Sari la conținut

Noua in orașul vostru pentru citeva zile))


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Da draga Alesia, eu snt, cel cu finalizare orala, ce crezi că mă feresc de tine?! M ai văzut că snt ok si nu te.am luat la mișto, să fim serioși.

Nu am înscenat nici o vizită, însă pt mine, s.au dus vremurile când aruncam cu bani aiurea pt niste servicii pe care eu le consider incomplete.

Normal ca eram curios să te cunosc si daca îmi placeai, cu siguranță ramaneam, citește recenziile mele ref la unele fete din București și cu siguranță, nu fac doar act de prezenta. Si oricum, chiar daca te întrebam la telefon ce servicii oferi, tot veneam la tine să te văd, stai liniștită, nu poți obligă pe nimeni să rămână.

Mie unul, mi s.a parut mult să dau 250 lei pt o oră, fără FK, fără CIM si nu m ai atras nici fizic, asta e tot!

Nu te supăra, dar pt mine asta e realitatea.

Te pup!

Nu sunt răutăcioasă și nu am zis nimic de rau la adresa ta,nu era nimic ca ai venit cum ți-am zis și eu la momentul de fata nimeni nu te obliga sa ramii și nici sa pleci,ai fost unica persoana ce nu a rămas de asta te-am și recunoscut in data)))

Mai zii ca nu sunt eu fata din poze și ar fi culmea)))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

puteati sa vedeti despre ce este vorba si aici 

 

recenzii evazive ca sa nu zic negative pe moldova , parca si in vest a mai fost , cand nimeni nu scrie de bine poate fi o problema

Acolo a fost o poveste aparte ,dușmănia dintre femei...

Însă sa rezolvat merg des acolo și acum și tot ok am clientela mea și revin cu mare drag

In rest am fost și pe Timișoara și totul bine mi se pare și pe forum este sunt așteptata cu drag și in Oradea am activat perioada de vara și la fel totul super....vorba nu-i pădure fără uscăciuni așa și in viața noastră neobișnuita mai apar și mici neînțelegeri din astea

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu sunt răutăcioasă și nu am zis nimic de rau la adresa ta,nu era nimic ca ai venit cum ți-am zis și eu la momentul de fata nimeni nu te obliga sa ramii și nici sa pleci,ai fost unica persoana ce nu a rămas de asta te-am și recunoscut in data)))

Mai zii ca nu sunt eu fata din poze și ar fi culmea)))

Pt mine unul, daca faceai ce te.am intrebat sigur ramaneam, dar asa...nu!

Tu esti fata din poze, da, recunosc, insa in poze nu se vede tot corpul. Stii ce mi.a placut la tine?. Sanii...

Plm, daca acceptai finalizare pe fata si in gura, stateam sigur. :))

Tw pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pt mine unul, daca faceai ce te.am intrebat sigur ramaneam, dar asa...nu!

Tu esti fata din poze, da, recunosc, insa in poze nu se vede tot corpul. Stii ce mi.a placut la tine?. Sanii...

Plm, daca acceptai finalizare pe fata si in gura, stateam sigur. :))

Tw pup!

Te inteleg foarte bine,asta e ,te pup și eu !!
  • Like 1
Link spre comentariu

Se pare ca pana acum nimeni nu a "incercat-o" pe Alessia.

In acest caz o sa povestesc eu cum a decurs intalnirea cu ea.

 

Manat de dezamagirea maxima pe care i-a produs-o acest oras, dar mai ales barbatii care isi fac veacul pe aici, am zis sa incerc sa consolez fatuca. Daca as fi avut putintica rabdare pana ce posta colegul Cata, acum as fi fost mai bogat cu 150 Lei.

 

Am contactat telefonic domnita si, cu mare  greutate reusesc sa ma strecor prin programul foarte incarcat al fetei, asa ca am purces spre celebrul hotel de la capatul orasului. Urc cele 3 etaje si ajung in fata cu 2 domnite (una calca lenjeriile hotelului pe hol, alta tocmai imi deschisese usa). Intru la cea care ma interesa, ma fac comod si incep o discutie legata de postarea ei. Imi spune ca este din zona moldovei, ca a venit la Pitesti pentru ca i s-a spus ca aici se fac bani si ca nu mai suporta sa sune telefonul din minut in minut dar sa nu cotizeze nimeni.

 

Avand o slabiciune fata de moldovence, stiindu-le aprige si patimase ma hotarasc sa investesc 150 lei, desi, la drep vorbind, pe mine personal nu m-a atras decat fața. Restul putea sa ma atraga, cel mult, gravitational (pentru cei care isi aduc aminte de fizica). Totusi atitudinea ei a fost OK.

 

Actul in sine a constat din 5 minute oral (pentru gusturile mele prea putin timp) si continuat cu lady on top pana la finalizare.

