nu depunctez pentru asta. In dormitor se vedeau niste lumanari pentru o atmosfera mai placuta. Ma gandeam " ca si cum am asteptat-o eu pe prima iubita virgina "  :laugh2  :no2 . Mergem in bucatarie. M-a servit cu un pahar de suc, timp in care am mai fumat amandoi o tigara si ne-am cunoscut. Mi-a povestit diferite chestii, am intrebat-o cum a ajuns la aceasta meserie, ce a facut prin Danemarca ( parca), etc. Poti vorbi multe cu tipa. E deschisa. Intr-un final ma cheama in camera de actiune. Odata ajuns las banii din propria initiativa pe ceva biblioteca in dreapta ( sau ce naiba era ). Nu imi mai aduc aminte daca a facut dus de fata cu mine. Ma intreaba daca vreau vreun masaj. Fiind obosit si dupa o zi cu multe drumuri, accept. Ma intind pe burta, mamica se dezbraca asa putintel si ma face cu ceva ulei frumos mirositor ( atentie pentru cei cu neveste pe acasa ) care cica are nu stiu ce proprietati pentru relaxarea muschilor. Incepea sa ma mangaie cu sanii si devenind deja destul de excitat, ma intorc pe spate. Tipa, mandra, imi arata sanii si ma intreaba daca imi plac. Chiar ma imbie sa-i strang cat vreau si cum vreau  :laugh2 . Avand in vedere ca nu prea am un fetis pentru sani, ii ating doar sa vad ce munca a facut doctorul respectiv. Sani frumosi, nu extrem de tari, probabil excitanti pentru unii dintre voi. Stiu ca i-am sarutat la un moment dat si m-a usturat gura de la uleiul truzii  :laugh2 . Desi s-a sters peste sani, atragandu-mi atentia asupra acestui fapt. 

