Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Noua in oras ... doar deplasari ! Tel: 0747198807

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
25 raspunsuri in acest thread

#21 miculpervers

miculpervers

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    05 September 2017
  • Reputatie: 8

Postat 07 February 2018 - 03:16 PM

Mai stie cineva ceva de Sonia Micuta, mai presteazape la noi, am sumat-o zilele trecute si nimic...

Ia spune, ti-ai satisfacut pofta? Lasa-ne si noua ceva impresii despre prestatie ;)
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 curvarbatran

curvarbatran

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      23 August 2017
  • Reputatie: 5

Postat 17 February 2018 - 11:44 AM

https://www.publi24....767f6f6757.html

Se pare ca a picat povestea fetei in care ne spunea ca merge la scoala si are si servici iar Activitatea asta e doar in timpul liber. 

Acum face asta in mod organizat si @non stop@ dar din pacate la Cluj. Are si locatie.

Pacat , Eu m-a simtit bine cu ea si pacat ca a decis sa renunte la scoala ( daca povestea era reala).

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 brunetul33

brunetul33

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      07 December 2017
  • Reputatie: 0

Postat 17 February 2018 - 06:27 PM

https://www.publi24....767f6f6757.html

Se pare ca a picat povestea fetei in care ne spunea ca merge la scoala si are si servici iar Activitatea asta e doar in timpul liber. 

Acum face asta in mod organizat si @non stop@ dar din pacate la Cluj. Are si locatie.

Pacat , Eu m-a simtit bine cu ea si pacat ca a decis sa renunte la scoala ( daca povestea era reala).

Da e reala povestea , dar in tm se facea prea cunoscuta ceea ce nu era bine deloc pt ea si pt pestele ei care va zic cu siguranta ca exista , pacat de fata , ca ea nu prea se alege cu mare lucru .....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 curvarbatran

curvarbatran

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      23 August 2017
  • Reputatie: 5

Postat 17 February 2018 - 08:15 PM

Da e reala povestea , dar in tm se facea prea cunoscuta ceea ce nu era bine deloc pt ea si pt pestele ei care va zic cu siguranta ca exista , pacat de fata , ca ea nu prea se alege cu mare lucru .....

Pai cunoscuta era deja. Poate doar sa nu stie parintii sau la scoala dar cred ca e tarziu acum.Anul asta dadea licenta dar asa ...

Despre peste ... baieti de genul asta se gandesc doar sa faca bani , le prostesc pe fete ca le iubesc , ca fac asta pentru ei si asa le strica viitorul. Cand isi dau si ele seama e prea tarziu si daca vor sa plece cine stie cum le santajeaza sau cand se plictisesc de ele le vand la alti pesti

Trist dar in general asa se intampla.Sper sa nu fie prea tarziu pentru ea si sa revina acasa cu bine .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >sange_latin<

sange_latin

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 304 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2016
  • Reputatie: 25

Postat Ieri, 23:43

Am avut ocazia sa imi faca si mie o vizită domnisoara. Să va povestesc putin amanunte am sunat mi.a zis ca poate sa vina in 30 de min de la momentul care am sunat-o într-adevăr a venit ce.i drept condusă de un tip care a rămas în masina asteptando.A ajuns sus am schimbat cateva impresii dupa care am aflat ca lucra si la un magazin de electrocasnice nu dau nume din zona calea aradului.oral protejat normal protejat subtirica fara sani aproape nu e genul sa întorci capul pe strada dupa ea ...parerea mea.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 miculpervers

miculpervers

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 44 Postari:
    • Inscris la:
      05 September 2017
  • Reputatie: 8

Postat Astazi, 02:55

Am avut ocazia sa imi faca si mie o vizită domnisoara. Să va povestesc putin amanunte am sunat mi.a zis ca poate sa vina in 30 de min de la momentul care am sunat-o într-adevăr a venit ce.i drept condusă de un tip care a rămas în masina asteptando.A ajuns sus am schimbat cateva impresii dupa care am aflat ca lucra si la un magazin de electrocasnice nu dau nume din zona calea aradului.oral protejat normal protejat subtirica fara sani aproape nu e genul sa întorci capul pe strada dupa ea ...parerea mea.

Salut, de curiozitate cand a fost vizita pentru ca deva timp vad ca pestele a dus-o la cluj? Tot ea ti-a spus unde lucreaza? Daca vroia sa fie discreta nuprea i-a iesit. Oricum pe alt topic tot aici cineva spunea ca poza e din casa de la iubi/peste. Deci e mare iubire intre ei. Mai scrisese cineva ce masin are. Cred ca multi isi dau ddja seama cine e.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi