Sari la conținut

0799334470 Bruneta dristor


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor, am vizitat-o si cu siguranta o voi mai vizita. Pe scurt, sunat, programat, o ora mai tarziu ajung la ea, blocul de langa metrou Dristor 2, m-a primit in chilotei si un tricou (parca) de care a scapat repede. Arata bine rau la corp, sani fermi, cur demential, arata mai bine ca in poze, varsta pana in 20 de ani, foarte sociabila si placuta, cotizat 200lei pentru o ora la inceput. Actiunea o las pentru mine si ea, vizitati-o si aflati cum e. Note ON+ N+ FK+ GFE = 9.

Spor la futut!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare tuturor, am vizitat-o si cu siguranta o voi mai vizita. Pe scurt, sunat, programat, o ora mai tarziu ajung la ea, blocul de langa metrou Dristor 2, m-a primit in chilotei si un tricou (parca) de care a scapat repede. Arata bine rau la corp, sani fermi, cur demential, arata mai bine ca in poze, varsta pana in 20 de ani, foarte sociabila si placuta, cotizat 200lei pentru o ora la inceput. Actiunea o las pentru mine si ea, vizitati-o si aflati cum e. Note ON+ N+ FK+ GFE = 9.

Spor la futut!

Daca tot ne zici ca ai vizitat-o nu ne dai si detalii in legatura cu pozele? Sunt reale? Din cele 2 seturi de poze par doua tipe diferite!

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare tuturor, am vizitat-o si cu siguranta o voi mai vizita. Pe scurt, sunat, programat, o ora mai tarziu ajung la ea, blocul de langa metrou Dristor 2, m-a primit in chilotei si un tricou (parca) de care a scapat repede. Arata bine rau la corp, sani fermi, cur demential, arata mai bine ca in poze, varsta pana in 20 de ani, foarte sociabila si placuta, cotizat 200lei pentru o ora la inceput. Actiunea o las pentru mine si ea, vizitati-o si aflati cum e. Note ON+ N+ FK+ GFE = 9.

Spor la futut!

eu nu cred pt ca din poze are sigur peste 20, asa ca e suspect.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...