Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

La ce burta are, am crezut ca l a inghitit pe clientul care a fost inaintea mea. Laba de urs face toti banii.

vezi sa nu faci infart ma nebunule .
Link spre comentariu
Vizitator andreiandrei47
Reputație: 0

Am fost si eu la domnisoara saptamana trecuta , programat destul de tarziu , locatie undeva pe Burebista daca nu ma insel , super usor de ajuns , atitudine 10+ fata foarte ok dezghetata , decartat 200 + un mic cadou stie ea , trecut la actiune oral cu Cim , fata este de nota 10 nu ce reprosa super curata , locatie curata . Eu o sa mai revin sa o vizitez si pe colega ei , sper ca isi mai aduce aminte de mine

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost si eu la domnisoara saptamana trecuta , programat destul de tarziu , locatie undeva pe Burebista daca nu ma insel , super usor de ajuns , atitudine 10+ fata foarte ok dezghetata , decartat 200 + un mic cadou stie ea , trecut la actiune oral cu Cim , fata este de nota 10 nu ce reprosa super curata , locatie curata . Eu o sa mai revin sa o vizitez si pe colega ei , sper ca isi mai aduce aminte de mine

te pupacesc si iti multumesc daaa stiu cine esti si iti multumesc de recenzie
Link spre comentariu
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

Fost-am iar la draga duduie in berceni de data aceasta. Azi se muta inapoi in burebista.

Locatia ok-ish dar tot mai bine erea dincolo :))

Programare facuta ieri pentru azi.

Actiunea : si de la capat cu liniutza

- optat pentru un oral de inceput cu grija la outze supt lins, micul soldat si el tratat corespuzator din nou tente de deep.

- normal cu transa deasupra dar pt o perioada scurta, oboseste, luata pi la spatiii pii la spatii fund ferm si frumos, apropiindu-ma denpunctul culminant se scoate capisonul

- scurt oral cu cim, continuund actiunea si dupa eliberarea presiunii din boiler cu mici incalceri ale degetelor picioarelor din partea mea.

Scuipat, clatit... o zi buuna !

Tigarea de final formalitatile de sfarsit si va spun :la revedereeee !

Note:

Oral 9

Normal 8

Amenda 100ron finalizarea

Durata aprox 30min

 

O seara placuta dragi futaciosi si "pofticioase"

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Fost-am iar la draga duduie in berceni de data aceasta. Azi se muta inapoi in burebista.

Locatia ok-ish dar tot mai bine erea dincolo :))

Programare facuta ieri pentru azi.

Actiunea : si de la capat cu liniutza

- optat pentru un oral de inceput cu grija la outze supt lins, micul soldat si el tratat corespuzator din nou tente de deep.

- normal cu transa deasupra dar pt o perioada scurta, oboseste, luata pi la spatiii pii la spatii fund ferm si frumos, apropiindu-ma denpunctul culminant se scoate capisonul

- scurt oral cu cim, continuund actiunea si dupa eliberarea presiunii din boiler cu mici incalceri ale degetelor picioarelor din partea mea.

Scuipat, clatit... o zi buuna !

Tigarea de final formalitatile de sfarsit si va spun :la revedereeee !

Note:

Oral 9

Normal 8

Amenda 100ron finalizarea

Durata aprox 30min

O seara placuta dragi futaciosi si "pofticioase"

Sti ca te pupacesc si imi esti drag , iti multumesc din suflet din nou pentru revenirea si recenzia ta . Sper sa ne auzim curand pofticiosule :* :*
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Dragilor asta seara am surprize noi pentru voi , asadar eu mai am o colega in aceasta seara . O sa pun si poze cu ea mai tarziu.

 

 

Descrierea tipei : 1:68m

49 kg

 

Blonda

Sani fermi

Fund super fain

 

 

 

Pentru detali nu ezitati sa ne contactati

Faceti trio?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

mai bine stateai in berceni, era mai de tine. Te cuplai cu diana...la vasile nitu

Mars si nu mai scrie tu pe topicul meu , nu ai dreptul.sa.imi dai tu mie sfaturi . Agresorule
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost si eu la domnisoara saptamana trecuta , programat destul de tarziu , locatie undeva pe Burebista daca nu ma insel , super usor de ajuns , atitudine 10+ fata foarte ok dezghetata , decartat 200 + un mic cadou stie ea , trecut la actiune oral cu Cim , fata este de nota 10 nu ce reprosa super curata , locatie curata . Eu o sa mai revin sa o vizitez si pe colega ei , sper ca isi mai aduce aminte de mine

  

Fost-am iar la draga duduie in berceni de data aceasta. Azi se muta inapoi in burebista.

Locatia ok-ish dar tot mai bine erea dincolo :))

Programare facuta ieri pentru azi.

Actiunea : si de la capat cu liniutza

- optat pentru un oral de inceput cu grija la outze supt lins, micul soldat si el tratat corespuzator din nou tente de deep.

- normal cu transa deasupra dar pt o perioada scurta, oboseste, luata pi la spatiii pii la spatii fund ferm si frumos, apropiindu-ma denpunctul culminant se scoate capisonul

- scurt oral cu cim, continuund actiunea si dupa eliberarea presiunii din boiler cu mici incalceri ale degetelor picioarelor din partea mea.

Scuipat, clatit... o zi buuna !

Tigarea de final formalitatile de sfarsit si va spun :la revedereeee !

Note:

Oral 9

Normal 8

Amenda 100ron finalizarea

Durata aprox 30min

O seara placuta dragi futaciosi si "pofticioase"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...