Sari la conținut

Adelina - desfatare in pat 0732476631


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

AM fost si eu la ea. Nu prea mi-a placut. AM plecat dezamagit desi a facut ok oralul, soft, deep. Ca aspect are 1.50 si 40kg. S-a sters cu servetele la mij in loc sa faca dus. Pierde timp daca mai face si dus. Intra si ies oamenii pe banda rulanta. Ii cam mirosea pasarica la normal capra. E foarte stramta in pasarica. 100/200. 

 

Nu o recomand.

 

Nu stiu daca chiar e banda rulanta dar intr-adevar sta prost cu igiena, doar servetel umed, dar dupa cum zicea cineva mai sus ca a fost la strada inseamna ca asa sa obisnuit :laugh2

 

N-am intampinat mirosuri

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cred ca apreciaza sexul animalic  :atm

 

Nu stiu daca chiar e banda rulanta dar intr-adevar sta prost cu igiena, doar servetel umed, dar dupa cum zicea cineva mai sus ca a fost la strada inseamna ca asa sa obisnuit :laugh2

 

N-am intampinat mirosuri

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe Vapor
  • Oras:Pe Vapor

sa-i dea sanatate fotografului ca tare bine a facut-o sa arata pe piticania asta. am ramas mai mult de rusine un numar . mi-a fost cam tarsa deci am solicitata oral protejat si a prestat cateva min dupa care cateva secunde :( NP ... zic eu ca eram pe modul foarte fast la momentul ala deoarece am finalizat. nu stiu ce sa zic, tinand cont ca in perioada asta cam tote sunt scumpe in cta eu cred ca ramane o alternativa buna la pretul asta.

in alta perioada a anului cred ca 70/150 i s-ar potrivi cel mai bine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

am trecut din nou pe la ea zilele trecute si din nou a fost prea bine.

am gasit-o schimbata total, cu parul aranjat , lenjerie bleu , care da foarte bine la culoarea aramie a pielii si cocotata pe tocuri mari si rosii , lentile de contact tot bleu , rujata , machiata , cu manichiura si pedichiura la zi , curata .

desi era la sfirsitul zilei si avusese aglomeratie mare, s-a purtat ca deobicei , cu mare atentie la cerintele mele , fara fitze si fara graba .

ramine in continuare o fetita dulce si enigmatica  pe care continui sa o apreciez .locatia este la ciresica ,la parter, 20-25 min , 100 ron

  • Like 6
Link spre comentariu

Ultima oara cand am fost la ea statea prin ciresica .dra arata bine stim cu totii.micuta,sexy..face bine ceea ce face..nu am nimic de comentat.poate doar faptul ca era plin de prezervative folosite adunate intr.o punga langa pat..asta nu mi a placut.poate daca ar face curatenie dupa fiecare client ae fi mult mai ok.adica nu cred ca nimanui i ar placea sa vada slobozul altora peste tot in jurul tau

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

le duce la laboratoriu sa faca clonuri :D :D

 

Ultima oara cand am fost la ea statea prin ciresica .dra arata bine stim cu totii.micuta,sexy..face bine ceea ce face..nu am nimic de comentat.poate doar faptul ca era plin de prezervative folosite adunate intr.o punga langa pat..asta nu mi a placut.poate daca ar face curatenie dupa fiecare client ae fi mult mai ok.adica nu cred ca nimanui i ar placea sa vada slobozul altora peste tot in jurul tau

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...