Sari la conținut

Doza de ras


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

O nimfomana superbogata da un anunt la ziar: "Dau un milion de dolari celui care imi ofera 100 de orgasme intr-o noapte". A doua zi, se prezinta la ea un american:

 

- Eu sint rau, da' rau de tot si-am sa te rup in doua!

 

Si inscrie americanul o data, de 10 ori, de 20 de ori... cind ii moare "problema".

 

A treia zi vine un rus:

 

- Cucoana, fii pregatita de ce-i mai rau! Si incepe rusul: o data, de 10 ori, de 20, de 30... de 70 de ori si il lasa si pe el "treaba".

 

Intr-un tirziu, vine si un ardelean:

 

- Domnita draga, am venit si io sa te dezmierd nitel, da' am o problema: nu stiu defel a numara.

 

- Pai, nu-ti face griji, ca, la fiecare orgasm, tragem o linie cu creta pe podea.

 

- No bine dara...

 

Si incepe ardeleanu' sa "traga la visle", de 10 ori.... de 30... de 70... de 90...

 

Nimfomana se sperie si-si spune in gind: "Mai, da' cum sa-i dau eu nespalatului astuia un milion de dolari?! Si incepe sa triseze: 91, 91, 93, 93, 93, 93.

 

- Dar bine, domnita, dara n-o mai fost 93 o data?

 

- Nu, ma tarane.

 

- Stii ce zic io, domnita draga, vezi ca ne-am incurcat. Asa ca hai sa stergem totul si s-o luam de la capat!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Un cuplu in virsta se afla la medic pentru controlul anual al starii de sanatate.

 

Batrinul intra primul si medicul constata ca totul este in ordine, dar se pare ca batrinul are o nelamurire:

 

- Domnule doctor, nu inteleg de ce, cind fac prima data sex cu nevasta-mea, imi este cald si transpir, iar cind o fac a doua oara imi este frig?

 

Doctorul, negasind raspuns la intrebare, l-a rugat pe batrin sa treaca deocamdata in sala de asteptare pina o va consulta si pe doamna.

 

Consultarea doamnei duce tot la concluzia unei bune stari de sanatate.

 

La sfirsit, doctorul o intreaba:

 

- Doamna, sotul se plinge ca atunci cind face sex cu dvs. Prima data ii este cald si cind face a doua oara ii este frig...

 

Femeia sta putin pe ginduri si deodata exclama:

 

- Pai, este si normal sa fie asa! Prima data este in iunie si a doua oara in decembrie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Scufita Rosie si Scufita Roz mergeau prin padure. La un moment dat, in fata lor, apare Lupul. Scufita Rosie, care stia povestea, a luat-o spre casa bunicutei. Scufita Roz, care nu stia povestea, aluat-o... in toate partile.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Intr-o celula stau 3 detinuti. Se anunta venirea unui nou detinut.

Cel mai solid spune:

- Va fi sotia mea !

- Atunci va fi amanta mea !

- Deci, va fi prietena mea.

Brusc se deschide usa si intra un tip inalt si foarte musculos:

- Copii, eu sunt mama voastra, sugeti pe rand!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...