Sari la conținut

Innes. (Vizită scurtă în Baia-Mare) 💋


Vizitator

Postări Recomandate

INes,arogantele gen cum ai postat anterior ca tu stii doar fete cu pret mare, nu isi au locul. Stim foarte bine si noi ce inseamna fete de calitate ,au fost,sunt si in B-M,si au fost si in vizita pe aici.Stim foarte bine de ce e atracttiva piata de aici: clientii nu sunt asa pretentiosi,mofturosi...in general oameni de treaba si platim mai bine ca cei din capitala sau Sudul tarii. Altfel nu ati veni aici.Legat de pret...ceri cat crezi,asa zice fiecare, piata adica clientii decid daca merita sa dea cat ceri sau nu. Oricum stiu din experienta ca  pretul mare,pozele bengoase si silicoanele inca nu sunt nici o garantie pt o experienta de neuitat.Deocamdata am vazut postarile altor clienti din alte orase...asa ca vom vedea. Si apropo....in oras fetele care ofera cel mai bun oral nu au pret de lux cum ziceti voi ci pret decent.  Iar eu pt servicii platesc nu sa admir o papusa gonflabila...nu e aluzie la tine,in general la astea care ne mai viziteaza si isi  dau fumuri. 

Link spre comentariu

INes,arogantele gen cum ai postat anterior ca tu stii doar fete cu pret mare, nu isi au locul. Stim foarte bine si noi ce inseamna fete de calitate ,au fost,sunt si in B-M,si au fost si in vizita pe aici.Stim foarte bine de ce e atracttiva piata de aici: clientii nu sunt asa pretentiosi,mofturosi...in general oameni de treaba si platim mai bine ca cei din capitala sau Sudul tarii. Altfel nu ati veni aici.Legat de pret...ceri cat crezi,asa zice fiecare, piata adica clientii decid daca merita sa dea cat ceri sau nu. Oricum stiu din experienta ca  pretul mare,pozele bengoase si silicoanele inca nu sunt nici o garantie pt o experienta de neuitat.Deocamdata am vazut postarile altor clienti din alte orase...asa ca vom vedea. Si apropo....in oras fetele care ofera cel mai bun oral nu au pret de lux cum ziceti voi ci pret decent.  Iar eu pt servicii platesc nu sa admir o papusa gonflabila...nu e aluzie la tine,in general la astea care ne mai viziteaza si isi  dau fumuri. 

Link spre comentariu

Extraordinar shark ule.NU mai avem voie sa zicem ceva?Se ofilesc trandarii sau ce?NU am jignit-o nimeni.Doar ne-am expus parerea si cred intr-un mod civilizat.Nimeni nu a folosit expresii,cuvinte jignitoare.Doar ne-am expus  fiecare parerea legat de oferta...cred ca e si un feedback pt ea.Si e perfect normal ca sa nu fim de acord cu ceva....ca doar nu e dictatura,cenzura sau tiranie.NU suntem toti pe un calapod...Ines si-a expus marfa in rest,vom vedea. Eu m-am mai ars cu fete asa zise de lux cu reclama buna...ca  parerile,recenziile nefavorabile  le stergeau prin interventii la moderatori .SI cum am mai zis...pret de lux nu inseamna si servicii,atitudine de lux.VOm vedea din recenziile colegilor de aici care poate o vor vizita.Eu suflu  si in smantana ,nu ma extaziez asa usor ca voi:P

Link spre comentariu

Recenzii am destule incat sa poata sa vada oricine ca nu postez doar pt puncte sau sa comentez gratuit.  NU ne-am certat,cred ca ai inteles gresit  un schimb de idei amicala.  NU sunt tentat de siliconate...toate sunt sensibile in acea zona,asa ca nu te poti distra cu asa ceva. Oricum,las pe altii sa te viziteze daca sunt curiosi. Nu e nici un can-can.  

Link spre comentariu

Recenzii am destule incat sa poata sa vada oricine ca nu postez doar pt puncte sau sa comentez gratuit.  NU ne-am certat,cred ca ai inteles gresit  un schimb de idei amicala.  NU sunt tentat de siliconate...toate sunt sensibile in acea zona,asa ca nu te poti distra cu asa ceva. Oricum,las pe altii sa te viziteze daca sunt curiosi. Nu e nici un can-can.  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Extraordinar shark ule.NU mai avem voie sa zicem ceva?Se ofilesc trandarii sau ce?NU am jignit-o nimeni.Doar ne-am expus parerea si cred intr-un mod civilizat.Nimeni nu a folosit expresii,cuvinte jignitoare.Doar ne-am expus  fiecare parerea legat de oferta...cred ca e si un feedback pt ea.Si e perfect normal ca sa nu fim de acord cu ceva....ca doar nu e dictatura,cenzura sau tiranie.NU suntem toti pe un calapod...Ines si-a expus marfa in rest,vom vedea. Eu m-am mai ars cu fete asa zise de lux cu reclama buna...ca  parerile,recenziile nefavorabile  le stergeau prin interventii la moderatori .SI cum am mai zis...pret de lux nu inseamna si servicii,atitudine de lux.VOm vedea din recenziile colegilor de aici care poate o vor vizita.Eu suflu  si in smantana ,nu ma extaziez asa usor ca voi:P

De unde ai dedus tu ca nu mai ai voie sa zici nimic???