 

Pentru ca trebuie sa dau niste note, acestea sunt:

Oral - 5;

Normal - 8 (a dus la bun sfarsit misiunea);

 

minusuri:

atitudinea - asa cum mi-a si spus, se vede ca este venita pentru facut bani multi.

fizicul care pe mine nu m-a atras;

pretul;

LOCATIA - la acest hotel mi s-a intamplat, acum ceva vreme in urma, sa fiu oprit la receptie si intrebat unde ma duc. La aceasta vizita, dupa dus, am primit un prosop, parea al hotelului, care nu era mai mare decat 2 foi de hartie.

 

Eu nu o recomand.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Se pare ca pana acum nimeni nu a "incercat-o" pe Alessia.

In acest caz o sa povestesc eu cum a decurs intalnirea cu ea.

 

Manat de dezamagirea maxima pe care i-a produs-o acest oras, dar mai ales barbatii care isi fac veacul pe aici, am zis sa incerc sa consolez fatuca. Daca as fi avut putintica rabdare pana ce posta colegul Cata, acum as fi fost mai bogat cu 150 Lei.

 

Am contactat telefonic domnita si, cu mare  greutate reusesc sa ma strecor prin programul foarte incarcat al fetei, asa ca am purces spre celebrul hotel de la capatul orasului. Urc cele 3 etaje si ajung in fata cu 2 domnite (una calca lenjeriile hotelului pe hol, alta tocmai imi deschisese usa). Intru la cea care ma interesa, ma fac comod si incep o discutie legata de postarea ei. Imi spune ca este din zona moldovei, ca a venit la Pitesti pentru ca i s-a spus ca aici se fac bani si ca nu mai suporta sa sune telefonul din minut in minut dar sa nu cotizeze nimeni.

 

Avand o slabiciune fata de moldovence, stiindu-le aprige si patimase ma hotarasc sa investesc 150 lei, desi, la drep vorbind, pe mine personal nu m-a atras decat fața. Restul putea sa ma atraga, cel mult, gravitational (pentru cei care isi aduc aminte de fizica). Totusi atitudinea ei a fost OK.

 

Actul in sine a constat din 5 minute oral (pentru gusturile mele prea putin timp) si continuat cu lady on top pana la finalizare.

 

Pentru ca trebuie sa dau niste note, acestea sunt:

Oral - 5;

Normal - 8 (a dus la bun sfarsit misiunea);

 

minusuri:

atitudinea - asa cum mi-a si spus, se vede ca este venita pentru facut bani multi.

fizicul care pe mine nu m-a atras;

pretul;

LOCATIA - la acest hotel mi s-a intamplat, acum ceva vreme in urma, sa fiu oprit la receptie si intrebat unde ma duc. La aceasta vizita, dupa dus, am primit un prosop, parea al hotelului, care nu era mai mare decat 2 foi de hartie.

 

Eu nu o recomand.

Cine sa va mai înțeleagă pe voi bărbații ,mereu nemulțumiți ,plus e culmea ca la fata locului Spune-ți una iar apoi alta,păcat ...in fine nu cred ca am sa mai revin pe acolo vreodată

Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Cine sa va mai înțeleagă pe voi bărbații ,mereu nemulțumiți ,plus e culmea ca la fata locului Spune-ți una iar apoi alta,păcat ...in fine nu cred ca am sa mai revin pe acolo vreodată

Mulțumesc

Tu chiar ai tupeu, alesia, zău!!!

În locul tău tăceam naiba din gura, aveam puțin bun simt si îmi vedeam lungul nasului!

La revedere!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cam voi pare că aveți tupeu...De ce ai luat din timpul fetei? Pentru a arunca critici aici apoi? Doamne fereste...lumea se prostește din ce in ce mai tare!!! ÃŽn fine, poate sunt din nou explozii solare si de aceea probabil ca e iar o perioadă sensibilă pentru anumiți indivizi...😈😀

  • Like 11
  • Minus 28
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Cam voi pare că aveți tupeu...De ce ai luat din timpul fetei? Pentru a arunca critici aici apoi? Doamne fereste...lumea se prostește din ce in ce mai tare!!! În fine, poate sunt din nou explozii solare si de aceea probabil ca e iar o perioadă sensibilă pentru anumiți indivizi...

"Vistantric", eu nu te cunosc personal, dar, din ceea ce am citit pe aici, chiar prezinți încredere...si...esti fata desteapta, mi!am dat seama si de aceea mă surprinzi cu ceea ce ai spus mai sus!!!

Da.mi voie să.ti spun, doar atat...ca tu, cu siguranță nu o cunoști pe alesia.

Dacă o cunoșteai, aveai sigur altă părere.

Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...