Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Sper si Eu sa iasa cum imi doresc ❤️Multumesc

Ohooo,iti faci palat?

Pe langa capitală?

E bine ca investesti in ceva..altele dupa 4-5 ani de munca constata ca au decat 20 sute in portofel (RON) !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ohooo,iti faci palat?

Pe langa capitală?

E bine ca investesti in ceva..altele dupa 4-5 ani de munca constata ca au decat 20 sute in portofel (RON) !

in constanta . Nu palat , o casa modesta
Link spre comentariu
  • Oras:Italia
  • Oras:Italia
Prima dată când am postat aici. Îmi pare rău pentru unele erori gramatice, dar nu sunt din România.

 

Am fost ieri în jurul orei 21 la această fată drăguță. Foarte ușor să intrați în legătură cu ea și să vă planificați o întâlnire. Ce pot să spun este că ea este foarte frumoasă, îmi place fetele cu tatuaje, deschide ușa pentru mine, chat pentru un pic și decât am luat un duș și o gasesc in pat. Pot spune că este foarte răbdătoare, pasionată, senzuală, educată și cu un serviciu foarte bun. Nu-mi place să scriu detalii, dar toate de la sexul oral (ambele părți) la normal au fost foarte bune. Nu fk. Dupa prima runda am decis sa ne relaxam, sa vorbim si sa ascultam muzica. În total, pentru 300 de lei pe oră, fată merită mai multe vizite și cu siguranță mă voi întoarce la ea înainte de a pleca din țară.

 

P.S. Cred că niciunul dintre noi nu crește într-un castel, deci cred că nu e mare lucru dacă fata are niște sticle de băuturi și țigări pe masa de bucătărie.

 

Ciao Natasa. Ne vedem in curand.

Patrick

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...