Sari la conținut

Peste pt Inesuka


Postări Recomandate

Inesuka,am gasit barbatul ideal pt tine...Daca tu ti-ai pus pestele sa -mi invadeze topicul m-am gandit ca n-ar strica sa-ti caut o bunaciune sa te pastoreasca 2 ...Vezi,iti place??

Link spre comentariu
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza

Inesuka,am gasit barbatul ideal pt tine...Daca tu ti-ai pus pestele sa -mi invadeze topicul m-am gandit ca n-ar strica sa-ti caut o bunaciune sa te pastoreasca 2 ...Vezi,iti place??

Urato tu cand iti rezolvi problemele de sanatate ? Nu e deajuns ca din cauza centuristelor ca tine a ajuns lumea bolnava de hepatica C prin spitale ?

Chiar daca nu e HIV si daca nu stiai HEPATICA C e fatala !!!!

PE CINE AI MAI CONDAMNAT LA MOARTE BABA EXPIRATA ?!?!?

  • Like 2
Link spre comentariu

E la mintea cocosului. Baba centurista nu mai are clientela pentru ca fetele tinere i-au furat malaiul de la gura.

DIVO ai ajuns o boschetara din cauza noii generatii de pustoaice si acum esti disperata.

Ai de PLM de babe realizate care au ajuns la varsta de 50 de ani sa se prostitueze pentru un colt de mamaliga. :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

E la mintea cocosului. Baba centurista nu mai are clientela pentru ca fetele tinere i-au furat malaiul de la gura.

DIVO ai ajuns o boschetara din cauza noii generatii de pustoaice si acum esti disperata.

Ai de PLM de babe realizate care au ajuns la varsta de 50 de ani sa se prostitueze pentru un colt de mamaliga. :laugh2 :laugh2 :laugh2

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2   :onloo  :onloo  :onlooSpune sincer ,pe care curva o pastoresti.....Vai de viata voastra,Fish -ilor de  :onloo ati invadat tot site-ul.Infectilor!!! :stiletto   :stiletto  :stiletto  :stiletto 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...