Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu merge in Danemarca?ca ai revenit

Simpaticule!!!Am revenit sa ai tu unde comenta,iar cu siguranta nu pt tine ci pentru baietii care stiu cum sa faca sa se simta bine o femeie!Si da baietii din Oradea sunt super Ok.Si tu de nu sti unde am fost si pt ce nu te baga in seama ca vad ca nu prea multi te simpatizeaza pe aici....eu nu am treaba cu jignirile tale ca nu ma cobor pana la livelul tau sa incep si eu sa te jignesc. ..ma faci doar sa rad,si atata timp cat rad este ok....distractie mai departe Despacito...iti doresc tot binele chiar daca nu esti prea simpatic.....
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Alcapone nu in Dk am fost....gresiti....si se vede clar ca stau inca doar azi...de cate ori am sa vin amsa srau putin ,si cum chiar mi_a facut placere sa va cunosc si am cunoscut baieti chiar simpatici ,si toti au fost simpatici nu doar unii!Si imi cer mii de scuze daca nu am avut timp sa raspund si sa primesc pe toti care m_au sunat dar stau chiar putin...azi si pana in August nu mai sunt...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Își bate joc de voi

Se fute cu cei de rer în dragi[/quote

]doar c

Bine ai revenit !

Mda e cam ocupata donsoara, sau am eu ghinion  ca timp de 2 luni , (luna iunie nici nu am incercat pana a fost aici ) am tot incercat sa ajung la dansa ,am lasat si mesaj , adevarat ca nu am sunat precum cretinu de 20 de ori ... dar totusi..da o  in pula de treaba chiar asa . 

Asta e, bafta la restu si dati la bucile ei si pt cei cu ghinion :)

Sper sa te pot recompensa in August...imi pare rau daca nu pot sa rasp la toti....te pup dulce

  • Like 2
Link spre comentariu

Avand in vedere ca f.b.i. mi-a spart parola la pc , am facut un cont nou. Pe Shintya am recenzat-o cred , daca nu , imi pare rau , dar nu am timp acum . Pot spune ca de cand e plecata am ramas cu gandul la ea . E cea mai buna milfa din cate am vazut si futut . SHYNTI , MI.E DOR DE TINE

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Așa Synthia,oriunde ai umbla niciodată să nu uiți de Orădenii tăi. :)

Mi-am uitat odată la ea ceas, brățară la cât de tare ma zăpăcit...foarte cooperantă și corectă a fost pt.recuperare.

Te pup.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Hello băieți 😘ce faceți cum sunteți?Am revenit,de maine până vinerea seara voi fi la dispoziția voastră.Multumesc tuturor care s-au gândit tot acest timp la mine .si mie mi-a fost dor de voi😉😚...vă pup dulce Synthi.mai tarziu am sa va las nr meu nou ca cealaltă număr am închiși cand am plecat.pupici si vă aștept cu drag😘😉..

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna baieti.azi de la ora 20:00 sunt disponibilă si maine toata zia de la 11:00.tarifele mele sunt 150-30 min,300 ora.singurul lucru ce nu fac nu fac anal...bobbyboy08 inaltime am 163,50 kl.pupici si duminica superba vă doresc.Synhi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...