Sari la conținut

Cutarescul / valens


Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Dar bilele de pe pula ai putea sa mi le prezinti corzilor tale vocale?! vezi ca ma confunzi cu toti buretarii si n as vrea sa stricam prietenia vezi ti de harneala ta acolo si ramanem amici! nu mai are voie sa zica nimeni nimic pe aici ca nu o sugi bine sau poate o sugi bine ca hop ne iei in pizda pe toti! mai usor sa nu e accidentezi din greseala!

daca ma iei cu amenintari dastea..nu e bn ca te ia militia😂

Si eu scriu ce vreau la fel ca si voi. Care i pbl ta?

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Dar bilele de pe pula ai putea sa mi le prezinti corzilor tale vocale?! vezi ca ma confunzi cu toti buretarii si n as vrea sa stricam prietenia vezi ti de harneala ta acolo si ramanem amici! nu mai are voie sa zica nimeni nimic pe aici ca nu o sugi bine sau poate o sugi bine ca hop ne iei in pizda pe toti! mai usor sa nu e accidentezi din greseala!

nu stiu cine.s buretarii din punctul tau de vedere dragul meu. Nu fi obraznic sa nu.ti crape bilele😉. Eu nu am cum sa te confund ca pt mn toti sunteti la fel. Niste oameni de pe forum..clienti..si cam atat. Imi este indiferent cine esti..ma intereseaza cum vb si ce caracter ai vis a vis de persoana mea. Dar cum nu ma cunosti personal..nu ai cum sa ti faci pareri
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu stiu cine.s buretarii din punctul tau de vedere dragul meu. Nu fi obraznic sa nu.ti crape bilele. Eu nu am cum sa te confund ca pt mn toti sunteti la fel. Niste oameni de pe forum..clienti..si cam atat. Imi este indiferent cine esti..ma intereseaza cum vb si ce caracter ai vis a vis de persoana mea. Dar cum nu ma cunosti personal..nu ai cum sa ti faci pareri

Sa nu cumva sa imi crape bilele la tine in pancreas! metaforic sa nu cumva sa zici la militie ca te amenint sau ceva, cel mai au lucru care ti se poate intampla vis a vis de mine e sa ma slobozesc pe buzele tale cu care iti saruti familia contracost bineinteles doar esti in domeniul prostitutiei!  :laugh2  

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Sa nu cumva sa imi crape bilele la tine in pancreas! metaforic sa nu cumva sa zici la militie ca te amenint sau ceva, cel mai au lucru care ti se poate intampla vis a vis de mine e sa ma slobozesc pe buzele tale cu care iti saruti familia contracost bineinteles doar esti in domeniul prostitutiei! :laugh2

hai mai date n sloboz ca daca vi sa faci ce ai zis..iti iau banii😂😂 ca moca n ai avea vreo sansa in viata ta. Pai ma ameninti esti bulangiu? Mancatear puscaria de peste infect. Ma pis pe tot ce zici! Mananci de pe pizda la femei esti nebun? Din ele mananci..din alea de pe varianta. 😂😂😂 luarai foc si tu si valens. Te futi cu valens in cur la puscarie. Pune te bn cu el
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Sa nu cumva sa imi crape bilele la tine in pancreas! metaforic sa nu cumva sa zici la militie ca te amenint sau ceva, cel mai au lucru care ti se poate intampla vis a vis de mine e sa ma slobozesc pe buzele tale cu care iti saruti familia contracost bineinteles doar esti in domeniul prostitutiei! :laugh2

ma sa faci spume de nu zici iti da valens la muie? De iei pula n gura pt el
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

hai mai date n sloboz ca daca vi sa faci ce ai zis..iti iau banii ca moca n ai avea vreo sansa in viata ta. Pai ma ameninti esti bulangiu? Mancatear puscaria de peste infect. Ma pis pe tot ce zici! Mananci de pe pizda la femei esti nebun? Din ele mananci..din alea de pe varianta. luarai foc si tu si valens. Te futi cu valens in cur la puscarie. Pune te bn cu el

 

Nu mai vb si tu cu matreata de pe forum noi care suntem seniori pe mine ma facuse vip da lam luat pe unu n freza si ma degradat :)) 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hai mai date n sloboz ca daca vi sa faci ce ai zis..iti iau banii ca moca n ai avea vreo sansa in viata ta. Pai ma ameninti esti bulangiu? Mancatear puscaria de peste infect. Ma pis pe tot ce zici! Mananci de pe pizda la femei esti nebun? Din ele mananci..din alea de pe varianta. luarai foc si tu si valens. Te futi cu valens in cur la puscarie. Pune te bn cu el

vezi sa nu cumva sa aluneci pe gheata si sa te lovesti e frug tare afara! bagamias pula in copii tai care ii pui cu slobozu la toti golanii din cta!:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

vezi sa nu cumva sa aluneci pe gheata si sa te lovesti e frug tare afara! bagamias pula in copii tai care ii pui cu slobozu la toti golanii din cta! :)

 

Cutarescule lasa-ne tata :)) Acum o sa zici ca nu e el dar topicul e al lui deci cine poate sa vb mai bine ca el in locul lui :)) 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

vezi sa nu cumva sa aluneci pe gheata si sa te lovesti e frug tare afara! bagamias pula in copii tai care ii pui cu slobozu la toti golanii din cta!:)

sa ma slobozesc eu pe copii tai daca ai..daca nu pe mortii tai pe rasa ta de la mic la mare. Golanii din ct:))

Pai pe mn m.au futut pule..jmechere..nu agarici ca tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ma tu 

 

Cutarescule lasa-ne tata :)) Acum o sa zici ca nu e el dar topicul e al lui deci cine poate sa vb mai bine ca el in locul lui :)) 

te ai indragostit de bagaju asta zi adevarat?! hahahaha ca prea iei foc pt ea peste tot, daca zici aici ca te ai indragostit nu mai postez nimic sa moara taranca asta  daca te mint!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma tu 

 

te ai indragostit de bagaju asta zi adevarat?! hahahaha ca prea iei foc pt ea peste tot, daca zici aici ca te ai indragostit nu mai postez nimic sa moara taranca asta  daca te mint!

