Sari la conținut

Cutarescul / valens


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:thinking  :hmmm  :refoz nu vrei sa vb cu futacii(te inteleg ,ca nici mie nu imi plac barbatii)....dar defapt tu nu prea mai zici nimica , mai pierde lumea timp aruncandu-ti vorbe....

 

Lasa sa mi arunce mie vorbe ca deh asta i lumea nu ma supar ba mai rau incep sa plang ..v.ati culcat ma vreodata cu o femeie fara sa o platiti asa ca fapt divers toti astia care va dati cocosi pe aicea? Eu intreb eu trebuie sa si raspund ca na altcineva nu l duce suficient creieru ..Nu ba ca nu sunteti in stare din moment ce voi si cand va duceti la femei platite faceti spume la gura si nici ele nu va suporta dapai una care ar sta de suflet cu voi sa aiba o relatie cred ca si ar pune feonu n cada dupa cateva zile 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Lasa sa mi arunce mie vorbe ca deh asta i lumea nu ma supar ba mai rau incep sa plang ..v.ati culcat ma vreodata cu o femeie fara sa o platiti asa ca fapt divers toti astia care va dati cocosi pe aicea? Eu intreb eu trebuie sa si raspund ca na altcineva nu l duce suficient creieru ..Nu ba ca nu sunteti in stare din moment ce voi si cand va duceti la femei platite faceti spume la gura si nici ele nu va suporta dapai una care ar sta de suflet cu voi sa aiba o relatie cred ca si ar pune feonu n cada dupa cateva zile 

 

:beex2  hai noroc!!  nu am chef sa intru in polemici..Defapt tu le sti pe toate,de toate samd....o seara buna!!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

tu stii...nu te contrazic.....

 

Astia care fac gura sa invete in _)_ mea sa se poarte cu o femeie intai ca femeie restul nu conteaza ca e dama de companie ca e la salubritate ca e ce e dupa aia sa faca pretentii ca sti ceva voi probabil credeti ca daca va legati de x si y aici pe site nu mai doarme ala noaptea de grija ei bine afla ca pe mine ma doare in al 2lea cap de ce vb sunt pe forum si pe fete probabil le doare in 4 buze de ce spuneti voi despre ele 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

La fel si tie ce bine ar fi daca si ar vedea fiecare pe aici de oile lui 

 

....nu am oii...dar....

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

....nu am oii...dar....

 

Si nu ma refer neaparat la tine au fost multi probabil nu ai urmarit povestea 

Ba daca tot faceti atata bahaus de ce nu le luati ma de neveste intreb si eu ca daca spune unu ceva de ele de rau sau de bine se gaseste oricum ar fi chestia cineva care sa zica stramb 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ba am zis si o mai zic o data sa nu mai am parte de femei bune n pat toata viata mea daca nu esti tu sifon pe undeva si nu trebuie sa vb multe am vazut din mesajele tale ce era de vazut si alti poate nu stiu sa recunoasca niste lucruri Spre ghinionu tau insa uite ca nu ai gasit persoane usor de prostit vezi cand faci hartia cum o dregi ca tot pe tine o sa cada in final circu ca nu ti ai dus scopul la capat
Tu cauti sa enervezi lumea si de pe urma nervilor sa inceapa sa vb aiurea fel de fel pana s-or scapa de ce vrei tu sa afli si dupa aia sa auzim de bine prin Cta cu niste lume
N.ai talent taticu asculta aici ...pai numai faptul ca eu nu mai vb pe topic cred ca de vreo 2 sau 3 luni si ca tia banat contu si ai sarit pe mine cu vaicareli iti spun eu schema
Ai stat cap coada ai citit topicul si ce ai zis hai ca am gasit papagalu sa scuipe ..asa credeai tu vrajeala de aia ca baaa ce ai facut ai pus pe pagina ce ti am dat eu de ce ma?  sa ma acuze cine de ce vrea aici sunt deschis la orice discutie dar sifon si popo nu sunt si nu o sa fiu in viata mea

​N.ai sanse iti spun eu iati alta balta lasa sifoneala ca nu i de tine 
 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mare atentie in discutiile cu baiatul asta sub nici o forma nu intrati in amanunte si pe cat posibil incercati sa nu va enervati cititi de 2 ori orice cuvant care l scrieti ca interpreteaza tot in favoarea lui
Am pus si eu niste chestii cap la cap el probabil e pus sa sparga niste cuiburi pe el nu l intereseaza ce e acolo ci cine e sau a fost sef/sefa in acele locuri

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si mai uite una
Cand ti am zis eu ca unul greu din Cta e mort de ani de zile tu o dai la strambe ca e x ca e y ce crezi ca o sa ti spun eu despre cine vb ? Lasa ca sti tu mai bine ca doar esti in bransa
Stropitoare sa nu ajungi prin alte locuri ca nu e bine de tine credema

