Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Sunte

da ca cel de sus nu are alceva de facut decat sa ii contabilizeze ce baga ea in vagin, da de ce sa be oprim aici, sa contabilizeze si la cai, vaci, gaini, etc, o fi ditamai dosarul acolo, x a pus mana pe pula in data de.... ce mentalitate inapoiata, miedevala in tara asta...

 

suntem oameni , avem prieteni .. ce daca sunt baieti .. asta nh inseamna ca am peste ... . Ai dreptate ce spui , bravo : mentalitate ...
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Parerile sunt impartite pe aici...fiecare are adevarul lui...Natasha observ ca se duce des la biserica/manastire, deci constientizeaza foarte bine pacatul meseriei pe care o practica. In acelasi timp...si noi curvarii pacatuim....

Mai rugati.va si voi pentru iertarea pacatelor si pentru o lume mai buna!

Bafta!

sunt .. probabil de aia am si nr 7 pe umărul drept ... a 7 porunca .. nr 7 in biblie .. nu e vina mea ca M-am nascut in Romania si desi am facut o scoala ... asta e .. nu as putea sa muncesc pe un salariu de 15 mil oe luna ... pot mai mult .. asta e doar de moment sa ma ridic repede .. o modalitate ușoară de a face bani , plus ca imi place sa fac dragoste ... cu barbati diferiți
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am stiut ce am vrut de la viata si viata mi-a ofert fix ce am vrut ! De mica am stiut ce vreau sa ma fac .... ce meserie imi aleg , imi plac banii :) .. dar asta nu inseamna ca ma vand pentru 300 Ron

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am stat de paza ... am muncit de aia numai am țațe desteptule . Si sunt Țiganca frumoasa si curata , nu imi miroase pasarica

Lasati mai baieti fata in pace . Sa vedem si partea buna a lucrurilor, mai exact tigancile au pasarica calda si cum te iubeste o tiganca nu o face nimeni mai bine. Spor la futut !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...