Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Carlo, vin sa iti bag si eu pula pe gat pana pleci?

M-a atras ca un magnet sloganul tau "Muie buna la fetita" si vreau sa iti dau o muie sanatoasa.

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Carlo, vin sa iti bag si eu pula pe gat pana pleci?

M-a atras ca un magnet sloganul tau "Muie buna la fetita" si vreau sa iti dau o muie sanatoasa.

=))))))) Nu mai plec uite ca raman acasa inca 1 an =)))))
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Pai povesteste...

Nu ai niciun drept sa afli tu. Este strict problema mea cand am fost in uk cat am stat si unde ! Este strict problema mea si atat , nu te priveste pe tine sau pe altcineva!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor exact cum am spus ca ma voi retrage tin sa mentionez ca voi mai lucra pana pe 28 , 29 apoi ma voi retrage din acest job definitiv din Romania .

 

 

Astazi sunt de gasit pana tarziu in locatie

Cum sa te retragi? Eu tot astept sa bagi analul in meniu sa te vizitez din nou si tu vrei sa te retragi? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Cum sa te retragi? Eu tot astept sa bagi analul in meniu sa te vizitez din nou si tu vrei sa te retragi? :D

Sincer voiam sa plec din tara dar din probleme personale sunt nevoita sa raman
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:tirgoviste
  • Oras:tirgoviste

Salut.vizitat pe domnisiara Carla sambata trecuta vb in prealabil pe watzap cam pe la ce ora o pot găsi libera ,fata foarte comunicativa ,un plus ptr.ea .Ajuns in locatie ,care este la parter fata ma antampinat foarte bine dispusa ,locatie foarte ok,era răcoare ,afara fiind foarte cald .Fata este foarte draguta ,o brunete miniona cu niste sani nr 2-3 cred si un fund superb.Dupa prezentările de rigoare si enumerarea tarifelor si a serviciilor am ales sa stau o ora adică 150 ron cu 2 fin .face si fin orala si fr.kiss de care din păcate nu am beneficiat ,poate data viitoare ðŸ˜.Primul nr a debutat cu un oral nep .cu fin orala la alegera mea ,fata al face foarte slow si umed ,nu te grabeste si nu sa oprit pana nu am terminat .L a facut atât de bine ancat ma epuizat al doilea nr a avut loc dar nu am mai reusit sa termin ,cu toate ca am ancercat si piersicuta ei ,dar nu a fost vina ei ,probabil oboseala si a spus cuvântul eu avusesem o sapt ancarcata.Oricum eu am renuntat ,dupa care am mai stat la o tigara chiar la andemnu ei spunandu mi ca nu are momentat nici o programare.Am ramas placut surprins ,fiind o fata lipicioasa ceea e mie ami place asta la o femeie.ca note : Oral 9 nep cu fin orala ,sex 9, Gfe 10,locatie 10.o sa mai revin cand trec prin zona si timpul ami permite ,deci concluzie e ca mai bine va duceri si vedeti voi cum sta treaba ,daca ma luam dupa forum nu cred ca o vizitam si rau făceam ,e o tipa super .ms frumos Clara

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Salut.vizitat pe domnisiara Carla sambata trecuta vb in prealabil pe watzap cam pe la ce ora o pot găsi libera ,fata foarte comunicativa ,un plus ptr.ea .Ajuns in locatie ,care este la parter fata ma antampinat foarte bine dispusa ,locatie foarte ok,era răcoare ,afara fiind foarte cald .Fata este foarte draguta ,o brunete miniona cu niste sani nr 2-3 cred si un fund superb.Dupa prezentările de rigoare si enumerarea tarifelor si a serviciilor am ales sa stau o ora adică 150 ron cu 2 fin .face si fin orala si fr.kiss de care din păcate nu am beneficiat ,poate data viitoare .Primul nr a debutat cu un oral nep .cu fin orala la alegera mea ,fata al face foarte slow si umed ,nu te grabeste si nu sa oprit pana nu am terminat .L a facut atât de bine ancat ma epuizat al doilea nr a avut loc dar nu am mai reusit sa termin ,cu toate ca am ancercat si piersicuta ei ,dar nu a fost vina ei ,probabil oboseala si a spus cuvântul eu avusesem o sapt ancarcata.Oricum eu am renuntat ,dupa care am mai stat la o tigara chiar la andemnu ei spunandu mi ca nu are momentat nici o programare.Am ramas placut surprins ,fiind o fata lipicioasa ceea e mie ami place asta la o femeie.ca note : Oral 9 nep cu fin orala ,sex 9, Gfe 10,locatie 10.o sa mai revin cand trec prin zona si timpul ami permite ,deci concluzie e ca mai bine va duceri si vedeti voi cum sta treaba ,daca ma luam dupa forum nu cred ca o vizitam si rau făceam ,e o tipa super .ms frumos Clara

