Sari la conținut

SALON DE MASAJ, IASI, MIZIL 14, telefon, 0757802430,0747783075


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salonul are două anunturi pe Public. La telefon o voce plăcută și foarte amabilă îmi prezintă serviciile și prețurile (150,200,250,300), practicate și la alte saloane. Fac programare pentru un masaj Thailandez-pret:200lei(cu oral neprotejat). La ora fixată ajuns la locatie(intersecție str. Tudor Vladimirescu cu str.Tătărași lângă spălătorie )sunt întâmpinat de două domnișoare (una scundă,satena,părul lung și foarte dezinvoltă iar cealaltă înaltă,blondă, slăbuța)cu care am discutat din nou serviciile și preturile (când te frigi cu ciorbă sufli și în iaurt,apropo de cele întâmplate la Salonul de vizavi de Golia),lăsându-mi de înteles că suplimentarea serviciilor oferite se discută în cameră .Acestea fiind spuse o aleg pe Alina,fata mai scundă (pe măsura mea),achit 200 lei și mergem în camera de"tortură". Nici nu a inchis bine ușa că mi-a și sărit în brate sărutându-mă și pipăindu-mă prin toate"ungherele",șoptindu-mi în acelasi timp că se poate și sex normal dacă plătesc diferenta de 150lei (suma pretinsă o consider foarte mare).Ea a cerut, eu nu i- am dat.Ce m-a surprins a fost faptul că nu si-a schimbat altitudinea fată de mine,rămânând în continuare foarte implicată.Actiunea continuă cu un masaj care se vrea erotic, foarte slab,fata grăbindu-se spre zona "firbinte".Aici situatia se schimbă sărutări pe tot corpul,atingeri discrete,o ia aproape toată,ruperi de ritm,atentă cu zonele adiacente în concluzie un oral bun,departe totuși de cel facut de Andreea,finalizare cu CIM.

Note:

Locatie:8,5 usor de găsit (Statia padurii,vizavi de statia GPL)

Camera de"tortură":9 dotată corespunzător,dotată cu două oglinzi laterale.

GFE:10 fără nici o rezervă,comunicativălipicioasă,reușește,să creeze o atmosferă foarte plăcută,ai impresia că o cunosti de mult timp.

Oral:8,5 bun(10 având Andreea)

Masaj:5 cu indulgență (fete se axează pe oral și normal,atunci când găsesc omul care să plătească diferenta,este exagerat de mare).

Aspect fata:8-9 micuța 1,60-1,65;satena,părul lung,sâni măricei,intr-un cuvânt:frumușică

(după gustul meu).

Nici nu recomand nici nu vă spun să evitati(fiecare să hotărască cum dorește ).Menționez că am fost spre dimineată când oferta era mică.Poate mai revin în lipsă de altceva mai bun.

P.S.Nu am mentionat nimic despre baie fiindcă nu am folosit-o.(eram pregătit de acasă,iar cel de final l-am făcut tot acasă. Nu am încredere în prosoape).

Spor în tote!

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vă rog să mă iertati pentru greșelile strecurate în recenz

ia de mai sus.

Spor în toate!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Nici nu a inchis bine ușa că mi-a și sărit în brate sărutându-mă și pipăindu-mă prin toate"ungherele",șoptindu-mi în acelasi timp că se poate și sex normal dacă plătesc diferenta de 150lei (suma pretinsă o consider foarte mare).Ea a cerut, eu nu i- am dat.

Aceasta informatie trebuia sa ramana intre voi 2.

 

In alta ordine de idei, la o simpla cautare pe google apar mai multe denumiri pentru acest salon.

 

http://dolce-massage.webnode.ro/ (numar de telefon  0757802430 )

 

http://karma-massage.webnode.ro/    (telefon 0747783075 ) pe acest site sunt poze furate, doar prima poza, cea a Andreei (femeia pestelui asa cum se spune intr-un comentariu), este reala. Grija !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Aceasta informatie trebuia sa ramana intre voi 2.

 

In alta ordine de idei, la o simpla cautare pe google apar mai multe denumiri pentru acest salon.

 

http://dolce-massage.webnode.ro/ (numar de telefon  0757802430 )

 

http://karma-massage.webnode.ro/    (telefon 0747783075 ) pe acest site sunt poze furate, doar prima poza, cea a Andreei (femeia pestelui asa cum se spune intr-un comentariu), este reala. Grija !

"lăsându-mi de înteles că suplimentarea serviciilor oferite se discută în cameră"....cred ca fost informat de la bun inceput ca merge si o muie pentru pretul corect in buzunarul domnisoarei. Pun pariu ca toata treaba e sustinuta de "conducere" si ca banii ajung la "General Manager". Eleganta treaba, ce sa zic......

 

Oricum cadoul mi se pare mare si exagerat....200 by default + 150 doua numere de normal ( sper ca doua numere ).....de banii astia fut la topul Bucurestiului.

 

Asa ca fetele si saloanele din Iasi....treziti-va putin la realitate si mai lasati scorurile de dinainte de criza....luati in calcul ca euro e mare si ca nu mai sare banul din buzunarul fraierului asa cum dictati voi. Si nu uitati un lucru....banul inca e la noi....pam pam.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Stie cineva daca nu au boli fetele?

Te-ai inregistrat aseara la ora 21:43, iar la ora 21:45 deja erai curios daca sunt bolnave fetele.

 

"lăsându-mi de înteles că suplimentarea serviciilor oferite se discută în cameră"....cred ca fost informat de la bun inceput ca merge si o muie pentru pretul corect in buzunarul domnisoarei. Pun pariu ca toata treaba e sustinuta de "conducere" si ca banii ajung la "General Manager". Eleganta treaba, ce sa zic......

