Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ba de Haine Ba de esarfe ce doamne iarta-ma . Veniti cu mine la cumparaturi mai bine

:clap2   gata,maine dimineata la 5 sunt la tine…mergem intai la Europa,apoi la Doraly.Te-am pupat!  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

. Iti fac si demonstratie dragul meu ca Hainele mele sunt originale, ma poti vizita daca doresti ca asta te intereseaza. Chinezarii poate porti tu, Eu nu sunt fana, mai ales la meseria care o fac ar fi culmea sa ma imbrac de la dragonul rosu

 

Are banii de la ma-sa si ta-su. E snob la fel ca tine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are banii de la ma-sa si ta-su. E snob la fel ca tine

Aici ii dau dreptate fetii....la cati bani fac din meseria asta chiar ar fi dubios sa te imbraci de la orice produs....defapt eu daca as fi avut banii ei ma ocupam de o mica afacere far sa mi mai bat capul cu servicii si sefi....da ea da banii pe droage, fiecare cu piticii lui :))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are banii de la ma-sa si ta-su. E snob la fel ca tine

Aici ii dau dreptate fetii....la cati bani fac din meseria asta chiar ar fi dubios sa te imbraci de la orice produs....defapt eu daca as fi avut banii ei ma ocupam de o mica afacere far sa mi mai bat capul cu servicii si sefi....da ea da banii pe droage, fiecare cu piticii lui :))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma imbrac cum vreau si cum imi place Nu inteleg unde este problema . Gaseste mi defecte dezbracata. Cred ca iti doresti sa ma vezi dezbracata nu imbracata Nu are relevanta esarfa mea domnule

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragul meu defapt banii mei se duc in casa care o fac . Si am atatia ca pot sa ma si droghez ce crezi

"Draga mea", ceva imi spune ca nu ti sunt atat de drag cum imi spui si nici eu si nici altii de aici, no? Deci cred ca nu e cazul sa ne mintim asa pe fata. :) stii ce ar spune un afacerist adevarat? Niciodata nu ai suficient de multi bani. Si daca chiar ai, da ne si noua cate ceva ca tot suntemin post. Sau fa si tu nu reduceri. Iar eu promit ca nu voi pune gura pe carne. Bafta cu casa! Sper sa iasa pe gustup tau:)
Link spre comentariu

Mai femeie/fata/ duduie sau cum vrei sa iti zicem...el fiind client iti daduse bani asa ca nu avea si rolul de a te satisface sexual. Daca vrei vibrator si mangaiat labiile asta o faci singura in pat, in pauza dintre doi clienti. Clientul te plateste ca sa faci ce zice el, nu ce vrei tu...nu amesteca aiurea dorinta ta de sex cu dorintele clientului ca nu se suprapun (sau foarte rar, daca e chimie intre voi...acum clar chimia a fost zero) :slap2

Întâlnirea cu dsoara a fost la hotel Ambiance. Nu inventez nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...