 

Daca ai fi urmarit topic-ul celalalt ai fi vazut ca nu am mai postat nimic o buna bucata de vreme asta pana cand un asa zis valens cutarescu cred ca asa l cheama si n buletin a inceput sa faca spume ca i sa banat contul din cauza roxanei 

Iau foc pai iau ba ca sunteti terminati de viata toti va dati bastanii ca mergeti la femei si vai de mama voastra daca o platiti la tarifu asta pt 3 4 ore nu zic mai mult luna aia muriti de foame 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma tu 

 

te ai indragostit de bagaju asta zi adevarat?! hahahaha ca prea iei foc pt ea peste tot, daca zici aici ca te ai indragostit nu mai postez nimic sa moara taranca asta  daca te mint!

 

Hai dao pe aia cu dragostea ca mi ai ziso sau probabil e situatia ta dar o cam dai dupa ureche pana sa ii spui 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

vezi sa nu cumva sa aluneci pe gheata si sa te lovesti e frug tare afara! bagamias pula in copii tai care ii pui cu slobozu la toti golanii din cta!:)

sugearai din toti de pe forum. Si din toate.

 

Te-ai plictisit in casa,stiu ca in curte la tine e curent,dar fa-ti de lucru altceva, ia-o pe nevasta-ta la pula in loc sa stai sa faci laba si sa te dai important pe forum ca esti ultimul prost,noroc cu unchitu ala si cu tactu ca altfel o scoteai pe nevastata la produs ca sa faci si tu un ban de un mers la piscina si o plimbare la multe

Joaca-te tu cu curu pr langa pula sculata ca o sa ai surprize cand nu tr astepti, sa nu crezi ca numai eu citesc topicul asta,stai sa vezi ce o sa strangi din dinti la toamna,ca vara mai merge treaba pt tine,dar mai discutam domnul Valens.

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

ma tu

 

te ai indragostit de bagaju asta zi adevarat?! hahahaha ca prea iei foc pt ea peste tot, daca zici aici ca te ai indragostit nu mai postez nimic sa moara taranca asta daca te mint!

sa moara ma ta pe acolo daca nu pe tine te iubesc. Sa se aleaga prafu de familia ta daca te mint. Luate ar dzeu de peste borat. As umple puscariile cu voi
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma tu 

 

te ai indragostit de bagaju asta zi adevarat?! hahahaha ca prea iei foc pt ea peste tot, daca zici aici ca te ai indragostit nu mai postez nimic sa moara taranca asta  daca te mint!

 

Vrei sa pun si aici conversatia sa vezi ce face unul care sufera de nebagare in seama ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sent 07 January 2018 - 06:10 AM
Salut....ma banat Pisoiu pe userul valens...ca am vb porocos ai injurat pe un topic a lu Roxana defapt a lu Mihalea31 Milfa grasa de la gara....i-am spus mai multe pe fatza la prostituata si Mihalea cred ca sa plans la Pisoi....plm...asta ee.Pelaul de Pisoi doar pe mine ma bantat pe mahalgioaica aia Roxaana29 nu vad nimica...tipic ...de parca numai eu am vb porocos...dar curva aduce clineti(normal trafic pe forum...alti user noi..samd..plm. )

 

 

Ia d aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sent 25 January 2018 - 08:21 PM



xtreme89, on 25 Jan 2018 - 08:21 AM, said:




 Si cmz mai cutarescule mai  ? :D




ha ha....esti panarama mare.....treaba ta ca ai afisat ce ti-am trimis eu tine...Alegerea ta, 


 


 


Cam asta e pana acum....cutarescule ce vrei sa spui prin "alegerea mea" vezi ca nu s popo daca iti cauti partener nu am idee pt ca nu ma interesat pana acum dar banuiesc ca forumul are si sectiune de asa ceva incearca acolo cik alegerea mea Ba da cine _)_ mea esti tu ma sa mi dai tu mie de ales ti am zis ceva pe topicul celalalt si vezi ca am vb in cunostinta de cauza habar nu am de cat timp te cunosti cu roxana sau daca chiar te cunosti in realitate pentru ca ea zice ca nu te stie dar e si alegerea ta mai departe daca nu iei in seama ce am zis eu Pe mine nu ma intereseaza baietii si alte detalii despre viata ta cu atat mai putin cu cat trag concluzia ca e posibil sa fi si din ala care umbla cu durex play la el 


Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

:thinking  :hmmm  :refoz nu vrei sa vb cu futacii(te inteleg ,ca nici mie nu imi plac barbatii)....dar defapt tu nu prea mai zici nimica , mai pierde lumea timp aruncandu-ti vorbe....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:thinking  :hmmm  :refoz nu vrei sa vb cu futacii(te inteleg ,ca nici mie nu imi plac barbatii)....dar defapt tu nu prea mai zici nimica , mai pierde lumea timp aruncandu-ti vorbe....

 

Pai ca sa poti sa zici ceva trebuie sa te si intelegi intr un fel cu persoana cu care discuti ori cu unii chiar nu ai cum 

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Pai ca sa poti sa zici ceva trebuie sa te si intelegi intr un fel cu persoana cu care discuti ori cu unii chiar nu ai cum 

 

tu stii...nu te contrazic.....

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...