Sari la conținut

Vizita din 22.01


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dece

Programare la ora 6- neprezentare (m-a facut sa ma trezesc la 5)!

 

9:00 (o fin )-nu a venit

 

10:15 -nu a venit

 

Acesti ,,domni " nici macar nu au anuntat!

 

Cat am fost la Brasov am primit nenumarate mesaje sa vin inapoi si am venit, dar oamenii seriosi intarzie sa apara. ..

Link spre comentariu

Programare la ora 6- neprezentare (m-a facut sa ma trezesc la 5)!

 

9:00 (o fin )-nu a venit

 

10:15 -nu a venit

 

Acesti ,,domni " nici macar nu au anuntat!

 

Cat am fost la Brasov am primit nenumarate mesaje sa vin inapoi si am venit, dar oamenii seriosi intarzie sa apara. ..

 

Neserioși f bine faci.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Ce oameni neserioși ..😒

Uite așa din cauza unora n-e părăsesc fetele cu calități.

Dacă ști dracului că nu te duci nu te afli în treabă să încurci și fata și pe altii.

Chiar ar merita deschisă o rubrică cu clienții Å£epari pe Mureș.

Inclusiv eu din cauza acestor "domni" am fost nevoit să aștept o programare mai târziu.

Recenzie nu știu dacă e nevoie să mai fac întrucât am scris în mare despre fată la prima întâlnire.

Aș vrea doar să mai adaug că faÅ£ă de prima întâlnire, cea de astăzi a fost parcă mai reușită dar e posibil să fi fost asa și din cauza că am început să ne cunoaștem mai bine și să fim mai deschiși și mai relaxati.

Andreea chiar e o fată minunată și sper ca din cauza unor asemenea indivizi neserioși să se mai întoarcă la noi.

Mulțumesc mult fată frumoasă pentru că ai reușit să faci așa frumos timpul petrecut împreună!🤗😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Fără legătură cu programările la care nu a venit lumea, as vrea sa știu de la ce ora as putea sa scriu mâine pentru o programare, fără să deranjez. Mă interesează o oră, de dimineață, in jurul orei 9. Merci.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Fără legătură cu programările la care nu a venit lumea, as vrea sa știu de la ce ora as putea sa scriu mâine pentru o programare, fără să deranjez. Mă interesează o oră, de dimineață, in jurul orei 9. Merci.

Chiar la ora 9 nu voi putea, dar lasa-mi mesaj cand te trezesti si gasim o solutie

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Din păcate sau din fericire mă trezesc foarte devreme. Adică pe la 5 :). Și ora nu e potrivită sa scriu un mesaj. Să îmi spui te rog, la ce oră pot sa scriu pe WhatsApp sau SMS fără să deranjez. Programarea as dori sa o fac cât mai de dimineață. Merci :)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Din păcate sau din fericire mă trezesc foarte devreme. Adică pe la 5 :). Și ora nu e potrivită sa scriu un mesaj. Să îmi spui te rog, la ce oră pot sa scriu pe WhatsApp sau SMS fără să deranjez. Programarea as dori sa o fac cât mai de dimineață. Merci :)

Te pot primi la 7:30😇😇
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Ok. Asta înseamnă că pot sa scriu la ora 7:00? Fără să deranjez :). Trebuie sa aflu unde trebuie sa ajung :). Oricum in 30 de minute as putea ajunge oriunde în oraș la ora aia :).

Colegu.. Å¢i-aș recomanda să te muti cu discuția în privat.

Pe whatsapp fata răspunde destul de repede.

E puțin aiurea să fixati aici orele pt programare.

Locație Aleea Carpați cu locuri de parcare berechet.

Spor la putut să ai că pe mine m-a lăsat fără vlagă! ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata!

 

Persoana cu degete lipicioase e rugata sa inapoieze ce s-a lipit de el pana la pranz (stiu dupa cine nu am gasit obiectul)! In caz contrar voi depunde plangere!

 

 

Disponibila pana la 23 (ultima zi)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...