Sari la conținut

0799334470 Bruneta dristor


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mi-a spus un paznic de acolo ca a fost razie de la moravuri, blocul este supravegheat si au luat si inregistrarile video. Se pare ca urmaresc o retea dar si clientii sunt luati in vizor. Mi-a recomandat sa fut in alta parte.

Las-o balta! Ce le stii tu pe toate si bagi frica-n oameni! Cred ca nu-i place cuiva de ea si vrea s-o ponegreasca! Care paznici la blocul ala nenorocit? Hai nu zau!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intrebari imbecile, dar o sa incerc sa raspund.

 

Stii tu asta??

Ce sa stiu?

 

La toate scarile e pus anuntul sau doar la una??

Doar la una, aia cu curve.

 

Toate curvele din tot blocul sunt supravegheate??

N-am zis eu ca ar fi supravegheate.

 

Pai atunci in rondul alba iulia la vogue cum o fi?:)

Acolo nu exista si locatari obisnuiti care sa fie deranjati.

 

sa nu le mai inchirieze proprietarii acolo si gsta!:)

Ce proprietari? Proprietarii sunt pestii.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Va pot confirma si eu am fost la ea săptămana trecută .... nu funcționează interfonul si da sunt 2 paznici la scara, eu locuind in zona am intrat pe la prima scara sa nu stau ca boul in fatza scari așteptând sa iasă cineva,va mai pot confirma si de fatza cu mine cand fumam o Țigara la buc a sunat un confrate futacios care era jos la scara(i-am atras atenția ca nu este ok sa pui omul pe drumuri) Desprea ea:o tipa drăguța corp misto 20 de anișori in rest nimic spectaculos pentru mine,lipsa implicare ma doare mâna gura etc etc

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu ai ce sa raspunzi unui imbecil!

 

Scz de minus! Touchu pizdii masii, numai panoramic e de vina, a speriat pestii si fetele de la dristor, trage de usi pe acolo, mi.a zis un paznic ca l.a alergat pana la baba novac dar nu l.a prins.
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Va pot confirma si eu am fost la ea săptămana trecută .... nu funcționează interfonul si da sunt 2 paznici la scara, eu locuind in zona am intrat pe la prima scara sa nu stau ca boul in fatza scari așteptând sa iasă cineva,va mai pot confirma si de fatza cu mine cand fumam o Țigara la buc a sunat un confrate futacios care era jos la scara(i-am atras atenția ca nu este ok sa pui omul pe drumuri) Desprea ea:o tipa drăguța corp misto 20 de anișori in rest nimic spectaculos pentru mine,lipsa implicare ma doare mâna gura etc etc

Intrebare: daca nu merge interfonul, cum te primeste? Coboara ea?? Mi se pare absurd!cum ai intrat pe la prima scara??

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Scz de minus! Touchu pizdii masii, numai panoramic e de vina, a speriat pestii si fetele de la dristor, trage de usi pe acolo, mi.a zis un paznic ca l.a alergat pana la baba novac dar nu l.a prins.

Ma denigrezi, ha? Nici macar nu stau in zona si n-am agresat pe nimeni! Am si alte treburi mai destepte de facut!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Scz de minus! Touchu pizdii masii, numai panoramic e de vina, a speriat pestii si fetele de la dristor, trage de usi pe acolo, mi.a zis un paznic ca l.a alergat pana la baba novac dar nu l.a prins.

😂
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De ce intrebi.... te-ai îndrăgostit si nu stii cum sa ajungi la gagica?Tipule cred ca rulezi intr-un alt film.....mai lasa labareala ca iti mor neuronii.

Ba stiu cum sa ajung! Tocmai am sunat-o si a zis ca nu-i nicio problema; se poate intra in bloc destul de usor!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Frumoasa dar servicii de 50 lei!pacat de Frumusețea ei!!!totul e pe repede înainte!!

. Da,pacat ca are potential dar totul mecanic si superficial eu in săptămana cand am fost la ea fusesem la "Animatoarea" de aceea nici nu am vrut sa scriu nimic ca primea nota de trecere, dar toate fătucile astea ar trebui sa învețe ceva,nu este suficient sa arați bine sa fii frumoasa,eu un caut atitudine,comportament.bun simt,servicii corecte
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

. Da,pacat ca are potential dar totul mecanic si superficial eu in săptămana cand am fost la ea fusesem la "Animatoarea" de aceea nici nu am vrut sa scriu nimic ca primea nota de trecere, dar toate fătucile astea ar trebui sa învețe ceva,nu este suficient sa arați bine sa fii frumoasa,eu un caut atitudine,comportament.bun simt,servicii corecte

Nu va mai duceti fratilor o perioada 2-3 luni...o sa plateasca doar chiria si face foamea...poate o sa-i vina mintea la cap...iar cand dati banii nu uitati sa CERETI servicii ptr banii dati.
  • Like 9
Link spre comentariu

Da frate Laury ai dreptate... eu am fost la ea ca era pe langa mine pe aici si am zis sa ajut si eu comunitatea sa nu mai bată drumul de pomana ca si comunitatea ma ajutat sa găsesc ceva papa bun.........la copile din astea nu merg ca e Fast fuck..... prefer sa dau un ban mai mult da sa ma simt bine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ba stiu cum sa ajung! Tocmai am sunat-o si a zis ca nu-i nicio problema; se poate intra in bloc destul de usor!

Pe la etajul 1 in lateralul blocului poti sari cumva pe un gard daca esti dibaci si ajungi la ghena. Vezi sa nu.ti rupi gatu. E si un pitbull cu ochii rosii legat de gard, dar nu.ti face nimic, decat daca sari gardu'. In fine, nu.s camere pe acolo si e mai safe decat pe la paznicul care te.a alergat. Acum, spera sa te primeasca fata la usa, ca tu aici ai ghinion. Succes!

Ps : totusi sa ai baterie la tel.

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am incercat si eu sa ajung...

 

Facut programare cu 2 ore inainte. Ajuns acolo, sun..nimic. Am dat sms si m-a sunat, nu parea ocupata, dar a zis ca nu mai poate la ora stabilita - ajunsesem cu jumatate de ora mai devreme oricum.

 

De kkt....timp pierdut, benzina arsa de pomana.

 

NESERIOASA !!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...