Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ei bine Carlita este pe fir azi , va astept cu drag !!!!!!!

 

 

 

 

Gluma e gluma dar daca umblu asa prin casa ii trezesc nebuni vecinului de vizavi =)))) 

 

 

 

ps : Va pup cu drag

post-258159-0-29021800-1543927027_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vorbisem cu ea pta azi la ora 9 , ramasese sa o sun cand sunt pe drum ,dau mesaj pe whatsapp, nu raspunde ajung pe la 8.55 sun , telefonul inchis , am rezolvat ale treburi prin zona revin cu telefon pe la10.30 ,tot inchis,in jur de 11.30 imi da mesaj si se scuza ca dormea si incepe mai tarziu. Sincer , poate merita doar daca esti in zona, eu nu mai am curiozitatea de a o cunoaste.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vorbisem cu ea pta azi la ora 9 , ramasese sa o sun cand sunt pe drum ,dau mesaj pe whatsapp, nu raspunde ajung pe la 8.55 sun , telefonul inchis , am rezolvat ale treburi prin zona revin cu telefon pe la10.30 ,tot inchis,in jur de 11.30 imi da mesaj si se scuza ca dormea si incepe mai tarziu. Sincer , poate merita doar daca esti in zona, eu nu mai am curiozitatea de a o cunoaste.

Imi pare rau dar probabil telefonu nu a avut semnal !!!!!

 

si da la 8 dormeam si nah ....

 

 

imi pare rau pt cele intamplate :) o zi faina iti doresc 

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

:inlovee  La multi ani tuturor sarbatoritilor cu numele de sfant din aceasta zi !

 

 

  :*  :felatie  :138x Sunt la birou dragilor pana tarziu in noapte azi !!! va pupacesc cu drag !

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

A pierdut si el juma' de zi pentru tine,ca asa ai vorbit cu o zi inainte..asta e,nah..mare braza!Esti neserioasa ursoaico!

In primul rand masaoara cuvintele ca nici nu ma cunosti si nici nu te-am jignit!!!!!

 

in al 2-lea rand confirmi nene si astepti ca si fata sa iti confirme nu pleci tu de nebun ope drumuri !

 

in al 3-lea rand esti un user cu 26 de postari si toate numai de rau aproape! este de inteles ca esti doar un peste care incerci sa denigrez pe aci sa iti ridici si tu marfa !!!

 

ai gresit topicul baiatu meu eu sunt Carlita si nu prea tine cu mine astea de 2 lei !

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Esti pula mea!Fa ursoaico,taci drak din gura.Ai avut 2 proaste,una a plecat,mai ai una la care tot ii dai up pe forum.Pestoaica esti tu ursoaico,care pui oamenii pe drumuri.Daca ai vorbit de seara cu el,de ce nu te tii de cuvant?Nesimtito!

esti prost si semnalizezi .

 

mars la gunoi unde iti e locu si termina cu asemenea acuzati ma tampitu pizdii! 

Link spre comentariu

Crezi ca esti desteapta si restul prosti?Numai prostii nu-si dau seama ce fata buna esti tu si cum le ajuti tu pe colegele tale de apartament.Una a fost mai desteapta,a plecat.Saracia drak ce esti,labe de urs,asa ai picioarele de la genunchi in jos..tragi pe proasta aia care sta cu tine cat o mai sta si aia.Esti o tupeista nesimtita care nu-si respecta clientii si programarile

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Crezi ca esti desteapta si restul prosti?Numai prostii nu-si dau seama ce fata buna esti tu si cum le ajuti tu pe colegele tale de apartament.Una a fost mai desteapta,a plecat.Saracia drak ce esti,labe de urs,asa ai picioarele de la genunchi in jos..tragi pe proasta aia care sta cu tine cat o mai sta si aia.Esti o tupeista nesimtita care nu-si respecta clientii si programarile

Auzi mq gunoiule ok inteleg scri la mine dar la Bianca de ce incerci sa ii strici topicul? pisam-as pe tine de cacat pansat , ba pentru tine ma apuc si de BDSM ca sa te tut in cur cu strap-on-ul!!!!

 

mars de aici ca de apuca Maria sa intre pe forum te injura aia pana iti arata ce inseamna malastropeala pe tine !

 

jet si nu mai scrie aberatiile astea ca nu te crede nici pulea ! Daca am colega nu inseamna ca sunt pestoaica prostule !!!

 

eu imi permit sa ma fut si sa sug pula ca imi place si pot sa ma intretin singura !!

 

peste mirosi peste esti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...