Sari la conținut

vizualizare semnaturi


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Am ales optiunea de a inchide toate semnaturile tuturor...din greseala. Si acum nu stiu cum si unde trebuie sa umblu sa anulez actiunea si sa pot vedea din nou semnaturile tuturor. Stie cineva?

 

Adino, hai ca tot eu te ajut.

Pasii ce trebuie parcursi sunt:

 

apasa <Profilul Meu> --> apasa <Editeaza profilul meu> (Buton Dreapta Sus) --><Optiunile Tale> (aici ai intrat automat) -->apasa <Lista Ignore> (buton Stanga) -->debifeaza <Ignora Toate Semnaturile cand Citesti Thread-urile> (buton central sus, sub bara albastra)

 

P.S.: da' platforma de lucru de pe forumul tau nu seamana de "nici o culoare" cu asta?

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Adino, hai ca tot eu te ajut.

Pasii ce trebuie parcursi sunt:

 

apasa <Profilul Meu> --> apasa <Editeaza profilul meu> (Buton Dreapta Sus) --><Optiunile Tale> (aici ai intrat automat) -->apasa <Lista Ignore> (buton Stanga) -->debifeaza <Ignora Toate Semnaturile cand Citesti Thread-urile> (buton central sus, sub bara albastra)

 

P.S.: da' platforma de lucru de pe forumul tau nu seamana de "nici o culoare" cu asta?

Iti multumesc frumos. Am rezolvat. Nu seamana deloc..sunt softuri total diferite. Acesta e Invision power board-gen ..celalalt e phpbb 2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...