Sari la conținut

Vizita din 22.01


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Degeaba ati facut mare tam tam inca odata e stiut ca le aduce cineva care are locatia aia ca sa faca bani pt el.E clar ca buna ziua.

Si locatia spune multe despre cine sta acolo.Eu nu ma duc asta e sigur.

Boss  tare multe stii  . Fata a stat la hotel prima noapte unde a avut probleme din cauza vizitelor. Daca o aducea cineva nu o ducea direct la apartament ?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mda....imi pare rau ca i-am ascultat pe unii si am venit aici! Asa cum am venit voi si pleca!

Nu prea inteleg de ce atat de mare tam tam, locatie una alta.

Voi va uitati ca sunt 2-3 fete care sunt in tot orasul.

In rest va clatiti ochii pe strada?

Pai daca va purtati asa e si normal.

Una a plecat de tot, alta e bolnava, alta nu mai vine de 2-3 luni.

Si cand vine o fata care a auzit ca e seceta dupa 3 zile o faceti sa-si faga bagajul.

Ca sa nu mai zic ca are si preturi ok si oferta interesanta.

Imi pare sincer rau pentru mine dar mai ales pentru voi.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor,daca cineva isi face programare si nu isi anunta intarzierea in primele 5 minute (de intarziere) voi anunta urmatoarea persoana ca poate veni(daca am acordul lui sa ii scriu) :) sa nu aveam discutii mai tarziua :* :*

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Eu zic ca e umilinta totala ceea cr doreste domnisoara sa faca.Adica daca in 5 minute post-programare nu anunti ca vei intarzia (ca doar Doamne iarta-ma se intampla oricui) pierzi programarea.De aici se vede doeinta ei de fast fuck menita doar sa va stoarca banii,nu si sa va satiafaca.Eu unul nu o voi vizita chiar daca sunt consumator de sex platit fiindca nu pot accepta asa ceva ce doreste ea sa practice. Daca vrei respect,respecta-ma.Probabil ca ea uita cat de greu se castiga banii si uneori din motive independente de noi se iveste sa nu ajungem la o programare.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai pt ca respect timpul omului pun programarile la diferenta de 2 ore si nu grabesc pe nimeni(o pot confirma cei care au fost la mine),dar nu daca ai programare la 12:00 nu sti la 12:05 daca vi? Interesant e ca pe cei care chiar vin nu ii deranjeaza pt ca stiu ca odata confirmat ca vine il astept oricat!! Tu ai ceva de obiectat de cand am ajuns,e a doua oara....eu nu voi intra in polemici cu nimeni pt ca e timp pierdut degeaba,prefer sa imi ocup timpul liber cu ceva mai constructiv! Iti doresc o zi la fel de buna ca tine!

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu zic ca e umilinta totala ceea cr doreste domnisoara sa faca.Adica daca in 5 minute post-programare nu anunti ca vei intarzia (ca doar Doamne iarta-ma se intampla oricui) pierzi programarea.De aici se vede doeinta ei de fast fuck menita doar sa va stoarca banii,nu si sa va satiafaca.Eu unul nu o voi vizita chiar daca sunt consumator de sex platit fiindca nu pot accepta asa ceva ce doreste ea sa practice. Daca vrei respect,respecta-ma.Probabil ca ea uita cat de greu se castiga banii si uneori din motive independente de noi se iveste sa nu ajungem la o programare.

 

Mi se pare de un respect elementar ca sa anunti ca o nu ajungi fix la ora stabilita. Altfel cat sa stea dupa un client care intarzie sau nu mia vine deloc? 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...