Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Dragilor va rog frumos sa cititi recenziile , nu imi mai aduceti in conversatie "pozele fake" poze dierite" si toate cele .

In recenziile mele reiese ca eu sunt in poze .

 

Nu fac videocachat

Nu accept apeluri video

 

Va rog frumos inainte de a ajunge la mine cititi recenziile

 

Eu sunt in masura sa va raspund tuturor la mesaje cat si la intrebari , dar va rog nu insistati si nu mai mergeti pe premiza " poze fake"

 

Pentru detalii legate de locatie , servici , preturi va stau la dispozitie la orce ora doriti .

 

O zi cat mai placuta va doresc ...

 

Ps: Astazi sunt disponibila pana tarziu in noapte .

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor . Astazi sunt disponibila pana tarziu .

Va astept cu drag !!!!!

A voastra Carla in forma maxima de un blowjob perfect❤❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitata si de mine dameza.


Sunat, programat cu usurinta la ora tarzie in noapte.


Ajuns in locatie, undeva prin zona rond Alba Iulia, intampinat de o tipa volubila, usor pufoasa si cam vorbareata.


Locatia - ceva garsoniera mare in bloc comunist, curata, aerisita, baie OK dotata cu tot ce trebuie mai putin apa calda care intarzie sa apara.


Dameza, simpatica, cum spuneam, usor pufoasa, banuiesc ca e reprofilata din provincie pe capitala, are ceva experienta in spate si incearca sa se faca placuta. Este fata din poze.


Dupa dusul meu, actiunea a fost usor intarziata de cateva schimburi de cuvinte. Actiunea in sine, oral protejat, corect executat, cu atentie la zonele invecinate, proviri interesante, suficient de adanc dar nu deep, finalizare OK fara sa se grabeasca. Schimbat iar mai multe cuvinte si cum nu sunt omul de 2 numere si trecuse mai mult de 45 min am ales sa plec acasa, fara sa fiu presat in acest sens.


Note - Locatie - 8, curata, totul OK mai putin apa calda


Dameza 8.5, usor cam prea vorbareata, insa ca aspect si prestatie OK.


Oral 9.5, corect executat


Pret - 150 lei o ora, zic eu decent


De revizitat, da, desi e cam harpareata in mediul online, in dormitor e OK si deschisa la propuneri.


  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vizitata si de mine dameza.

Sunat, programat cu usurinta la ora tarzie in noapte.

Ajuns in locatie, undeva prin zona rond Alba Iulia, intampinat de o tipa volubila, usor pufoasa si cam vorbareata.

Locatia - ceva garsoniera mare in bloc comunist, curata, aerisita, baie OK dotata cu tot ce trebuie mai putin apa calda care intarzie sa apara.

Dameza, simpatica, cum spuneam, usor pufoasa, banuiesc ca e reprofilata din provincie pe capitala, are ceva experienta in spate si incearca sa se faca placuta. Este fata din poze.

Dupa dusul meu, actiunea a fost usor intarziata de cateva schimburi de cuvinte. Actiunea in sine, oral protejat, corect executat, cu atentie la zonele invecinate, proviri interesante, suficient de adanc dar nu deep, finalizare OK fara sa se grabeasca. Schimbat iar mai multe cuvinte si cum nu sunt omul de 2 numere si trecuse mai mult de 45 min am ales sa plec acasa, fara sa fiu presat in acest sens.

Note - Locatie - 8, curata, totul OK mai putin apa calda

Dameza 8.5, usor cam prea vorbareata, insa ca aspect si prestatie OK.

Oral 9.5, corect executat

Pret - 150 lei o ora, zic eu decent

De revizitat, da, desi e cam harpareata in mediul online, in dormitor e OK si deschisa la propuneri.

aweeeee iti multumesc si da te astept oricand .

 

Cat despre mediul online este normal sa raspund unora care aduc la adresa mea necunoscându-mă jigniri etc .

 

Pe tine te pupacesc si te mai astept oricand doresti ❤❤❤

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ce tot dai fa qoiote la recenzii? Crezi ca nu stie lumea ca esti blana de urs?

calm ba gay mic. Recenziile te bat in cap , tu inca ambaleaza-te acolo . Tu faci spume la gura eu ma fut şezi bland catel
  • Minus 12
Link spre comentariu
Reputație: 405
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Azi am vizitato si eu pe Carla,Locatie intre babanovac si budapesta ,programare prin what mi a zis ca are timp doar de o fin

 Ajung imi deschide bruneta din poze,simpatica la fata, la corp putin plinuta dar nu este rea.

