Sari la conținut

Antonia- 0739172816 (total)


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Imi pare rau ca nu am putut mai mult . Sper sa am ocazia sa imi iau revansa am ajuns de dimineata la 10 in timisoara .... am stat pana la 4 in masina nu am gasit apartament sunt treaza de 24 ore minim... multumesc pentru tot sper sa ma revansez .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Imi pare rau ca nu am putut mai mult . Sper sa am ocazia sa imi iau revansa am ajuns de dimineata la 10 in timisoara .... am stat pana la 4 in masina nu am gasit apartament sunt treaza de 24 ore minim... multumesc pentru tot sper sa ma revansez . Sper sa imi iau revansa in fata tuturor. Si urmatoarea recenzie sa fie mult mai buna . Si crede ma imi place ce fac dar sunt foarte oboaita. Hai maine la mine promit sa te fut eu pe tine 🤣😙😙😙ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Ai grija ce promiți, pentru că ți-am spus că am o slăbiciune pt minione,așa micutze că tine...😆😆😆😄😘😘😘

Poate mă răzgândesc si te revizitez și eu mai odihnit si tu la fel sa vedem poate a fost doar oboseala de vina.....

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Deci sunt dator cu o recenzie....

Am ajuns la locație,am sunat și m-a primit imediat, am urcat la dânsa,ma primit in sutien și tanga din poze.

Domnișoara este mică de înălțime,și foarte subțirică, mignonă,bruneta ,drăguță la fața,un fundulet micuț, sânii în sutien arata bine dar fara a învins gravitația .

Acțiunea a început cu un Op, așa și așa,am continuat cu un umeri craci/misionar,pe o parte, căpriță și am terminat cu o finalizare pe sâni,șters cu un șervețel umed(ultimul)am multumit de tratație decartat 100ron și la revedere.Mentionez că pe toată durata acțiunii nu sa implicat mai deloc,poate nu ai fii plăcut de mine,poate nu ai place ce face, oboseala, dar fiecare cu ale lui.

Și din păcate trebuie și note:

Op-7

Np-7(fără implicare)

Igiena-8

Atitudine-8

Gfe-niet

De revenit- eu nu

Toate cele bune și spor la

"Joaca"

In ce zona are locatia?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Frumoasă ești,dacă ai face și finalizare orală aș veni să mă rasfeți

Imi pare rau nu fac asa ceva gandestete la sanatatea ta in primul rand daca as face cu toti asta.... fac finalizare corporala pe sanai pe fund te astept nu o sa regreti pup
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Te văd așa chitită pe mine mai că îmi e frica sa vin.

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Oricum stai liniștită că o să ne revedem dar sa vad și eu când pot sa scap de radar,știi vorba din popor mai răruț că-i mai drăguț.

Te pup o zii buna să ai!!!

Link spre comentariu

Si inca ceva Andra.Sa nu crezi ca sint rautacios sau am ceva cu tine dar spui ca nu faci sarut frantuzesc si nici finalizare orala de frica sa nu iei vreo boala dar gindestete ca la fel de bine poti sa iei o boala si facind sex oral neprotejat ceea ce ai recunoscut ca faci.Asa ca ori faci sarut sau finalizare ori faci oral neprotejat tot aia e.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si inca ceva Andra.Sa nu crezi ca sint rautacios sau am ceva cu tine dar spui ca nu faci sarut frantuzesc si nici finalizare orala de frica sa nu iei vreo boala dar gindestete ca la fel de bine poti sa iei o boala si facind sex oral neprotejat ceea ce ai recunoscut ca faci.Asa ca ori faci sarut sau finalizare ori faci oral neprotejat tot aia e.

Crede ma ca nu e acelasi lucru... si oralul neprotejat il fac ca asa este in tara asta... fara oral nepro nu putem face bani... cum am spus oricum este un risc stiu asta...
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Crede ma ca nu e acelasi lucru... si oralul neprotejat il fac ca asa este in tara asta... fara oral nepro nu putem face bani... cum am spus oricum este un risc stiu asta...

Vezi ca ti-am trimis un sms, astept raspuns :)

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

@login2000;in spirit de colegialitate o sa revin pt revanșa dar numai dak vii și tu că eu sunt luat în colimator de Andra și la dreq sa am cv backup știi tu un coleg la nevoie(la greu) se cunoaște...😂😂😂😂😂.

Scuze de offtopic.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...