Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Face pe dracu, iar o bate peștele care sta in bucatarie

ba pentru cultura ta generala eu nu am peste=)))

Si tot pt cultura ta generala nici bucatarie nu prea am pentru ca de .... in momentul in care acuzi vino dracu si cu dovezi =)))))

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost la ea cand am avut treaba la bucuresti. Este grasa rau, insa e bine intentionata. Am ramas pentru un oral protejat la 50 lei. Nu este deloc genul meu, nu imi plac fetele grase si diforme dar nu mai aveam timp sa caut altceva. Note nu dau, dar prestatia a fost mediocra. De normal nici nu s-a pus problema, locuia intr-un coteț mizerabil, la parter, undeva pe langa piata alba iulia, mai in spate pe o strada. De revenit - in niciun caz, chiar si cu oralul protejat mi-a fost frica sa nu fi luat ceva de la ea.

esti atat de prost in cat clonele tale nu au efect. In primul rand te inscri pe forum si hop vi direct cu recenzia de care sclavu ala de radoony tot scrie el . In al doilea rand cred ca esti dus mintal eu sunt Carla nu ma-ta ca sa spui ca stau in cotet.

 

Si nu am ajuns in viata mea la acest pret ba jegule pentru ca eu ma respect .

Din toate recenziile mele nu reiese nici ca sunt obeza nici slaba .

 

Eu am specificat faptul ca nu sunt slim de 40 kg .

Asa bon , nu esti credibil si sti dc?

Ca esti fraier si nu ti.ai dat seama de faptul ca tu abea ai facut contul si nu ai nicio postare . Faci identic ceea ce facea sclavu ala de radoony aka cariadristor,,panoramic, karlaDristor, Cristi Voinea ,fi in pla mea barbat si ajutati corpu sa iasa din casa ca o sa faci viermi .

 

Ps : eu o sug dar tu faci laba in mm.de sclav ambulant

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

De data asta a primit doar un avertisment

pe tn te-a refuzat prezervativul de aia probabil te-ai nascut cu malformati shhh gura mica
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

hahahahahah =)))) carla e diforma... adica face cat 2 forme normale =))))

tu ce sa iti spun decat ca esti printre cei 4 sclavi si prosti de pe forum =))))) altceva nu ai de facut ca de viata sociala nu ai ....

Te-a refuzat pana si maternitatea de aia ai ajuns in acest punct de probleme mintale imi este foarte mila de tine

Link spre comentariu

Sa stii ca aduce a urs... Si la corp e plina de slanina, dar si la fata. Pare genul care devoreaza 3 meniuri full la kfc, cu 10 chifle alaturi.

 

Niciodata nu am suportat femeile care sunt atat de grase incat atarna slanina pe ele.

 

Bine zicea cel careca observat ca are laba de urs. Cred ca poarta 42 sau 43, si ce sa mai zic, cand se urca in taxi cred ca scartaie arcurile, bate spre suta de kile.

 

Fram, fram... O fi ursul sau frigiderul?

 

Legat de locatie - JEG, LENJERIA NESCHIMBATA DE MINIM O LUNA, URME DE SANGE SI SLOBOZ.

 

EU AM dat o muie din picioare, mi a fost scarba sa ma asez in pat

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

esti atat de prost in cat clonele tale nu au efect. In primul rand te inscri pe forum si hop vi direct cu recenzia de care sclavu ala de radoony tot scrie el . In al doilea rand cred ca esti dus mintal eu sunt Carla nu ma-ta ca sa spui ca stau in cotet.

 

Si nu am ajuns in viata mea la acest pret ba jegule pentru ca eu ma respect .

Din toate recenziile mele nu reiese nici ca sunt obeza nici slaba .

 

Eu am specificat faptul ca nu sunt slim de 40 kg .

Asa bon , nu esti credibil si sti dc?

Ca esti fraier si nu ti.ai dat seama de faptul ca tu abea ai facut contul si nu ai nicio postare . Faci identic ceea ce facea sclavu ala de radoony aka cariadristor,,panoramic, karlaDristor, Cristi Voinea ,fi in pla mea barbat si ajutati corpu sa iasa din casa ca o sa faci viermi .

 

Ps : eu o sug dar tu faci laba in mm.de sclav ambulant

beș mo, da ce limbaj de delia, ines, tanya, sarlotica ai. :(

sa fie mahalaua de capu vostru acolo... :(

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Sa stii ca aduce a urs... Si la corp e plina de slanina, dar si la fata. Pare genul care devoreaza 3 meniuri full la kfc, cu 10 chifle alaturi.

Niciodata nu am suportat femeile care sunt atat de grase incat atarna slanina pe ele.

Bine zicea cel careca observat ca are laba de urs. Cred ca poarta 42 sau 43, si ce sa mai zic, cand se urca in taxi cred ca scartaie arcurile, bate spre suta de kile.

Fram, fram... O fi ursul sau frigiderul?

