Sari la conținut

Vizita din 22.01


andreea8

Postări Recomandate

Reemy79... deci tu esti ala care m.a facut sa fut pe jos a ?😂😂🤣🤣 am fost si eu la andreea sincer nu are rost sa dau note pentru că notele nu au valoare in cazul asta... tipa este super super ok, ai ce vorbi,ai ce glumi si cel mai important : ai ce fute.

Fratilor fata nu se da la o parte de la nimic . Deci daca nici ei nu.i mai place pula nu mai place la nimeni 🤟. Foarte deschisă, super pro.client . Tot ce iti trb. La fel ca si reemy79 si eu sunt adeptul slim dar și mie mi.a dat o senzatie de "ba are sa iasa cv interesant" si d.aia am mers oricum eu mai citisem despre ea pe bucuresti si chiar o pândea, dar oricum nu ma asteptam sa o prind pe mures:)))) Nu regret alegerea . Servicii ireproșabile:

ON: deep deep nu asa cu lins de bijuterii .chiar calumea.

NP: nici nu stiu cate poziții am incercat... mi.am făcut toate damblalele.

AP: il ia in cur pe tot (păcat ca nu sunt vreun torente 😢😢😤) ca ii arătam eu ei ditai in cur..😂😂🤣

Concluzie ca deja vb prea mult :)): duceți.va la ea ca nu plecati ne satisfăcuți din punct de vedere fantezii, ca de futut sigur nu plecati nefututi:))

Te saluta ultimul client :))

Sper sa te ti de promisiune. Sti tu la ce ma refer. Poate nu ma incluzi in plan ca ai pus.o cu mine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Reemy79... deci tu esti ala care m.a facut sa fut pe jos a ?😂😂🤣🤣 am fost si eu la andreea sincer nu are rost sa dau note pentru că notele nu au valoare in cazul asta... tipa este super super ok, ai ce vorbi,ai ce glumi si cel mai important : ai ce fute.

Fratilor fata nu se da la o parte de la nimic . Deci daca nici ei nu.i mai place pula nu mai place la nimeni 🤟. Foarte deschisă, super pro.client . Tot ce iti trb. La fel ca si reemy79 si eu sunt adeptul slim dar și mie mi.a dat o senzatie de "ba are sa iasa cv interesant" si d.aia am mers oricum eu mai citisem despre ea pe bucuresti si chiar o pândea, dar oricum nu ma asteptam sa o prind pe mures:)))) Nu regret alegerea . Servicii ireproșabile:

ON: deep deep nu asa cu lins de bijuterii .chiar calumea.

NP: nici nu stiu cate poziții am incercat... mi.am făcut toate damblalele.

AP: il ia in cur pe tot (păcat ca nu sunt vreun torente 😢😢😤) ca ii arătam eu ei ditai in cur..😂😂🤣

Concluzie ca deja vb prea mult :)): duceți.va la ea ca nu plecati ne satisfăcuți din punct de vedere fantezii, ca de futut sigur nu plecati nefututi:))

Te saluta ultimul client :))

Sper sa te ti de promisiune. Sti tu la ce ma refer. Poate nu ma incluzi in plan ca ai pus.o cu mine.

Firar sa fie ele notificari😂😂

Cand sa adorm. ...mail ca s-a postat pe topic😂😂

 

Eu ma tin de promisiune (sa moara mos cracit de nu) ,dar pt ca mi-ai scris numele cu litera mica te taxez😂😂😂 (pregateste fundul. ...)

 

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

De unde sti tu ca nu am cu ce fute? nu caut scandura dar nici balena

Tocmai mi-ai confirmat ce am scris mai sus despre IQ!

Pt mine discutia se incheie aici😉

Daca mai continui ne dovedesti a treia oara cat esti de inteligent!

Apropo, propozitia incepe cu litera mare (mai bine balena decat frustrata)

Link spre comentariu
  • Oras:tg ms
  • Oras:tg ms

Propozitia nu se incepe cu litare mare dupa un semn de intonatie! proasto!

 

Tocmai mi-ai confirmat ce am scris mai sus despre IQ!
Pt mine discutia se incheie aici
Daca mai continui ne dovedesti a treia oara cat esti de inteligent!
Apropo, propozitia incepe cu litera mare (mai bine balena decat frustrata)

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Propozitia(Propoziția) nu se incepe (începe) cu litare (literă) mare dupa ( după) un semn de intonatie(intonație) ! proasto!

   

    Ce îmi place când corectez! Mă simt ca în clasa a ¹a. Poate asta e problema boss. Fuți cum scrii. Prost! :)

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Ce de contre verbale avem aici! De ati fi la fel de activi in campul muncii precum dati replicile aici, ne-am putea compara cu SUA ca si economie! E pacat cand specimene umane relativ tinere ca domnita aleg prostitutia ilegala in detrimentul muncii legale.Stiu,foamea de banii de impinge sa faci orice....

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Bai fratilor eu nu inteleg, aceasta tipa ar trebui sa plateasca ea ca sa fie fututa!

E clar.. ÃŽn 8 ani 40 de comentarii aiurea și reputație aproape 0.

Băi băiatule tu se pare că de atâtea ori ai rămas repetent întrucât au trebuit să mute școala din localitate din cauza ca nu cumva singurul neuron din capul tău să fie contagios. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Ce de contre verbale avem aici! De ati fi la fel de activi in campul muncii precum dati replicile aici, ne-am putea compara cu SUA ca si economie! E pacat cand specimene umane relativ tinere ca domnita aleg prostitutia ilegala in detrimentul muncii legale.Stiu,foamea de banii de impinge sa faci orice....

Frustrarea e mare colegu..😎

Dacă nu mai ai acces la domniță începi să ne exlici nouă " circuitul apei în natură sau cum e treaba cu fotosinteza"

Cei care au vizitat-o s-au convins că este o fată minunată. Stai relax că de data asta nu-ti mai tine partea cu alungatul fetelor din oraș ca din cate am observat nu e prima fată de care te-ai luat din cauza frustrarilor.

Stai jos păcăliciule că te cunosc și fetele cât și o grămadă de clienți ce fel de om ești. 👎👎👎

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Acestea fiind spuse, voi fi disponibila incepand cu ora 21 (21-01),iar luni si marti 7-23 asa incat sa onorez toate promisiunile😊

 

Servicii :

 

Oral protejat /neprotejat (fara scurgeri, mirosuri neplacute,bubite, etc )

 

CIM

 

COF

 

COB

 

Normal si anal doar protejat 😉

 

Face-fuck

 

Sex intre sani

 

69

 

Anilingus pasiv

 

 

Anilingus activ DOAR la ora si cu o igiena impecabila!

 

De asemenea, tras de par, palme, etc. ...se accepta doar la ora!

 

Tarife :

 

100 lei finalizarea pe parcursul a 30-40min

 

150 lei finalizarea pe parcursul a 60 min

 

200 lei 2-3 finalizari pe parcursul a 60-70 min

 

250 lei varianta de 90min

 

300 lei varianta de 120 min

 

 

FIECARE PROGRAMARE VA CONTINE : O FORMA DE SALUT, UN NUME (fie si fictiv) ,USERUL SI perioada dorita!!!

 

DUSUL E OBLIGATORIU!

 

Locatia e in Dambu

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...