Să stii ca nu am de gand sa ma cert cu nimeni parerile pot fi împărțite poate pentru tine e scump iar pentru mine nu 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

De ce crezi ca nu mi-as permite? Dar nu sunt prost sa arunc cu banii...parerea mea ca exact pt ca epatezi cu chestia asta poate sa traiasca orice moima cu mari sperante de a face bani usor.Doar ca eu stiu ce valoare au,ce merita,ce nu...si de asta nu ma zvant. No0rmal ca fiecare decidem pe ce cheltuim...dar atunci ce rost mai are un forum,unde oamenii isi expun parerile legate de preturi,servicii? Nu mai bine sa fie si aici doar un loc de promovare de prostituate si cam atat? Daca pretul oricum nu conteaza,atunci restul mai are rost? Unde e echilibrul sanatos intre pret si calitatea serviciilor? Despre nu vreti sa vorbiti...iar majoritatea fetelor nici nu vor sa auda. Oricum va las pe voi,cei care  poate o veti vizita daca sunteti curiosi...iar pt cei care au sarit la pretul ei...Simona cerea tot atat,Alexandra vizitatoare chiar mai mult,iar noua **spam editat**eta ridicata mai nou in slavi care se pare ca are urmaritoare sau...colege care ii urmaresc exemplul,la fel. Succes vizitatorilor.Sper ca si la recenzii sa fiti tot asa de darnici ca la buzunar

  • Like 1
Link spre comentariu

Iar daca toate siliconatele cu care ai intrat in contact sunt sensibile in.acea zona, asta nu ma.priveste pe mine. Eu nu sunt toate . Ghinionul tau. Ce vina am eu ca ai nimerit prost :))) eu n-am avut reclamatii.pe tema asta. Nu ma intereseaza ce fac alte femei cu clientii lor si nici nu port eu vreo vina ca va luati voi teapa.

O seara buna. :)))

Daca tu crezi ca m=ai pus in fund cu replica asta,te inseli. LAs pe altii pe banii lor sa  experimenteze.IN rest,deja citesc cam ce esti...asa ca am sa ma tin departe de tine.Si sa nu crezi ca nu stiu  ca multe fete ca tine au pastrat doar  recenziile pozitivie iar cele nefavorabile le-au rezolvat cu adminii,ca sa dispara. Cam tot asa de bine am putea sa zicem si noi cand ai povesti despre clienti tepari,violenti,etc...ca nu e vina noastra,etc. Dar  fiecare pasare pe limba ei piere...si tu la fel. 

Link spre comentariu

Iar daca toate siliconatele cu care ai intrat in contact sunt sensibile in.acea zona, asta nu ma.priveste pe mine. Eu nu sunt toate . Ghinionul tau. Ce vina am eu ca ai nimerit prost :))) eu n-am avut reclamatii.pe tema asta. Nu ma intereseaza ce fac alte femei cu clientii lor si nici nu port eu vreo vina ca va luati voi teapa.

O seara buna. :)))

Daca tu crezi ca m=ai pus in fund cu replica asta,te inseli. LAs pe altii pe banii lor sa  experimenteze.IN rest,deja citesc cam ce esti...asa ca am sa ma tin departe de tine.Si sa nu crezi ca nu stiu  ca multe fete ca tine au pastrat doar  recenziile pozitivie iar cele nefavorabile le-au rezolvat cu adminii,ca sa dispara. Cam tot asa de bine am putea sa zicem si noi cand ai povesti despre clienti tepari,violenti,etc...ca nu e vina noastra,etc. Dar  fiecare pasare pe limba ei piere...si tu la fel. Oricum,certitudinea mea e ca nu am sa te vizitez. Silicoanele mai urca si la creier si emana..fum. 

Link spre comentariu

E topic deschis de tine nu garsoniera ta privata.  Asadar pot sa scriu ce vreau...ce  dovezi vrei?Sa fac poze,inregistrari sau ce? Nu ti-e clar nimic...sunt doar replici  sterpe fara logica pe care le dai in lipsa de idei .AM recenzii,experienta la fel. Nu m-ai deranjat...cu ce sa ma deranjeze o poza si cateva randuri postate la un numar de telefon?  Pt a ma deranja ai avea nevoie si de idei:))))  CHestia ca tot sa mergem pe la voi ca sa putem zice ceva e noul trend.Asta v-a ramas...dar crezi ca nu am ce face cu timpul si banii decat sa irosesc tot vizitand ca sa ma lamuresc ca nu meritati majoritatea?:P 

Link spre comentariu

E topic deschis de tine nu garsoniera ta privata.  Asadar pot sa scriu ce vreau...ce  dovezi vrei?Sa fac poze,inregistrari sau ce? Nu ti-e clar nimic...sunt doar replici  sterpe fara logica pe care le dai in lipsa de idei .AM recenzii,experienta la fel. Nu m-ai deranjat...cu ce sa ma deranjeze o poza si cateva randuri postate la un numar de telefon?  Pt a ma deranja ai avea nevoie si de idei:))))  CHestia ca tot sa mergem pe la voi ca sa putem zice ceva e noul trend.Asta v-a ramas...dar crezi ca nu am ce face cu timpul si banii decat sa irosesc tot vizitand ca sa ma lamuresc ca nu meritati majoritatea?:P 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...