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Xtreme89 din toate curvele de pe forumul asta si sunt multe ale dreaq tu numa le asta o reprezinti si cu ardoare e f clar va esti indragostit nebunule! Vezi ca bagaju asta expirat s ar putea sa ti dea de cap din cauza gutzanilor ca tine au inceput muistele astea sa comenteze si sa raspunda urat si daca eram fata in fata cu voi aveati ufme de lant le spinari si deja erati la declaratii sifoane obosite ! Ea vbsste urat doar aici ca fata in fata e cuminte tomberonu baganias pula in copii ei sifilitici facuti din 3 puli ea are copii cu sloboz mixt adica nu stie cu cine ia cacat cacamas pe coliva lu ma ta sidoaso care ai sida

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Xtreme89 din toate curvele de pe forumul asta si sunt multe ale dreaq tu numa le asta o reprezinti si cu ardoare e f clar va esti indragostit nebunule! Vezi ca bagaju asta expirat s ar putea sa ti dea de cap din cauza gutzanilor ca tine au inceput muistele astea sa comenteze si sa raspunda urat si daca eram fata in fata cu voi aveati ufme de lant le spinari si deja erati la declaratii sifoane obosite ! Ea vbsste urat doar aici ca fata in fata e cuminte tomberonu baganias pula in copii ei sifilitici facuti din 3 puli ea are copii cu sloboz mixt adica nu stie cu cine ia cacat cacamas pe coliva lu ma ta sidoaso care ai sida

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Xtreme89 din toate curvele de pe forumul asta si sunt multe ale dreaq tu numa le asta o reprezinti si cu ardoare e f clar va esti indragostit nebunule! Vezi ca bagaju asta expirat s ar putea sa ti dea de cap din cauza gutzanilor ca tine au inceput muistele astea sa comenteze si sa raspunda urat si daca eram fata in fata cu voi aveati ufme de lant le spinari si deja erati la declaratii sifoane obosite ! Ea vbsste urat doar aici ca fata in fata e cuminte tomberonu baganias pula in copii ei sifilitici facuti din 3 puli ea are copii cu sloboz mixt adica nu stie cu cine ia cacat cacamas pe coliva lu ma ta sidoaso care ai sida

 

Informeaza-te si pentru cultura ta generala iti zic ca vb total aiurea daca nu s.ar fi apucat altii inaintea ta sa vorbeasca ca Moise n pustiu vrute si nevrute eu nu aveam de ce sa o fac si vezi ca eu am vb frumos si nu m.am legat de ma-ta uite am scris si corect 

Pai cand am zis eu ca esti sifon nu vezi ca te ai dat de gol ca daca eram face2face eram la declaratii hai ma ce naiba nu suntem clasa 2a  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

haa...haaa haaaa.  ...mor fra!!...mor de ras!!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Xtreme89 din toate curvele de pe forumul asta si sunt multe ale dreaq tu numa le asta o reprezinti si cu ardoare e f clar va esti indragostit nebunule! Vezi ca bagaju asta expirat s ar putea sa ti dea de cap din cauza gutzanilor ca tine au inceput muistele astea sa comenteze si sa raspunda urat si daca eram fata in fata cu voi aveati ufme de lant le spinari si deja erati la declaratii sifoane obosite ! Ea vbsste urat doar aici ca fata in fata e cuminte tomberonu baganias pula in copii ei sifilitici facuti din 3 puli ea are copii cu sloboz mixt adica nu stie cu cine ia cacat cacamas pe coliva lu ma ta sidoaso care ai sida

sa ma slobozesc pe chipu lu ma.ta si la copii tai daca ai..daca nu..cand o sa ai..in loc de mancare sa manance slobozu din toti barbatii care i am futut. Luami.ai slbz in gura de sclav. Puteai sa ma pui jos sa ma lingi in cur cu tot cu ma.ta aia mancatoare de copii cruzi. Mancate ar pamantul sa dea Dzeu. Amin

Futemas pe norocu tau care nu.l ai de caminist care te a dus ma ta la camin sa suga ea pl pe varianta. Arzatear focu pe mațele alea goale de peste infect. Pune ma la incercare ma pisasar lumea pe tine sa vezi ce bn dau din pix.habar n ai ce frumos scriu .msv.istule sugearai pl din daniel.

Link spre comentariu

sa ma slobozesc pe chipu lu ma.ta si la copii tai daca ai..daca nu..cand o sa ai..in loc de mancare sa manance slobozu din toti barbatii care i am futut. Luami.ai slbz in gura de sclav. Puteai sa ma pui jos sa ma lingi in cur cu tot cu ma.ta aia mancatoare de copii cruzi. Mancate ar pamantul sa dea Dzeu. Amin

Futemas pe norocu tau care nu.l ai de caminist care te a dus ma ta la camin sa suga ea pl pe varianta. Arzatear focu pe mațele alea goale de peste infect. Pune ma la incercare ma pisasar lumea pe tine sa vezi ce bn dau din pix.habar n ai ce frumos scriu .msv.istule sugearai pl din daniel.

da ce urat vorbesti ardetear focu de trompetista

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...