Iti multumesc si cu drag te mai astept
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns și eu azi la domnișoara Carla in urma unei discuții pe Wapp am primit locația pe undeva pe la Dristor prin spate. Am fost cam scurt și la obiect din cauza timpului ca fugisem de la munca, am achitat 150ron doua finalizări on+np. Fata nu mi sa părut grabita, era învelită in prosop când am ajuns tocmai ieșise din dus fiind primu pe ziua de azi am stat la o tigara după am fugit in pat sa apucat de oral pana a ajuns in poziția de drepți după care la echipat și sa pus pe spate pentru normal unde in 7/8min eram K.O. Dupa prima fin am stat vreo 10 min de vorba și ne-am apucat de a doua unde am vrut doar oral neprotejat, fata trăgând totul pana la ultimu strop la finalizare. Note:

oral 8 (ajutat de mâna)

Normal-9

Aspect fizic - undeva la nota 7.

Curățenie fata 10.

Curățenie casa nu se punctează ca nu am fost sa ma mut acolo.

De revenit pentru mine da. Alții poate au alte așteptări și pretenții.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am ajuns și eu azi la domnișoara Carla in urma unei discuții pe Wapp am primit locația pe undeva pe la Dristor prin spate. Am fost cam scurt și la obiect din cauza timpului ca fugisem de la munca, am achitat 150ron doua finalizări on+np. Fata nu mi sa părut grabita, era învelită in prosop când am ajuns tocmai ieșise din dus fiind primu pe ziua de azi am stat la o tigara după am fugit in pat sa apucat de oral pana a ajuns in poziția de drepți după care la echipat și sa pus pe spate pentru normal unde in 7/8min eram K.O. Dupa prima fin am stat vreo 10 min de vorba și ne-am apucat de a doua unde am vrut doar oral neprotejat, fata trăgând totul pana la ultimu strop la finalizare. Note:

oral 8 (ajutat de mâna)

Normal-9

Aspect fizic - undeva la nota 7.

Curățenie fata 10.

Curățenie casa nu se punctează ca nu am fost sa ma mut acolo.

De revenit pentru mine da. Alții poate au alte așteptări și pretenții.

multumesc , cu drag te mai astept
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am foat la ea. De cum am vazut o am ramas dezamagit...e mare rau de la brau in jos...dar datorita oeri inaintate am.zis hai sa ma descarc. O suge de zici ca o rupe. Cim Cof... ...cuvintele ei au fost...auleo sa nici sa n o vad pe mine ( adica slobozu 😊). In baie era dezastru fleasca pe jos, prosop nici nu se pune vorba. m am igienizat si m am sters cu hartie igienica. Nu recomand...in seara aia eram cu coaiele cat casa...am zis hai sa incerc si o durdulie ...fratilor asa nu..deci de ocolit...cu toate impresiile ei ca a fost top in anglia ca numai despre asta vorbea.

Link spre comentariu

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am foat la ea. De cum am vazut o am ramas dezamagit...e mare rau de la brau in jos...dar datorita oeri inaintate am.zis hai sa ma descarc. O suge de zici ca o rupe. Cim Cof... ...cuvintele ei au fost...auleo sa nici sa n o vad pe mine ( adica slobozu ). In baie era dezastru fleasca pe jos, prosop nici nu se pune vorba. m am igienizat si m am sters cu hartie igienica. Nu recomand...in seara aia eram cu coaiele cat casa...am zis hai sa incerc si o durdulie ...fratilor asa nu..deci de ocolit...cu toate impresiile ei ca a fost top in anglia ca numai despre asta vorbea.

e hai ca chiar esti prost . Nu ai fost la mine si sti de ce ca minti faza cu hartia igienica ma tampitule . Din 15 recenzi tu esti singurul idiot cu cont clona care ma acuza de anumite chesti care nu sunt adevarate ! Daca te tinea pwula scriai dupa contul tau=)))))
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...