 

Oricum cadoul mi se pare mare si exagerat....200 by default + 150 doua numere de normal ( sper ca doua numere ).....de banii astia fut la topul Bucurestiului.

 

Asa ca fetele si saloanele din Iasi....treziti-va putin la realitate si mai lasati scorurile de dinainte de criza....luati in calcul ca euro e mare si ca nu mai sare banul din buzunarul fraierului asa cum dictati voi. Si nu uitati un lucru....banul inca e la noi....pam pam.

 

Tariful de 200 lei este ok, dar pentru " atentie " este exagerat de mult. Spui bine, la banii astia futi ceva de calitate in Bucuresti, la top :).

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Voua vi se pare mult 150 lei extra, dar nu va ganditi ca fetele nu primesc decat 25-30% din pretul masajului...platiti voi 200 pt masaj dar fata abia daca ia 50 lei din aia..deci e normal sa mai ceara inca 150-200 pt ea.. pe care nu-i imparte cu salonul. la 50 lei masajul ce bani credeti ca fac fetele? vorbesc din experienta...si eu am lucrat la un salon acum vreo 8 ani. Astea sunt procentele care se practica la salon, daca e totul legal. Fata primeste 25% in mana, restul e pt taxe, consumabile, chirie, etc

Cand vrei doar sex nu te du la salonul de masaj si gata. Platesti doar ce-ti doresti. 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Daca esti dispusa sa faci sex....nu te angaja la masaj, nu fac referire la tine lexy ci generalizez ....eu am mai zis in repetate randuri.....NU VINE NIMENI SA LE IA CU JAPCA.....TU DE MAINE ESTI ANGAJATA LA MASAJ....CAUTA ELE....CE CAUTA AIA PRIMESC.....sunt n fete care lucreaza pe o mizerie de salar in mall uri in restaurante ca ospatar sau ajutor de bucatar si nu ar practica masajul ptr nimic in lume.....de ce sa le compatimesc eu ? ? ? Ele imi compatimesc mie buzunarul ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Voua vi se pare mult 150 lei extra, dar nu va ganditi ca fetele nu primesc decat 25-30% din pretul masajului...platiti voi 200 pt masaj dar fata abia daca ia 50 lei din aia..deci e normal sa mai ceara inca 150-200 pt ea.. pe care nu-i imparte cu salonul. la 50 lei masajul ce bani credeti ca fac fetele? vorbesc din experienta...si eu am lucrat la un salon acum vreo 8 ani. Astea sunt procentele care se practica la salon, daca e totul legal. Fata primeste 25% in mana, restul e pt taxe, consumabile, chirie, etc

Cand vrei doar sex nu te du la salonul de masaj si gata. Platesti doar ce-ti doresti. 

 

 

Daca esti dispusa sa faci sex....nu te angaja la masaj, nu fac referire la tine lexy ci generalizez ....eu am mai zis in repetate randuri.....NU VINE NIMENI SA LE IA CU JAPCA.....TU DE MAINE ESTI ANGAJATA LA MASAJ....CAUTA ELE....CE CAUTA AIA PRIMESC.....sunt n fete care lucreaza pe o mizerie de salar in mall uri in restaurante ca ospatar sau ajutor de bucatar si nu ar practica masajul ptr nimic in lume.....de ce sa le compatimesc eu ? ? ? Ele imi compatimesc mie buzunarul ?

 

Adevarul este undeva la mijloc.

 

@Lexy: sunt convins ca nu acesta este procentul. Cred ca bate pe la 30 - 40 % pentru fete. Restul este luat de salon, care ofera facilitati precum prosoape, consumabile, utilitati etc. Plus ca nici munca nu este foarte grea in comparatie cu alte locuri de munca.

 

@Zeuzeu ai dreptate, sunt atatea persoane, inclusiv barbati, care lucreaza pentru minimul pe economie sau mai rau, au contract part-time, dar lucreaza 8 ore in realitate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Adevarul este undeva la mijloc.

 

@Lexy: sunt convins ca nu acesta este procentul. Cred ca bate pe la 30 - 40 % pentru fete. Restul este luat de salon, care ofera facilitati precum prosoape, consumabile, utilitati etc. Plus ca nici munca nu este foarte grea in comparatie cu alte locuri de munca.

 

@Zeuzeu ai dreptate, sunt atatea persoane, inclusiv barbati, care lucreaza pentru minimul pe economie sau mai rau, au contract part-time, dar lucreaza 8 ore in realitate.

 

 

Oricum ar fi, sa sugi poola pe 30 de lei doar ca ești in știu eu ce salon....chiar e aiurea. Mai bine vinzi hrean in piața la nicolina. ;)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Voua vi se pare mult 150 lei extra, dar nu va ganditi ca fetele nu primesc decat 25-30% din pretul masajului...platiti voi 200 pt masaj dar fata abia daca ia 50 lei din aia..deci e normal sa mai ceara inca 150-200 pt ea.. pe care nu-i imparte cu salonul. la 50 lei masajul ce bani credeti ca fac fetele? vorbesc din experienta...si eu am lucrat la un salon acum vreo 8 ani. Astea sunt procentele care se practica la salon, daca e totul legal. Fata primeste 25% in mana, restul e pt taxe, consumabile, chirie, etc

Cand vrei doar sex nu te du la salonul de masaj si gata. Platesti doar ce-ti doresti.

 

Ai revenit draga?
Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Pai imi deschid cafenea daca tot sunteti atatia doritori :)))

Daca ma serveste Lexy cu o cafea vin primul. Si uite asa as privi-o pe Lexy zile intregi, savurand cafele.....

 

Daca tot e dorul mare pentru Lexy, eu zic sa facem un topic special in care s-o rugam pe Lexy sa deschida mai repede cafeneaua aia.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...