Sari la conținut

nicolle 0721170576 (universitate-spitalu coltea)


Vizitator nicolle eu

Postări Recomandate

Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Buna baieti,in periuada aceasta sunt disponibila doar pentru sex oral, cu finalizare faciala sau orala. din cauza problemelor lunare. 

va astept cu mare drag.va pop.

tarif-50 finalizarea.

100 ora.

 

post-244888-0-14778900-1516588127_thumb.jpg

post-244888-0-24487700-1516588134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

te-am sunat mai devreme dar nu ai raspuns.

 

1. faci facefuck? 

2. pana la ce ora esti disponibila?

nu fac facefuck 

ultimul client, e de la ora 19:00 pana la 20:00. 

Pentru alte detalii te rog sa ma suni. 

Link spre comentariu
  • Oras:Aici,acolo,dincolo...
  • Oras:Aici,acolo,dincolo...

Am vizitat fata,azi la ora 14.Am sunat la numarul afisat,si am fost programat in 45 minute.Locație,vis a vis de Spitalul Colțea,blocul cu o farmacie la parter.Fata(Nicolle)e genul skinny,cam 1.60,si pe la41-42kg.Ma m inteles cu ea pentru un sex oral(protejat) cu finalizare facială(era la ciclu).A inceput cu niste sâruturi pe corp,după care sa ocupat si de penis.Mi a facut un oral bun,cu atentie mare la anexe(se joacâ cu limba la ouă)dar din păcate nu o ia pe toată in gura,doar jumatate.Cand am simtit ca mi vine,i am spus sa se intinda pe spate in pat,mi am scos prezervativul,si am finalizat pe fața ei.Nicolle,nu a comentat nimic,chiar a zis câ i place finalizarea facială.Note:Corp-6,skinny.Oral-7(o suge binişor+finalizare facială).Am lăsat 50ron/pentru o finalizare.Dacă va plac fetele skinny,e de vizitat.Am inteles ca face si anal,la 80ron/finalizarea.Pentru 50ron/finalizarea orală,e ok.Sper sa nu mareasca preturile.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vizitat fata,azi la ora 14.Am sunat la numarul afisat,si am fost programat in 45 minute.Locație,vis a vis de Spitalul Colțea,blocul cu o farmacie la parter.Fata(Nicolle)e genul skinny,cam 1.60,si pe la41-42kg.Ma m inteles cu ea pentru un sex oral(protejat) cu finalizare facială(era la ciclu).A inceput cu niste sâruturi pe corp,după care sa ocupat si de penis.Mi a facut un oral bun,cu atentie mare la anexe(se joacâ cu limba la ouă)dar din păcate nu o ia pe toată in gura,doar jumatate.Cand am simtit ca mi vine,i am spus sa se intinda pe spate in pat,mi am scos prezervativul,si am finalizat pe fața ei.Nicolle,nu a comentat nimic,chiar a zis câ i place finalizarea facială.Note:Corp-6,skinny.Oral-7(o suge binişor+finalizare facială).Am lăsat 50ron/pentru o finalizare.Dacă va plac fetele skinny,e de vizitat.Am inteles ca face si anal,la 80ron/finalizarea.Pentru 50ron/finalizarea orală,e ok.Sper sa nu mareasca preturile.

E gipsy??

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Am vizitat fata,azi la ora 14.Am sunat la numarul afisat,si am fost programat in 45 minute.Locație,vis a vis de Spitalul Colțea,blocul cu o farmacie la parter.Fata(Nicolle)e genul skinny,cam 1.60,si pe la41-42kg.Ma m inteles cu ea pentru un sex oral(protejat) cu finalizare facială(era la ciclu).A inceput cu niste sâruturi pe corp,după care sa ocupat si de penis.Mi a facut un oral bun,cu atentie mare la anexe(se joacâ cu limba la ouă)dar din păcate nu o ia pe toată in gura,doar jumatate.Cand am simtit ca mi vine,i am spus sa se intinda pe spate in pat,mi am scos prezervativul,si am finalizat pe fața ei.Nicolle,nu a comentat nimic,chiar a zis câ i place finalizarea facială.Note:Corp-6,skinny.Oral-7(o suge binişor+finalizare facială).Am lăsat 50ron/pentru o finalizare.Dacă va plac fetele skinny,e de vizitat.Am inteles ca face si anal,la 80ron/finalizarea.Pentru 50ron/finalizarea orală,e ok.Sper sa nu mareasca preturile.

mulțumesc pentru vizita de azi, te pop și te mai aștept pe la mine. :hug1

Link spre comentariu

Buna băieți, de astăzi va anunț ca pot face și anal, la 80 finalizarea. Va pop și va aștept.

Sa dat dezlegare la Anal de la Preafericitu , acuma pestele a inceput sa dea dezlegari, ce ti-e si cu roata asta :)) sper sa intelegeti glumitza, nu am vizitat-o probabil nici nu cred ca o voi face, si nu am nimic cu pestii in general , daca le merge sa fie sanatosi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Nu cred ca am spus eu ceva greșit. Pana acum am fost în perioada lunara și nu am făcut. Acum am trecut de ia și am spus sa anunț,asa este frumos.

De ce trebuie sa existe lipsa de respect la unele persoane?!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...