Actiunea a inceput cu un oral ok mai are de lucrat atenta si la zonele adiacente,la normal am schimbat 3 pozitii,nu ii place deasupra si pe la spate nu sta tocmai bine se cam trage,este amabila te intreaba cum vrei,nu face anal

Pare incepatoare dar isi da silinta 

 Locatie-8

 Oral-8 putin deep

 Normal-8

 Platit 100 pt o fin,ar merita cand mai prinde experienta..sa zicem ca este ok de vizitat.

app Carla ti ai luat dus? :)

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Azi am vizitato si eu pe Carla,Locatie intre babanovac si budapesta ,programare prin what mi a zis ca are timp doar de o fin

Ajung imi deschide bruneta din poze,simpatica la fata, la corp putin plinuta dar nu este rea.

Actiunea a inceput cu un oral ok mai are de lucrat atenta si la zonele adiacente,la normal am schimbat 3 pozitii,nu ii place deasupra si pe la spate nu sta tocmai bine se cam trage,este amabila te intreaba cum vrei,nu face anal

Pare incepatoare dar isi da silinta

Locatie-8

Oral-8 putin deep

Normal-8

Platit 100 pt o fin,ar merita cand mai prinde experienta..sa zicem ca este ok de vizitat.

app Carla ti ai luat dus? :)

of of am luat cu greu =))) culmea nu am luat ce trebuie... e prea mic

 

Cat despre oral.... nemaaaaa mi sa parut ca erai cam grabit . Las ca data viitoare avem grija sa fie mai lent .

 

La faza cu pe la spate= Sublinieaz ca uneori parerea mea este ca mai atinge un punct sensibil in actul sexului si nah ... 3 secunde nu este de ajuns sa ne dam seama de cum se petrece .

Cat despre "incepatoare" hmmm am undeva la 5 ani in spate de actiune.

 

Te pupacesc cu drag si sper ca data viitoare sa nu mai fi grabit ..

Link spre comentariu
Reputație: 405
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Nu era vorba de timp dar mi s a parut ca la pozitia aia te trageai putin la un moment dat tineai mana pana ti am luato eu,eu doar am precizat cum sa decurs actiunea asa cum am vazut o eu nu trebuia sa te superi

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu era vorba de timp dar mi s a parut ca la pozitia aia te trageai putin la un moment dat tineai mana pana ti am luato eu,eu doar am precizat cum sa decurs actiunea asa cum am vazut o eu nu trebuia sa te superi

respect ceea ce recenziile spun . Asemenea si pe tine te respect si iti multumesc ptr vizita dragule
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am vizitato si eu pe Carla,Locatie intre babanovac si budapesta ,programare prin what mi a zis ca are timp doar de o fin

Ajung imi deschide bruneta din poze,simpatica la fata, la corp putin plinuta dar nu este rea.

Actiunea a inceput cu un oral ok mai are de lucrat atenta si la zonele adiacente,la normal am schimbat 3 pozitii,nu ii place deasupra si pe la spate nu sta tocmai bine se cam trage,este amabila te intreaba cum vrei,nu face anal

Pare incepatoare dar isi da silinta

Locatie-8

Oral-8 putin deep

Normal-8

Platit 100 pt o fin,ar merita cand mai prinde experienta..sa zicem ca este ok de vizitat.

app Carla ti ai luat dus? :)

Cum vine asta ..locatia intre baba novac si budapesta?

Esti sigur?

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Cum vine asta ..locatia intre baba novac si budapesta?

Esti sigur?

a gresit el probabil a vrut sa scrie burebista in loc de budapesta
  • Like 1
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Parca ziceai ca nu lucrezi pe intai..

 

Cât de curând o să-mi bag pula-n mă-ta, în tac-tu și în toți morții mă-tii. Asta ca să nu zici că nu ti-am spus. Și marian nistor să se uite.

Ti-am zis frumos să nu-mi mai trimiți pm că o să îți bag pula pă gât...Nu înțelegi de vorbă bună, o să ne vedem când nici nu te aștepți.😂😂

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

respect ceea ce recenziile spun . Asemenea si pe tine te respect si iti multumesc ptr vizita dragule

 

sa moara mama, ce topica de literata ai, fata! sau

mama sa moara fata, ce topica ai, de literata!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Va rog nu faceti offtopic....

 

Imi cer scuze, era on topica daca ma intelegi, postarea

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...