Legat de locatie - JEG, LENJERIA NESCHIMBATA DE MINIM O LUNA, URME DE SANGE SI SLOBOZ.

EU AM dat o muie din picioare, mi a fost scarba sa ma asez in pat

sa iti mai faci clone ba caine ca vei fi banat :))))) in mm de sclav cu picior de lemn
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

 

E obeză și are curul enorm, e plina de slănină, dacă o pui capră nu vezi unde bagi pula. De-asta am si ramas la un oral protejat, nu am fantezii cu batoze

vezi ca te bate ma-ta ai furat curent cam mult =))))
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

beș mo, da ce limbaj de delia, ines, tanya, sarlotica ai. :(

sa fie mahalaua de capu vostru acolo... :(

gura mica ba . De azi te legi de mn ma leg de tine
Link spre comentariu

Am fost la ea cand am avut treaba la bucuresti. Este grasa rau, insa e bine intentionata. Am ramas pentru un oral protejat la 50 lei. Nu este deloc genul meu, nu imi plac fetele grase si diforme dar nu mai aveam timp sa caut altceva. Note nu dau, dar prestatia a fost mediocra. De normal nici nu s-a pus problema, locuia intr-un coteț mizerabil, la parter, undeva pe langa piata alba iulia, mai in spate pe o strada. De revenit - in niciun caz, chiar si cu oralul protejat mi-a fost frica sa nu fi luat ceva de la ea.

As mai avea de adaugat ca in baie era jeg jeg jeg, cada plina de mizerie, dezastru total

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

As mai avea de adaugat ca in baie era jeg jeg jeg, cada plina de mizerie, dezastru total

sa nu uiti sa adaugi si prenumele ma-ti sa stim si noi macar cum o cheama daca tot te bate zilnic in cap =))))
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

La ce mizerie e in locatie, cu patul murdar de sange, sloboz si căcat, nu e de mirare ca se exprima ca din coteț

ce dracu ma tu te crezi in fundu curti la tine la wc in aer public =)))))) ligheanu te cunoaste ba ca de baie nu ai vazut-o in viata ta
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

La ce mizerie e in locatie, cu patul murdar de sange, sloboz si căcat, nu e de mirare ca se exprima ca din coteț

ti.am mai zis eu aici nu e ma-ta ai gresit adresa sclavu meu
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Waaaaa câta dihania frateee, daca dai jos prosopul ala se revarsa slanina. Ce picioare de rugbist are :))))))

Si ce laba de urs, cred ca poarta 42 sau 43 :)))))

tine gura ca ma pis:)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citesc de vreo juma de ora, recunosc, am sărit câteva pagini, fetița este evident ca nu are foarte multă școală, dar este damă de consum, nu te duci la meditații, te duci sa faci sex și sa plătești. Nu cred ca are mare relevanță școala, implicit studiile. Te-ai dus, ți-ai făcut treaba și ai plecat, hai sa ne rezumam la recenziile legate de prestația și locația ei, nu are sens sa fim răutăcioși gratuit. Fetito, îmi permit sa îți zic asa pt ca am o vârstă față de tine. Mie îmi place ce văd, am o pasiune pt țigănci, nu știu dacă ești româncă sau țigancă , dar as fi plăcut surprins sa aflu ca ești țigancă. ÃŽmi place fundul tău mare, îmi place ca ești miniona și chiar as băga botu la Păsărică dacă igiena este la ordinea zilei. Cat despre sex nu știu ce sa zic, am o pasiune pt limbi 😠In schimb m-aș baga la un oral dacă e neprotejat. Sa revenim la ale noastre, când ai timp mâine?

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Citesc de vreo juma de ora, recunosc, am sărit câteva pagini, fetița este evident ca nu are foarte multă școală, dar este damă de consum, nu te duci la meditații, te duci sa faci sex și sa plătești. Nu cred ca are mare relevanță școala, implicit studiile. Te-ai dus, ți-ai făcut treaba și ai plecat, hai sa ne rezumam la recenziile legate de prestația și locația ei, nu are sens sa fim răutăcioși gratuit. Fetito, îmi permit sa îți zic asa pt ca am o vârstă față de tine. Mie îmi place ce văd, am o pasiune pt țigănci, nu știu dacă ești româncă sau țigancă , dar as fi plăcut surprins sa aflu ca ești țigancă. Îmi place fundul tău mare, îmi place ca ești miniona și chiar as băga botu la Păsărică dacă igiena este la ordinea zilei. Cat despre sex nu știu ce sa zic, am o pasiune pt limbi In schimb m-aș baga la un oral dacă e neprotejat. Sa revenim la ale noastre, când ai timp mâine?

sunt si maine ..
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ce a facut ma nene ma =)))) a luat ban :)))) pai nu ti-am zis eu sa nu mai vi cu recenzie falsa la mine :)))))))somn usor

Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Waaaaa câta dihania frateee, daca dai jos prosopul ala se revarsa slanina. Ce picioare de rugbist are :))))))

Si ce laba de urs, cred ca poarta 42 sau 43 :)))))

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...