Trecem la actiune. Tipa incepe cu un oral neprotejat destul de vag. Ma gandeam din nou la prima mea iubita virgina. Nu pot sa zic ca a fost excitant daca a facut deep sau altceva.Eu visam alte porcarii. Stiu ca nu a acordat nici atentie zonelor adiacente. Prin urmare, oralul nu e punctul ei forte. Avand chef la un moment dat de mai multa actiune, imi plimb mana peste fundul si piersicuta ei. Simt labiile destul de simpatice, nu lasate sau batranicioase precum a unei tipe de varsta ei. Incep sa ma joc cu piersicuta, moment in care imi spune ca normal nu lasa pe oricine sa faca asta datorita igienei. Chiar daca ma asteptam sa fie ceva mai larg, a fost destul de placut. O intreb daca accepta 69 si imi zice ca normal nu prea face asta ( si m-a rugat sa nu scriu asta aici daca cumva voi face o recenzie), insa imi pare rau Sy  :rax2  E prima oara cand imi bag botul undeva unde si-o bagat mai multa lume pula  :s  insa simteam nebunia asta, ca am un milf langa mine care merita lins. Niciun miros sau gust neplacut. Continuam asa ceva timp pana cand ma intreaba daca trecem la normal. Accept. Imi pune prezervativul, parca cu gura daca imi amintesc bine. Se pune peste mine si incepe la miscari si sarituri. Desi in general imi place sa fut eu, sa detin controlul, de data asta am fost futut. Futut bine. Tipa se misca de parca are 20 de ani, cu dorinta de pula, face zgomot, sta lipita de tine cu sanii si-si misca doar dosul, se lasa peste tine, te strange de corp, se plimba cu mainile peste tine. O iau la un moment dat de par si incerc sa o sarut. Am vazut ca refuza initial, probabil nu face FK, dar totusi ii fur cateva saruturi. Buzele ii sunt micute. nu am simtit mare lucru, probabil de aceea a fost atat de banal si oralul. Nu rezist mult in pozitia asta, mai ales energie pe care o avea tipa, finalizand in prezervativ. Mai face cateva miscari lente, rade putin, si fara graba se ridica si-mi scoate prezervativul. Imi revin dupa actiune si merg la dus pentru runda doi. Cand ma intorc de la dus, vad ca ea vorbeste deja cu altcineva la telefon. Nu ma deranjeaza chestia asta. Am apreciat ca a fost pe silentios telefonul pe parcursul actului. Cand ma vede, incerca sa termine discutia. Ii fac semn sa nu se grabeasca, ca e ok. Totusi, o sfarseste si zice ceva ' ce sa faci, clientii astia. scuze '. Merge si ea la dus. Ma uit putin la telefon si prin camera. Lumanarile alea faceau totul mai intim. Poate de aceea si deschiderea mea. Revine. Ma imbie la runda 2.
Actiunea a doua: Ma intind pe pat. M-a deranjat faptul ca nu m-a lasat sa respir putin mai mult si deja dorea sa trecem la partea a 2a. L-a luat in mana si la un moment dat zice ' ca nu are energie' . Normal ca e mai mult de muncit daca abia finalizasem de 5 minute. Intr-un final, coopereaza si bijuteria familiei . Incepe din nou cu acelasi oral banal, iar dupa putin timp ii zic sa trecem la normal. Ma intreaba ce pozitie vreau, insa ii zic ca vreau sa fie tot ea deasupra ca-s prea obosit pentru altceva. Imi zice ca sunt prea "lenes", dar csf, daca dau bani, merg sa ma relaxez  :hmmm . Se pune peste mine dupa montarea prezervativului si cu aceeasi energie se misca din nou. M-a uimit iarasi implicarea ei sa zic asa, mai ales fiind o ora tarzie. O fi baut mult cafea. De data asta am prins-o mai mult de corp, iar pielea o are tare. Nu-i atarna sau altceva. Am si intrebat-o daca merge la sala. A spus ca in Danemarca facea, dar aici o face cu noi  :clap2 . O rog  sa se intoarca in cowgirl ( reverse gen ) pentru a-i admira posteriorul. Nu arata  rau. I-am dat si cateva palmite. Totusi, mi-am dat seama ca desi nu aveam mega multa energie, in felul asta ma termina repede. Am rugat-o sa trecem la  :doggystyle  la doggy. Ma pun in spatele ei, a fost putin mai greu pana mi-am gasit pozitia buna si incep sa pompez. Ce sa pompez, frate, ca tot ea se misca. O tineam de solduri, incercam sa o domin, dar nicio sansa  :angry . Tipa asta te fute cu adevarat.  Aveam momente cand nimeream ritmul cu ea si era chiar super ok. Zgomote, gematuri ( false sau nu, n-am nicio idee ). Pasarica se umezea treptat din nou. Si nu aveam impresia ca ma bag intr-o piscina. E destul de ok. Mi-am dat seama ca si fac infarct in ritmul asta  :laugh2. Asa ca am vrut sa finalizez, ceea ce am si facut. Tot in prezervativ. Un gemat usor din partea mea, moment in care si-a dat seama ca am terminat. Incetineste din nou ritmul. Stam asa un picut de timp pana ies eu. Apreciez ca nu te arunca ca si altele. Scot prezervativul si merg la dus. Ca uitasem sa zic despre baie, e ok. Nici mare, nici mica. Ai geluri de dus si ce e necesar. MI-a dat prosop curat cand am intrat. 
Fiind sfarsitul, mai stam la inca o tigara, moment in care mai aflu una alta despre ea. 
Ca sa dau si niste note...
ON: 7- Cum ziceam, nu m-a uimit deloc sau sa fie ceva interesant. Un oral de scolarita in baia scolii.
NP: 10. Te fute cum vrei, in ce pozitie vrei. Implicare totala. Chiar mi-a zis ca-i place sexul. Mi-a aratat si ceva pozitie cand am plecat in care isi intoarce nu stiu cum picioarele la cap si plm. Nu stiu sa explic :)) sa o cereti voi daca mergeti.
Locatie: 8-9. Apartament mic, nimic special.
Mamica, aspect fizic: 7-8 sa zic, daca ma gandesc la tipele prezente. 20 daca ma gandesc la varsta ei :)) Chiar arata bine milf-uletul asta. Deci, depinde de gusturile voastre. Daca cautati o tanara de 19 ani, nu mergeti la ea. Insa, gaina batrana face ciorba buna. 
Ca si concluzie. Un milf ideal pentru cei pasionati de acest sport. Energie, Actiune. Corp tare. Sani frumosi, siliconati. De revenit ? Da, o sa mai revin. Atat doar ca poate.. m-am simtit putin grabit. Nu e pe fast-fuck, dar nici nu a pierdut timpul foarte mult. Nu vreau sa zic ceva ! Cine stie, poate avea clienti dupa mine programati. Mai ales ca am obiceiul sa ma uit la ceas cand intru si cand ies. Nu se facuse chiar o ora. 
Actiune asadar, frumoasa. De revenit.
Pretul totusi destul de piperat. 300 de lei ora,  150 finalizarea.  
Te pup Sinthya, succes mai departe si sper sa te mai vizitez ! Si sper ca nu te-am suparat pentru acel mic secret al nostru pe care l-am marturisit aici. 
Pace si voua, fratilor. 
 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Salutare. Vizitat si eu doamna saptamana trecuta. Pot spune ca e f deschisa, poti vorbi multe cu ea, iar la NP-= aici e de foarte bine :)

