Sari la conținut

Sweet touch rodiei 45


ninfomanee

Postări Recomandate

Am fost și eu la sweet touch pe Str rodiei la o viluță.

4 fete disponibile, care sincer nu erau pe gustul meu, in fine, am ales una dintre ele( curtezana mi a prezentat meniul înainte ) și am optat pentru un masaj tantric de 80 min adică 300 cocoșei.

Am făcut dus și am așteptat o cuminte pe femeie, care avea după spusele ei 25( minciuna gogonata, avea cam 30)

A început cu eternele atingeri pe spate cu unghiile,apoi un masaj destul de ok, acrobații cu Bucile Peste spatele meu și tot tacamul, m a invitat sa ma întorc pe fata și atunci a început s o ia la veșnica laba uleioasa, s a pus inițial cu pizda spre mine, gen un 69, dau s o ating și zice ca dacă vreau asta trebuie ceva extra😂, deși curtezana mi a zis ca masaju asta tantric e mai permisiv, am zis pas și nu din motive financiare, ci din cauza atitudinii...

Am variat și am plecat, totul in jumătate din timpul pe care trebuia sa l stau ( femeia mi a zis ca mai avem timp, dar n avea sens sa mai stau )

 

Ok, acum concluzia.. Per total, eu nu mai fusesem de un an la ei, așadar, nici acum nu m-au convins, pentru mine e de ocolit. De banii ăștia îți faci viața live in altă parte.

 

Toate cele bune ! Nu mai rețin numele maseuzei, oricum nu era niciuna stralucita, ca aspect.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la sweet touch pe Str rodiei la o viluță.

4 fete disponibile, care sincer nu erau pe gustul meu, in fine, am ales una dintre ele( curtezana mi a prezentat meniul înainte ) și am optat pentru un masaj tantric de 80 min adică 300 cocoșei.

Am făcut dus și am așteptat o cuminte pe femeie, care avea după spusele ei 25( minciuna gogonata, avea cam 30)

A început cu eternele atingeri pe spate cu unghiile,apoi un masaj destul de ok, acrobații cu Bucile Peste spatele meu și tot tacamul, m a invitat sa ma întorc pe fata și atunci a început s o ia la veșnica laba uleioasa, s a pus inițial cu pizda spre mine, gen un 69, dau s o ating și zice ca dacă vreau asta trebuie ceva extra, deși curtezana mi a zis ca masaju asta tantric e mai permisiv, am zis pas și nu din motive financiare, ci din cauza atitudinii...

Am variat și am plecat, totul in jumătate din timpul pe care trebuia sa l stau ( femeia mi a zis ca mai avem timp, dar n avea sens sa mai stau )

 

Ok, acum concluzia.. Per total, eu nu mai fusesem de un an la ei, așadar, nici acum nu m-au convins, pentru mine e de ocolit. De banii ăștia îți faci viața live in altă parte.

 

Toate cele bune ! Nu mai rețin numele maseuzei, oricum nu era niciuna stralucita, ca aspect.

Confirm

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:British Virgin Islands
  • Oras:British Virgin Islands

Exact asa am patit si eu. Optat pentru masajul 'mai permisiv' de 200 ron (sanki) si intrat pe camera cu o blonda pe nume Alma. Pt orice atingere cere bani in plus, probabil ca are pizda mai pretioasa decat sfintele moaște. Daca vrei sa-i pui mana la pizda te costa 100ron (n-am mai intrebat daca e 100 ron fiecare atingere sau ai incluse mai multe atingeri in banii astia). Un alt exemplu de tiganie, ceasurile din camere sunt date cu 10 minute inainte.

Bineinteles ca m-am scarbit si am plecat neterminat, mi-am bagat pula in ei si-n salonu lor de cacat.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Jepcari ordinari! la telefon ti se spune un pret, acolo afli ca la pretul respectiv de fapt primesti doar o frectie si nu ai voie sa atingi absolut nimic...asa ca daca vrei sa te simti bine mai cotizezi ceva. La defilare au venit 6 fete dar cu greu ai putea sa alegi una mai acatari . Am intrat totusi cu o tipa Anda parca o cheama,sau o fi tot Alma de mai sus, blonda, spre slim ,mai frumusica decat restul dar f distanta, dupa cum aveam sa constat. Desi am platit extra pentru un masaj tandru (vezi doamne,mult mai permisiv) am primit o frectie jalnica cu mult ulei si f multe restrictii la atingeri dar si cu mult sictir in atitudine. Am intrebat de masajul de relaxare ,peste care a sarit ca sa scurteze timpul ,si mi-a pretins spaga pt asa ceva :slap2  :slap2  :slap2 De ce dracu ii mai zice salon de masaj? ar trebui sa ii zica salon de laba! Nu recomand asa ceva! La banii astia sunt optiuni mult mai bune.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Abia ce m-am intors de la acest asa zis salon. Din start vreau sa va spun ca a fost cea mai naspa experienta ever pentru mine. O sa incerc sa fiu scurt si concis. Am intrat cu o fata, Ana.

 

Fata: 7 - fata de taranca sictirita, corp acceptabil, mai putin tatele, lasate, inr est atitudine de sictir total

 

Masaj de relaxare: 2 - un frecat de-aiurea cu mainile asa in dorul lelii

 

Masaj erotic: 1 - o tentativa de frecat pula in acelasi sictir maxim. altfel fara sa se atinga absolut deloc de mine (cica orice alta atingere costa in plus). Nici macar nu mi s-a sculat.

 

Si abia acum vine ce e cel mai tare!

 

Dupa vreo 15 minute fata imi zice ca gata, s-a terminat timpul. Ca la 150 lei, e doar 15 minute. Zic ok. Fac dus, ma imbrac si cobor la receptie. Ii spun receptionerei ca mi s-a zis fata, la care ce credeti ca se intampla? Receptionera se duce dupa "maseoza". Se intorc ambele, iar "maseoza" ma invita inapoi "la masaj". WTF!!!??? Normal ca am refuzat, spunandu-i ca mi-a ajuns, nu-mi mai trebuie. A plecat spunandu-mi ca spera ca m-am simtit bine. 

 

Acum imi pare rau ca nu am cerut banii inapoi, desi mai mult ca sigur nu mi i-ar fi dat. 

 

PS: 0731398991 si 0751770600 - acestea sunt numerele de telefon pe care le folosesc

 

PS2: la inceput, fata mi-a zis ca se poate si cunilingus pentru 150 lei in plus. Amuzant nu?

 

 

Concluzie: FUGITI FRATILOR DE ACEST SALON!!!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...