Locatia-  8

Aspect - 8-9 . Cu +  ca te poti juca cat vrei cu sanii ei

on-    8    cu finalizare pe sani

NP-     9-10     m-a super futut  :)))))

GFE - 9     super ok!

 

de revenit ?   yep, neaparat

de recomandat?  110% pt iubitorii de MILF,   in rest DA

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator kooooo
Reputație: 0

Buna baieti.azi am fost plecata in ungaria dar sunt aici.si maine dimi trebuie sa plec iar dar ma intorc.dupamasa voi fi in Oradea.va pup dulce si va doresc o seara minunata.;)

Ceau.In fiecare dimi pleci?te am sunat azi :(

Link spre comentariu

Salutare,

 

Clujean fiind, si avand chef de-o deplasare, am contactat-o pe "vecina" confratilor bihoreni, acum aprox 2 saptamani(cu rusinica de rigoare pentru-ntarzierea recenziei)! 

Ar fi redundant sa ma-ntind in versuri, cred ca s-au bifat foarte bine unele puncte cheie, de catre colegii din Oradea! 

 

Sinthya e un "must have", nu doar amatorilor de milf! 

 

Contactul s-a facut prin SMS, locatia gasita usor cu ajutorul ei si a GPS-ului, notele sunt reflectate bine in toate posturile precedente, halatul a fost 150. Cred c-am stat mai mult de o ora, n-am cronometrat niciunul din noi. 

Baia e decenta, cu toate cele necesare. Fara graba, conversatii cu duiumul, tigara inainte si dupa, dus inainte si dupa.

 

O recomand cu-ncredere! Are un corp fain! Iar eu voi mai reveni! 

 

Duminica faina!

A.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

😂😂😂...despasito😂😂😂...de a_si avea atatea semne de mama

cum zici tu Vila deja o aveam de mult..iar eu nu o Vila vreu.eu vreau ce nu au toti😉😋o zi minunata va doresc....am revenit😘va pup dulce😘 iar pt clujanul vreau sa iti transmit ca nu fac diferenta intre clujeni si Oradenii mei.,preturile mele sunt pt toti aceeasi..

Iar despasito nu putem fi pe placul tuturor cÇŽ atunci viata ar fi monoton..

Pupici 😚 Sinthya

  • Like 4
Link spre comentariu

Am ramas in urma cu recenziile dar in perioada in care nu am mai intrat pe forum am ajuns si la Synthia :*

Programarea facuta destul de greu , dar odata ajuns la fata locului am ramas placut impresionat de acest MILF . Forme frumoase , atitudine putin retrasa la inceput dar s-a dezghetat pe parcurs . O tigara , un pahar de suc si la dus cu mine . Ajuns in camera de actiune m-a intampinat cu saruturi si mangaieri coborand de la gat usor spre junior si facand un oral destul de pofticios cu putina atentie la oo . Un minus la oral ar fi ca deep nu prea este iar saliva e destul de zgarcita , privelistea in schimb e deosebita . La normal am incercat cateva pozitii , dupa care am terminat glorios pe sanii ei frumosi

Note

Locatie : 7

ON: 8

NP: 10

Igiena : 10

Aspect : 10+++ pentru varsta ei .

De revenit ? Cu siguranta

Recomand ? Iubitorilor de Milf .

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...